Продава се: ВИДЕО УСЛУГА - 10 Секундно Интро подходящо за Youtube

Stop

Active Member
Рейтинг - 100%
32   0   0
Здравейте,

Ако искате да придадете по-професионален вид на Youtubeтуб канала си, фейсбук страницата си, или просто искате да видите своя снимка в кратко YOUTUBE INTRO видео, може да се възползвате от моята услуга!



Стъпка 1.

Изберете си темплейт* на интро (номер от 1 до 13, като съм добавил и едно БОНУС интро със снимка на Elon Musk)

Стъпка 2.

Изпратете Вашето лого / снимка / надпис в PNG формат (да бъде минимум 900px в ширина)

Стъпка 3.

До 24 часа ще получите Вашето интро в .mp4 и HD качество - 1920px x 1080 px 24 кадъра в секунда, със звукувите ефекти които са в демонстрацията. Разбира се, може да използвате видеото с комерсиални цели.




Цена: 15лв.
(начин на плащане: Paypal)


*подчертавам думата темплейт - не могат да бъдат правени къстъмизации, освен на основните цветове на самите ефекти - например цветът на знамето в интро номер 1, цветът на пушека в интро номер 7 - след като си изберете вариант ще ви кажа кой цвят може да бъде променен спрямо Вашите изисквания. Тук е моментът и да направя уточнение, че клипче номер 6 е текст и съответно не трябва да изпращате лого, а текст на английски.
 
Последно редактирано:
Мога ли да попитам, каква ще е разликата от това ?

Не бях запознат с този продукт, но разликата от моето предложение е следното:

- В Цитираният от Вас продукт има 2 опции: да заплатите 12* $6.99 = $83.88 което ще Ви даде право на 7 видеоклипа всеки месец за 1 година с качество 1280 x 720 pixels, ако искате интрота с резолюцията предлагана от мен, ще трябва да заплатите $120 на веднъж и ще имате право на 6 клипчета като предлаганите от мен, на месец. (а грешки стават, което значи че 6 клиента е почти нереален вариант да се обслужат за 1 месец). Свободни сте да направите конкурентна услуга на моята, но само за показаните от мен 14 варианта в презентацията, ще трябва да изчакате 3 месеца за да си пуснете услугата.

- Разбира се продуктът който сте цитирали, дава възможност да си заплатиш само за 1 интро с HD качество предлагано от мен и цената му е 19.99 + $5 = $25, моята цена е 20 лв.

Мисля, че за човек който иска да си направи 1-2 та дори и 5 интрота ще му е много по-изгодно да се свърже с мен от колкото да се възползва от Вашето предложение за продукт.


И все пак благодаря за въпроса!

P.S. За любопитните използвам този продукт цената му е $127, който смята, че има нужда от повече от 10 интрота, може да си го закупи.
 
Последно редактирано:
Благодаря за разяснението, макар и да не ми стана много ясно. Цената е разбираемо да е различна, но друго ме интересуваше като разлика. Продукта, който цитирам, не е мой, просто съм се възползвал и съм видял, че работи.

Понеже обичам да се възползвам от подобни оферти и затова и се интересувам, може ли някакви ваши, вече изградени, ползващи се "продукти" (портфолио) ?
Благодаря Ви и ме извинете ако съм на влезнал в личното Ви пространство.
 
Благодаря за разяснението, макар и да не ми стана много ясно. Цената е разбираемо да е различна, но друго ме интересуваше като разлика. Продукта, който цитирам, не е мой, просто съм се възползвал и съм видял, че работи.

Понеже обичам да се възползвам от подобни оферти и затова и се интересувам, може ли някакви ваши, вече изградени, ползващи се "продукти" (портфолио) ?
Благодаря Ви и ме извинете ако съм на влезнал в личното Ви пространство.
Привет,

Изпратете ми Ваше лого и си изберете какво интро искате - номер от 1 до 14 и ще направя едно безплатно ревю. Пускам Ви мейл на който да изпратите логото си.
 

Горе