Бързи и качествени статии!!!

Greenmind

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам услугите си за написване и пренаписване на статии, ревюта и др. Всеки текст ще бъде подложен на 3-на проверка (съответно за правописни грешки, уникалност и смислови "недоразумения").
На заинтересованите предоставям и портфолио (не много солидно понеже съм изгубил а.к.а забравил данните за предишните си работи, но смятам че и това ще бъде задоволително). Линк на "всеуслошание" не мисля да давам.
Цените са по договаряне в зависимост от количеството работа и сроковете за изпълнение (не ПРИЕМАМ авансови плащания!). Примерно 2лв. = 300 думи; 6лв. = 700 думи. В зависимост от количеството работа и дължината на статията цените подлежат на обсъждане (както съм описал по-горе). Начин за плащане - EasyPay.
За контакти weedenkad [@] gmail [.] com или ЛС.
П.С. В момента съм напълно свободен и НАСТЪРВЕН за работа.
 
Последно редактирано:
От: Бързи и качествени статии!!!

Опс..
На Български и Английски.
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Бих искал да попитам: "Кое не ви се харесва в офертата ми?"
За да работя над него.
Надявам се на коректни отговори.
 
Последно редактирано:
От: Бързи и качествени статии!!!

Бих искал да попитам: "Кое не ви се харесва в офертата ми ?"
Просто си пускайте свои статии за справка като портфолио. Истината е, че болшинството копита тук са неграмотни и лично съм имал възможността да се убедя в това.
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Не си написал цена. Освен това не слагаш точка в края на изречението и си сложил интервал преди препинателен знак (интервалите се слагат винаги след препинателен знак, не преди).
 
От: Бързи и качествени статии!!!

селски щом са бързи нема как да са качествени от опит го казвам
бързата статия срам за писара
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Greenmind като препоръка, за да си отговориш на въпроса:

Има доста хора, които предлагат тази услуга в този форум.
- Пусни линкове към твои статии.
- Обяви цени.
- Начини на плащане.

Повечето хора надали ще тръгнат да ти пишат мейл, че да се запознават с условията ти на работа. По-добре редактирай първото си мнение, като допълниш нужната информация. Хем и ще си спестиш 200 еднакви отговора, на едни и същи въпроси.
Успешен ден. :|
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Благодаря sunstorm ;), но линкове мисля да давам само на заинтересовани ;)
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Благодаря sunstorm ;), но линкове мисля да давам само на заинтересовани ;)
една от грешките ти.
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Добре, нека го кажа по този начин, макарче се повтарям :evil: : Портфолиото което мога да дам сега е много бедно и не се гордея особено с него. Писал съм много и за много различни хора но нямам никакъв спомен, по скоро спомените са ми твърде бледи. Ще попитате защо всичко не е сеийфано, ами поради простата причина (която всъщност звучи абсолютно абсурдна и не желаех да я споменавам) , компа ми на който работих преди остана (по-точно беше задържан, заедно с целия ми багаж от бившия ми шеф) на к.к Слънчев Бряг. И така де, единственото което мога за сега да предоставя, са некви си керливи ревюта за спортинг-бетс сайтове и казина. А що се отнася до заинтересованите част от тях (понеже дори и техните сайтове не помня) можете да намерите на www.zalagai.com.
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Бих искал да попитам: "Кое не ви се харесва в офертата ми?"
За да работя над него.
Надявам се на коректни отговори.

Добре, нека го кажа по този начин, макарче се повтарям :evil: : Портфолиото което мога да дам сега е много бедно и не се гордея особено с него. Писал съм много и за много различни хора но нямам никакъв спомен, по скоро спомените са ми твърде бледи. Ще попитате защо всичко не е сеийфано, ами поради простата причина (която всъщност звучи абсолютно абсурдна и не желаех да я споменавам) , компа ми на който работих преди остана (по-точно беше задържан, заедно с целия ми багаж от бившия ми шеф) на к.к Слънчев Бряг. И така де, единственото което мога за сега да предоставя, са некви си керливи ревюта за спортинг-бетс сайтове и казина. А що се отнася до заинтересованите част от тях (понеже дори и техните сайтове не помня) можете да намерите на www.zalagai.com.

Не мога да те разбера - хем толкова симпатично и благоразполагащо питаш "кое не ви харесва в офертата ми" хем после спориш с хората, които ти дават съвети.

Всички до момента са абсолютно прави - дай цени и два-три-пет примера. Ще ти го обясня нагледно:

1. Трябва ми автор на статии
2. Отивам в пазара и изравям Х теми
3. Сравнявам цените въпреки, че не те са най-важното за мен
4. От тези Х теми преглеждам впечатленията на потребителите за работата на автора
5. Преглеждам приложените примери и избирам изпълнител

За да се спра на оферта без примери и цени трябва да има някакви супер-дупер-гупер ревюта от потребители с голяма репутация тук. Колко души мислиш, че ще седнат да ти пишат ЛС или мейл при условие, че ВЕЧЕ СА ВЗЕЛИ РЕШЕНИЕ?

Единственото, по което можем да съдим за стила ти на писане е самата обява и постовете под нея. В последния пост имаш толкова много правописни, стилистични и пунктуационни грешки, че ми се изправя косата дори ако приемем, че ще бъдеш в пъти по-внимателен при писането на статиите ми.

Приеми съвета: приложи примери! Ако трябва седни и напиши три статии, които да служат само за пример. Избери си три тематики (парфюми, градинарство и ревю на модел лаптоп примерно) и просто напиши три статии от по 400-500 думи. Ще ти отнеме 2-4 часа, но впечатлението, което ще оставиш ще ти изплати многократно тази "инвестиция".

Дори да си блестящ автор, ако не се научиш как да продаваш себе си просто няма да имаш работа.

И накрая: хората се опитват да ти помогнат - не им се карай!

---------------------

ПП Добре дошъл във форума и дано се задържиш.
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Виждам 4 пунтуационни и правописни грешки само в последното мнение (изключвам жаргона).

Съжалявам, но просто не се сдържах :)
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Благодаря Bull :|, ще поработя над примерните статии и ще видя какво ще се получи.
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Ще попитате защо всичко не е сеийфано, ами поради простата причина (която всъщност звучи абсолютно абсурдна и не желаех да я споменавам) , компа ми на който работих преди остана (по-точно беше задържан, заедно с целия ми багаж от бившия ми шеф) на к.к Слънчев Бряг.

Найстина абсурдна...
Обзалагам се че си доста под 18 години.
 
От: От: Бързи и качествени статии!!!

Ха! gmail бил велик :D, като се поразрових, намерих стари копия на някои мои работи, вероятно 99% от които вече са използвани в нета, но все пак са ми нужни само за портфолио, нали? Заповядайте : http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=816841 .
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Да Насе, благодаря за точното предположение. Има-няма и месец, навърших завидните 13 години и вече с гордост се наричам тинейджър ;). А що се отнася до брадата и опита, личащ се в погледа ми... ами.. те на са мои!!! Присвоих си ги от "бившият ми шеф" , като замяна за багажа ми.
 
Последно редактирано:
От: От: Бързи и качествени статии!!!

Виждам 4 пунтуационни и правописни грешки само в последното мнение (изключвам жаргона).

Съжалявам, но просто не се сдържах :)

Мне, броих до 10 грешки и спрях :)
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Аз искам да те попитам освен стандартните ключова дума и тема, работиш ли и по зададени източници от поръчителя? Тоест примерно аз ти давам един куп от информация и ти поръчвам статия, която да е съставена от тази информация?
 
От: Бързи и качествени статии!!!

Да, няма да представлява проблем. Само дай повече "инфо" за да напиша първата пробна статия - free ;)
 

Горе