Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

harkon

New Member
ЕС обмисля създаване на циганска държава в България

По официални данни на ЕС ромските групи образуват най-голямото етническо малцинство в Европа – между 9-10 милиона. Най-големите ромски общности са във Франция, Ирландия, Испания, Словакия, Чехия, Унгария , Румъния и България. В Румъния те са около 3 милиона, а в България – около 1 милион. За тяхното включване, общността е отпуснала общо 335 млн. евро, но въпреки това успехите са незначителни. Европейската комисия е решила, че тяхната държава е най-добре да се създаде на мястото на вече съществуваща такава в рамките на Европа. Според проекторешението най-подходяща за това е България, още повече, че тя е била съюзник на фашистка Германия.

Българите, аргументират се от еврокомисията, са един от най-малоборойните етноси, населяващи Европа, но с достатъчно голяма територия на страната, която може да побере всички роми. На българските граждани от неромски етнос ще бъде предложено като компенсация да се настанят в която страна от Европейският съюз пожелаят, като ще им бъде осигурена работа и жилище, както и ще бъдат овъзмездени за всяко едно имущество, което не могат да вземат със себе си. Достатъчно е да подадат молби в посолството на страната, която са избрали, съпроводени с документи относно трудова квалификация, образование и предпочитания за работа.
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

''На българските граждани от неромски етнос ще бъде предложено като компенсация да се настанят в която страна от Европейският съюз пожелаят, като ще им бъде осигурена работа и жилище, както и ще бъдат овъзмездени за всяко едно имущество, което не могат да вземат със себе си.''

Да не се е родил втори Хитлер...1938 година е имало подобни ''закони'' за полските евреи ''да вземат само толкова неща,колкото могат да носят за новия си дом''(временното гето-изходен пункт за лагерите).


Само че в този случай в качеството си на ''висша раса'' се явяват мангалите от цяла Европа,а като нисша такава-бг-тата:)
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Аз тръгвам към Норвегия. Кой е с мен? :D

Човече,колко пъти го повтори това с Нордж?Накрая ще взема да си сложа в подписа-''Харкон заминава за Норвегия'':)
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Аз тръгвам към Норвегия. Кой е с мен? :D

Остави шегата на страна. Ако това наистина се случи, просто ще откача. Не съм си и представял, че циганите ще завладеят до толкова България :X

ПС: След 1-2 години може и да се видим там :D
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Човече,колко пъти го повтори това с Нордж?Накрая ще взема да си сложа в подписа-''Харкон заминава за Норвегия'':)

Ами актуално е за много теми ...
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Остави шегата на страна. Ако това наистина се случи, просто ще откача. Не съм си и представял, че циганите ще завладеят до толкова България :X

ПС: След 1-2 години може и да се видим там :D

Няма шега. На 5-ти заминавам. Идваш ли? :)
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Тази работа няма как да стане щото трябва да погазят всички закони, харти и простотии. Според мен е измислена тази статия. :)
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Измислена е много ясно :)
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Измислена е много ясно :)

То това ясно,но с оригинален замисъл:)
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Автор: Бяс БЕСНЕЕВ
:D Вие добре ли сте?
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

И аз заминавам на 5-и...освен ако тумба мангалитети не дойдат да ме спрат на гарата като особено перспективен "моещ да носи" ахахаха :D
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Ти мани ташака ама това би било единственото "спасение" за нашата нация. Както и да го гледаш тука, ако не сега, то до 5-6 години всичко ще гори, щото съвсем скоро ще се сбием с турчолята. То е неизбежно, освен ако не решим да им се дадем без бой.
Мани мангалите, тях лесно ще ги избием, ама като почнем да колим резаците - баш резаците от анадола ще ни се изсипят и пак ще изгубим държавата. Това 100% става до няколко години.

А дори и да стане чудо и резаните някакси да се изпарят, 20ина годинки по-късно ще си изчезнем по естествен път. Щото няма такъв икономически модел, където 1 работещ храни по 3-4 други, па и държавата само внася :) Няма такава икономика просто :)

А тая работа, дето я разправят.... цяла Европа - щастлива... проблема с мангалите най-после решен (че и благодарение на нас)....
Па и българите и без това 70-80% искат да емигрират....
Ебаси макята брат ми.... :)

Яз съм си националистче, ама па предпочитам да я дам на мангалите, отколко на турците.
И просто ще се наакам от кеф да видя как турчолята близо 200 години седят тука и дебнат и точно като мислят, че са спечелили и ще им подадем средния :)
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Руски вестник: В ромските резервати и полицията се страхува да влезе

В България ромските общности с мълчаливото одобрение на властите отдавна живеят по свои неписани правила, в резервати, в които се страхува да влиза дори полицията.

„Недосегаемостта“ на тази етническа група е станала норма в страната. В България, фактически игнорирайки гражданските закони, живеят около 800 000 роми. Повечето от тях не работят, печелейки пари за издръжка по престъпен начин.
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

И аз заминавам на 5-и...освен ако тумба мангалитети не дойдат да ме спрат на гарата като особено перспективен "моещ да носи" ахахаха :D

Ето този превозвач ще ти пратя на теб:

IMG_6824.jpg
 
От: Важна: Скоро всички ще бъдем емигранти

Аз че заминавам, заминавам - то е ясно :) .
Само не съм си избрал държава още.
Пускайте идеи, че да си избера...
 

Горе