Купувам: Бързи пари от вашите фейсбук страници!

CODEXGIGAS

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте на всички!
Търся да използвам чисто административно страници с хазартна или футболна тематика.
Заплащам еднократно : от 30 до 50 лева за страници 3000 до 5000 харесвания.
Заплащам еднократно : от 50 до 120 лева за страници от 5000 до 12 000 харесвания.
Заплащам еднократно : от 150 до 300 лева за страници над 15 000 харесвания.
По договаряне за страници над : 30 000 харесвания.

В случая като споменах , че използвам страниците чисто административно това означава , че :
-Вие запазвате своята страница за ваше лично ползване.
-В страницата от моя страна НЕ се пише и НЕ се извършва какъвто и да било спам.
-Страницата не изменя своята цялост и тематика.
С две думи нищо по страницата не се бара и тя си остава ваша. Аз я използвам , чисто административно, за добиване на аудитория към фейсбук група. Това няма нищо общо с дейностите , които сте извършвали до момента , спам , публикации , купуване на страници и т.н. Използвам страницата за да добия цялата и аудитория за период от 1 до 3 месеца , взависимост от това колко е голяма. В същото време вие може да си я използвате за вашите лични цели , без да ви преча по никакъв начин. Използването на страницата е чисто технически и административно.

За повече информация може да ми пишете на лично съобщение.
Коректен съм и заплащам без проблеми , търся само сериозни хора.

В момента мога да поема 5 фейсбук страници. Ще пиша в тази тема , колко свободни места има и т.н. За сега свободните места са 5. Очаквам ви на лично съобщение.

#Офертата си е добра и не е създадена с цел измама. Надявам се администраторите да не пратят темата в коша. Помъчил съм се да обясня всичко , освен тънкостите , но това е между мен и потенциалните заинтересовани от офертата.
 
Последно редактирано:
Заявките са запълнени. Веднага щом се отварят свободни места , ще уведомя в темата.
 
Как точно става прехвърлянето от страница в група, ако не се спами линк към групата в самата страница?
Отваряш страницата и от страни пише Групи - влизаш в тази опция и имаш опция за добавяме на групи към страницата. Добавяш дадената група и със страницата си администратор в групата. От групата изпращаш от 200 до 500 покани за присъединяване на ден. Без спам , без линкове , без разрушаване на страницата , без променяне на тематиката на страницата. Потребителите на страницата не усещат нищо , което да ги издразни.
 
Имам страница с хумористична тематика (Близо 150к реални харесвания), ако имаш интерес - пиши.
 
Имам страница с хумористична тематика (Близо 150к реални харесвания), ако имаш интерес - пиши.
АКО СЕ ПРОДАВА ПИШИ НА ЛИЧНО ДА Я ВИДЯ АКО Е ОКЕЙ МОГА ДА ДАМ ОКОЛО 1600 ЛВ
 
Отваряш страницата и от страни пише Групи - влизаш в тази опция и имаш опция за добавяме на групи към страницата. Добавяш дадената група и със страницата си администратор в групата. От групата изпращаш от 200 до 500 покани за присъединяване на ден. Без спам , без линкове , без разрушаване на страницата , без променяне на тематиката на страницата. Потребителите на страницата не усещат нищо , което да ги издразни.
Една група, към колко страници може да се добави?
 
Ясно, при мен не вади "group" в някои страници... от настройки също го няма.. сменях и шаблоните и пак не се показва, странно.
Възможно е, това да е някакъв бъг. По-принцип няма такива ограничения за фейсбук страници. Всички могат да имат групи към тях или групите - страници към тях.
 
Възможно е, това да е някакъв бъг. По-принцип няма такива ограничения за фейсбук страници. Всички могат да имат групи към тях или групите - страници към тях.
Да, гледам на други си го има, но точно на по-големите ми няма... Странна работа. И другото като тръгна от групата да ги каня през дадена страница ми дава по 50 покани една по една да пратя, като дам от страницата покани не зарежда хора.. може при мен нещо да не е окей..

Мерси за инфото.
 
Да, гледам на други си го има, но точно на по-големите ми няма... Странна работа. И другото като тръгна от групата да ги каня през дадена страница ми дава по 50 покани една по една да пратя, като дам от страницата покани не зарежда хора.. може при мен нещо да не е окей..

Мерси за инфото.
Това е максимума 50 човека на едно канене. Можеш да каниш горе долу от 4 до 5 пъти на ден по 50 човека от страница.
 
Лично съм пробвал с 3. Но, предполагам, че няма лимити.

Вашето предложение взучи интерено.
А в крайна сметка тези групи, който промотирате са ? Собствен бизнес или какво ?
Това някаква нова тенденция в ФБ рекламиране ли е?

п.с. питам от любопитство.
 

Горе