Важно Писмо до etarget!!!

vitko5

New Member
Здравейте днес се реших да пиша на всички мейли на офите на etarget.

Писах и на директора на фирмата писмо в което изказвам незадоволство, че в Българи не може да се регистрират физически лица по неговата програма.
Дано има успех и скоро да може в etarget да се регват и физически лица.

Ето писмото на Български.Разбира се пратих и на англииски повечто писма но ви показвам писмото на български:



Здравейте.Аз съм от България и ви пиша от името на над 100 човека.
Искам да изразя недоволството че в etarget България не може да участват физически лица в партньорската ви програма.
Програмата е само за Юредически лица и за сега не може да приема физически лица.
Много ви се моля от името на всички предприемачи в България партньорската ви програма на etarget да стане достъпна и за физическите лица в България.Аз ви уверявам, че ще има десетки, които веднага ще се запишат и така ще има взаимна изгода.
Моля ви нека да могат в най-скоро време и физически лица да се записват в партньорската ви програма на etarget.

Поздрави и лек ден :)
 
От: Важно Писмо!!!!!!!!!

Програмата е достъпна за физически лица, но не плащат на тях.
Не ти трябва да се занимаваш с тях.
 
От: Важно Писмо!!!!!!!!!

бате ако получа един писмо, в което някой ми се оплаква, че не предлагам безплатни услуги, само защото някой в Джакарта предлага, кво мислиш, че ще направя и докъде мислиш, че ще изчета писмото.

или индииците дето всеки ден искат да правят някакви специфични бизнеси с мене да почват да се оплакват. На седмица по над 100 ме фишват, така че могат да направят едно оплакване от името на 100 индиеца
 

Горе