Български FB фенове и 1 PR3 + 4 PR2 връзки

toretic

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,
Трябват ми бързо 16$ в PayPal за да си подновя един домейн в суперхостинг.
Какво мога да предложа?

- 1 PR3 връзка от сайт с трафик 500 посещения дневно - PR3 връзката ще бъде на началната страница в footer-а. Възможно е да я сложа в горната част на началната страница... където може да има повече посещения, но ще трябва да е 468х60 банер.
- 4 PR2 връзки, две от които имат на страниците си по около 350 посещения дневно. Другите са от 50 до 100 на ден.
- FB фенове. Българи. Истински. Никакви ботове или измислени работи. Феновете са си съвсем реални хора.
- Също така имам и едно списъче с форуми дето събирам от понеделник. Всички ги проверявам ръчно, отнема доста време, до момента са около 350 парцала, имам за проверка още около 200, тия дни съм в почивка и ще го напълня списъка. Може и с него да се разделя, но списъка ще струва малко повече от 16$

Не предлагам всички тези неща за 16$... трябват ми парите и ви предлагам едно от тези неща или може би някакво комбо. Връзките се дават за период от време. Феновете ще ги събирам няколко поредни дни. Предпочитам да ми бъде платено предварително за да мога да си платя домейна.

За повече информация ми пишете на скайпче toreore или ЛС.
 
От: Български FB фенове и 1 PR3 + 4 PR2 връзки

Дай ми оферта за ФБ фенове
 
От: Български FB фенове и 1 PR3 + 4 PR2 връзки

@teo,
сайт* един е.
ниша - телефони.
@maverick,
пиши ми на лс колко фена искаш срещу 16$ и аз ще ти кажа дали ще мога и ако да за колко време.
 
От: Български FB фенове и 1 PR3 + 4 PR2 връзки

сделката приключи успешно. вече имам необходимите пари. предлаганите услуги... вече не се предлагат.
 

Горе