Български free open cms!

leonssss

Well-Known Member
Някой знаели за български free open cmс, че ми писна да ползвам недодялани западни cms-и!

пс. Сигурно щото сме бугари и няма никой на аванта да направи
руснаците толкожа много имат
 
Последно редактирано:
От: Български free open cms!

Един Български дивелопър в момента прави блог и форум система, която ще бъде с отворен код, и фрии. В момента е в бета версия, обаче това което видях е доста добра разработка и с шанс да се бори с останалите. Базирана е на NoSql и JSON.
 
От: Български free open cms!

руснаци украинци поляци ни водят ание изоставаме,
а дококото знам в IT сектора у Еуропата са само българи
 
От: От: Български free open cms!

Един Български дивелопър в момента прави блог и форум система, която ще бъде с отворен код, и фрии. В момента е в бета версия, обаче това което видях е доста добра разработка и с шанс да се бори с останалите. Базирана е на NoSql и JSON.

Страхотно! Очертава се да е бърза системата. Дръж ни в течение как върви проекта или дай линк ако има нещо готово да тестваме.

руснаци украинци поляци ни водят ание изоставаме,
а дококото знам в IT сектора у Еуропата са само българи

Това пък заключение от къде го извади?
 
От: Български free open cms!

В Русия са 150 милиона.
В България - 7 милиона.

Каква е вероятността да има повече от една open система?
Но това не е важно! Има много български фирми които работят и на чуждия пазар. Сложен български софтуер има и то много за такава малка страна.
 
От: Български free open cms!

Предлагаш нещо безплатно и покрай него си набутваш платените плъгини, фиксове и услуги това е основната идея на Open системите.
Аз не мисля, че има необходимост от БГ опън система при такова голямо разнообразие.
 
От: Български free open cms!

Ами от статистиката в сайта ни и се радвам че ни препоръчвате. :)

Тъкмо излезе ревю за Microweber тук. Ако на някой му е интересно, може да го прочете.
cmscritic.com/microweber-a-cms-stripped-of-complexity/#.UwUR6WJ_uks

Продължавам да следя темата с интерес! :)
 
От: Български free open cms!

Ето няколко, които вървят на стари версии на CMS-a. От другия месец предвиждаме да се пуснат и теми за сваляне. официално.

yomexbg.com/
dentalencentar.com/
worldtrade.bg/
waterforlifeusa.com/
parola-plus.com/bg/
ooyes.net
 
От: Български free open cms!

От другия месец предвиждаме да се пуснат и теми за сваляне. официално.

Това означава ли, че ще има версия 1.0?
 
От: Български free open cms!

като по поръчка :)

ето един български проект с чуждо финансиране - Microweber

http://microweber.com/
https://www.facebook.com/Microweber

@nortant радвам се че следиш новите технологии и си спрял да се дърлиш по форума, явно си минал 20 те вече:)
имаш реп за линка!
 
От: От: Български free open cms!

Работим точно върху това, да пуснем верси 1.

Много е готино. Сега разцъках демото, и определено ме заинтригува. Скоро ще си направя 1 сателитка на събдомейн при вас ;)
 

Горе