Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

След 3/4 фалита почнал да преподава по :
"обучения по инвестиране и повишаване на финансовата интелигентност"
!?

Фалитът учи на много ценни уроци!
 
От: От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Фалитът учи на много ценни уроци!

На какви например?
Всички трябва да са наясно, че по статистика 95% от стартиращият бизнес е обречен на фалит още първата година.
4% в следващите 4 години и едвам 1% след петата година успява да стъпи и да се развие в успешен бизнес.
Всичко друго са празни приказки...
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Ми точно това е единият от уроците..

Или както се пееше в една песен.. knock out си тряя, някой път да се изправиш
 
От: От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Фалитът учи на много ценни уроци!
Да взема да напиша SEO книга защото имам няколко фалита на тази тема?
Смешно е цървул който се е провалил няколко пъти да ми дава на мен акъл.
 
От: От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Смешно е цървул който се е провалил няколко пъти да ми дава на мен акъл.[/QUOTE]

Ти пък да вземеш да напишеш книга "Аз съм най-великия бизнесмен на вселената и извън нея"
 
От: От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Смешно е цървул който се е провалил няколко пъти да ми дава на мен акъл.

То и за това тоя Робърт Кийосаки ли беше... никога няма да го разберат. Какво полезно има да научиш от някой, който има няколко фалита? Нищо... ! Един човек щом е неспособен сам себе си да научи и да се справи...
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

И какво е лошото да имаш разговори с велики личности - макар и че е в самото твоята глава. Като четеш тяхното творчество и се асоциираш с тях то какво е?
Психиатричните болници са пълни с хора които разговарят с въображаеми велики личности или се асоциират с тях.
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Психиатричните болници са пълни с хора които разговарят с въображаеми велики личности или се асоциират с тях.

Бъркаш нещата. :)
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Не мисля ,че бъркам.
 
От: От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

На какви например?
Всички трябва да са наясно, че по статистика 95% от стартиращият бизнес е обречен на фалит още първата година.
4% в следващите 4 години и едвам 1% след петата година успява да стъпи и да се развие в успешен бизнес.
Всичко друго са празни приказки...

Чудно ми е да видя тази статистика, че 95% фалират до 1 година - също към коя държава е тази статстика.
Именно когато фалираш, разбираш една по една къде са ти грешките - когато си научиш грешките, ще си защитил инвестицията си, ще си далновиден в бизнесът ти и ще имаш ефективно управление над ресурсите - какво става след това?
 
Последно редактирано:
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Психиатричните болници са пълни с хора които разговарят с въображаеми велики личности или се асоциират с тях.

Когато майка ти на времето те учила на неща и ти изплува образът и, и как сте си говорил и какво ти е казала - за лудницата ли си?
За децата родителите им са най-великите хора, защо психиатричните болници не са фул?

Аз предпочитам да копирам и асоцирам пътя на някой велик човек - това е моделиране техника на Робинс, която стъпва на базата защо да откриваш топлата вода сам?
Хил, че води въобржаеми разговори с умрели хора, само по себе и е нищо, подобно на това с майка ти - когато здрав човек прибягва до такива техники е едно, когато шизфоренията се включи е друго.
Съгласен съм с колега, че бъркаш нещата.
 
От: От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Да взема да напиша SEO книга защото имам няколко фалита на тази тема?
Смешно е цървул който се е провалил няколко пъти да ми дава на мен акъл.

Ти правиш ли разлика между бизнес с повече от един доставчик и SEO, което зависи изцяло на милостта на едната страна - не си ли се сещал, че това е грешка - или ти не се учиш от тях?
Ако не правиш напиши и можеш да го осъзаеш това и да кажеш, че това е грешката, която няколко фалита не те научиха, но като седнах да си анализирам грешките и се уча от тях - най-накрая вдянах.
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Когато майка ти на времето те учила на неща и ти изплува образът и, и как сте си говорил и какво ти е казала - за лудницата ли си?
За децата родителите им са най-великите хора, защо психиатричните болници не са фул?

Аз предпочитам да копирам и асоцирам пътя на някой велик човек - това е моделиране техника на Робинс, която стъпва на базата защо да откриваш топлата вода сам?
Хил, че води въобржаеми разговори с умрели хора, само по себе и е нищо, подобно на това с майка ти - когато здрав човек прибягва до такива техники е едно, когато шизфоренията се включи е друго.
Съгласен съм с колега, че бъркаш нещата.


Когато човек води въображаеми разговори с умрели хора може да му се появи психично разстройство.Самия Хил си казва ,че такива разговори може да са опасни.

"Заседанията започнаха да придобиват толкова реал-
ни измерения в моето въображение, че аз взех да се
плаша от последиците и прекратих нощните си зани-
мания за няколко месеца. Изживяването беше толкова
необичайно, че аз се плашех да не забравя в някой мо-
мент, че всичко това е само плод на моята фантазия."

Моя съвет е да внимаваш или най-добре изобщо да не се занимаваш с такива неща.
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Наясно ли си какво е медитацията?
Също така и шофирането на кола?

Имат в пъти по опасни последиците, но милиони хора на ден не са спрели.

Реално погледано да синтезираш разговор на някоя личност спрямо какво си чел и да се опиташ да създадеш разговор е нищо, проблемно е интензитета и делиюзията. Но въпреки това писатели и други творци прибягват именно да такива техники - получавайки признание от общността, подобно и на Хил.

Всичко трябва да е в баланс.
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Творците експериментират със съзнанието си ,но те минават през школовка.Обикновенно имат опитни учители.И въпреки това психиатриите са пълни с творци.Те имат по-често проблеми с главата отколкото не творческите личности.Книгите на Хил могат да подействат много нахъсващо на по-неопитните хора.Повече от колкото трябва.Той е краен.Познавам няколко човека които тръгнаха да променят света едва ли не и си изпатиха много.Така се получи защото промениха себе си,но имаха малко реален опит.В един момент изгубиха контрола и стана мазало.
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Принципно някои неща си трябва опит или поне някой да те води - но това е валидно за всичко.
Не мисля, че да си представиш процеса през, който е преминал някой и да си адаптираш спрямо твоите възприятия за даденият човек като нещо лошо и крайно, а обратното.
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Наясно ли си какво е медитацията?
Също така и шофирането на кола?

Имат в пъти по опасни последиците, но милиони хора на ден не са спрели.

Кои са опасните последици на медитацията, че ми стана интересно? :-o
 
От: От: От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Чудно ми е да видя тази статистика, че 95% фалират до 1 година - също към коя държава е тази статстика.
Именно когато фалираш, разбираш една по една къде са ти грешките - когато си научиш грешките, ще си защитил инвестицията си, ще си далновиден в бизнесът ти и ще имаш ефективно управление над ресурсите - какво става след това?

Има Гугъл за тази цел
 
От: От: От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Има Гугъл за тази цел

Именно, използвай го и докажи тезата си защото или пишиш неща, които не си проверил или на иззуст - такава статистика няма!
 
От: Важат ли нещата които пише в книгите на Робърт Кийосаки?

Кои са опасните последици на медитацията, че ми стана интересно? :-o

Има определени техники, които може директно да загубиш обратният път към реалността.
 

Горе