Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
"Или си ваксиниран, или не си."
Но тази твоя сентенция неминуемо води до друг въпрос - това ваксина ли е, или не е. Защото до януари 2020г, по всички медински и фарма правила, този препарат не можеше да бъде наречен ваксина. Смятам че за много мислещи хора това е аргумент да не се ваксинират.
 
Нека изгледалите филма да оставят по един коментар. Първия такъв, който ми харесва. Направиха ми доста неща впечатление, но ако има изгледали го може да коментираме
 
Гледам Map of Vaccinations и Worldometer и доста странни работи се забелязват.

Примерно САЩ са с 55% напълно ваксинирани, обаче мрът като мухи.
Сравнени с Индия да речем, дето имат няколко пъти повече мръва за вируса.
 
Не е толкова странно, тъй като има едно общо нещо навсякъде: умират почти само неваксинирани и непреболедували. Просто в различните държави вълната на делтата е на различен етап. В Индия ако не се лъжа делтата мина тази пролет.
 
И въпросния worldometer навява мисълта че в България просто хората масово не отиват на доктор и си трайкат като се разболеят.
Чак като вече тръгне хептен на юг дереджето търсят бърза помощ.

Оттам и високия процент смъртност.
Просто нетежките случаи не влизат в статистиката.

Аргумент: непропорционално малкия брой случаи в БГ + тукашния манталитет да те е срам да си признаеш че си станал "чумав".

ПП: Примерно комшията очевадно е ковидясал обаче по незнайна причина се крие, сакън да не разбере некой... Жена му си ходи насам-натам обаче зъб не обелва.
 
Последно редактирано:
Преди 75 г.Херман Гьоринг(нацист) свидетелства пред съда в Нюрнберг.
И беше попитан:

"Как накарахте германския народ да се съгласи с всичко това"?

И той отговори:

"Много е просто!
Няма нищо общо с Нацизъм, а с човешката генетика!"
"Можете да постигнете това в Нацистки режим,в социалистически режим, в комунистически режим."
" Можете да го постигнете както в монархия, така и в демокрация."
"Единственото нещо от което Правителството се нуждае за да превърне хората в роби е СТРАХ!"
" Ако намерите начин да ги изплашите,ще можете да ги накарате да направят
всичко,което искате да постигнете!"
 
Там е работата, че един "ваксиниран" само след няколко месеца, дори по-малко, вече е от другият бряг - "неваксиниран" :) Не знам дали някой от бодящите се изобщо се е замислял, но тези ваксини НЯМАТ никаква гаранция за срок на имунитета ;) Друг е вече въпросът (за мен е безспорен принципно), че естественият имунитет е с по-продължителна и по-качествена защита.
Та тия дет не спирате да се ровите из нета за статистика, може да чекнете следното: Колко преболедували са повторили и колко ваксинирани са проболедували... въпреки, че поне аз отдавна разбрах, че статистиката се манипулира зверски.
Не искам да се повтарям, но мисля, че тия с ваксините са бая по-преебани :D
 
И въпросния worldometer навява мисълта че в България просто хората масово не отиват на доктор и си трайкат като се разболеят.
Чак като вече тръгне хептен на юг дереджето търсят бърза помощ.

Оттам и високия процент смъртност.
И аз имам същите наблюдения, че хората умишлено не се изследват и не ходят на доктор. Причината е, че не искат да ги сложат под карантина барабар с цялото им семейство, а да си излизат, като прикриват кашлянето колкото могат, макар че заразяват всички около тях.
 
И аз имам същите наблюдения, че хората умишлено не се изследват и не ходят на доктор. Причината е, че не искат да ги сложат под карантина барабар с цялото им семейство, а да си излизат, като прикриват кашлянето колкото могат, макар че заразяват всички около тях.
Това си е безспорен факт, но е така, заради глупавата карантина. 14 дни са прекалено много, като се има предвид, че бая политици и други видни лица не караха почти никаква карантина. Двойният стандарт никога не е бил добър пример.
 
Това си е безспорен факт, но е така, заради глупавата карантина. 14 дни са прекалено много, като се има предвид, че бая политици и други видни лица не караха почти никаква карантина. Двойният стандарт никога не е бил добър пример.
Не е глупава бе, Славчев. Когато умират хора не е глупаво. Глупаво е, че не можеш да се сетиш за това. Как си правил досега ФБ вайрал постове? Ти в живота не го разбираш това, а то е абсолютно същото. Вирусен маркетинг на живо, само че се предава вирус.
А това, че хората крият, че са болни, го имаше и преди Ковида. Преди няколко години един смел татко беше дал на близнаците си в яслата антибиотик пред учителката и ги беше пуснал болни с температура. Като каза на госпожата: "Ами аз съм на работа, кой да ги гледа." Това според теб редно ли е?
 
"Или си ваксиниран, или не си."
Но тази твоя сентенция неминуемо води до друг въпрос - това ваксина ли е, или не е. Защото до януари 2020г, по всички медински и фарма правила, този препарат не можеше да бъде наречен ваксина. Смятам че за много мислещи хора това е аргумент да не се ваксинират.
За мен е ваксина и аз се смятам за ваксиниран. По тази логика хората да спрат да пият лекарства, които имат ужасни странични ефекти, но пък те спасяват. Ти да не би да си от тия, дето обича хомеопатията и отрича химията?
Само ще ти кажа, че химията може да спаси човек от много тежки усложнения.
 
Не е глупава бе, Славчев. Когато умират хора не е глупаво. Глупаво е, че не можеш да се сетиш за това. Как си правил досега ФБ вайрал постове? Ти в живота не го разбираш това, а то е абсолютно същото. Вирусен маркетинг на живо, само че се предава вирус.
А това, че хората крият, че са болни, го имаше и преди Ковида. Преди няколко години един смел татко беше дал на близнаците си в яслата антибиотик пред учителката и ги беше пуснал болни с температура. Като каза на госпожата: "Ами аз съм на работа, кой да ги гледа." Това според теб редно ли е?
Ще се сетиш ти след време колко глупаво си се ваксинирал с нещо, което не е ваксина срещу нещо, което не е смъртоносно. Дано да нямате странични ефекти, ама силно се съмнявам. Бил Гейтс никога не е мислил за хората ;)
 
"хората умишлено не се изследват и не ходят на доктор." - не познавам човек, който да има симтоми - кашлица, температура и да не търси лекарска помощ. Звъни се на личен лекар, в 90% от случаите те отказват преглед. Пращат те за ПСР тест, хората искат лечение, а не го получват. Когато си болен, си болен, никой не си прави сметка за карантината. В БГ до сега са направени около 4 500 000 теста, в Израел например - над 20 милиона, да не споменаваме Великобритания. Ако тук се правеха 3 пъти повече тестове, процентът за смъртност нямаше да е 4, а поне 2 пъти по - малко.
 
Преди няколко страници имах един пост за годишната среща на ООН на световните лидери. Интерсно как всички така активни ковиди не показаха никаква реакция...

Обаче недай си боже да засегнеш светата ваксина и стъкмистиките налитат като оси... :D

Напълно сигурен съм вече в двете си теории за тях. Пълна умствена дегенерация или платени копърки
 
За
За мен е ваксина и аз се смятам за ваксиниран. По тази логика хората да спрат да пият лекарства, които имат ужасни странични ефекти, но пък те спасяват. Ти да не би да си от тия, дето обича хомеопатията и отрича химията?
Само ще ти кажа, че химията може да спаси човек от много тежки усложнения.

За мен е ваксина и аз се смятам за ваксиниран. По тази логика хората да спрат да пият лекарства, които имат ужасни странични ефекти, но пък те спасяват. Ти да не би да си от тия, дето обича хомеопатията и отрича химията?
Само ще ти кажа, че химията може да спаси човек от много тежки усложнения.
Ти знаеш ли, че лекарствата преминават същия тестов период, около 10 години минимум. Знаеш ли кои са лекарства - генерици?
 
За



Ти знаеш ли, че лекарствата преминават същия тестов период, около 10 години минимум. Знаеш ли кои са лекарства - генерици?
Добре, докторе, няма да споря с теб. Набих си теста както половината свят. Ще ме надживееш, споко!
 
Ще се сетиш ти след време колко глупаво си се ваксинирал с нещо, което не е ваксина срещу нещо, което не е смъртоносно. Дано да нямате странични ефекти, ама силно се съмнявам. Бил Гейтс никога не е мислил за хората ;)
Ти си бил много плашлив??? Що така бре момко? Боцни се, покажи, че си истински храбрец и някакъв страничен ефект няма да те уплаши. Ама не, я недей, че съседката като разбере ще ти се накара здравата. Недей, недей.
 
"хората умишлено не се изследват и не ходят на доктор." - не познавам човек, който да има симтоми - кашлица, температура и да не търси лекарска помощ. Звъни се на личен лекар, в 90% от случаите те отказват преглед. Пращат те за ПСР тест, хората искат лечение, а не го получват. Когато си болен, си болен, никой не си прави сметка за карантината. В БГ до сега са направени около 4 500 000 теста, в Израел например - над 20 милиона, да не споменаваме Великобритания. Ако тук се правеха 3 пъти повече тестове, процентът за смъртност нямаше да е 4, а поне 2 пъти по - малко.
То в началото беше тъй ама бързо си научиха урока...

Освен да ти бръкнат с клечката и да те карантинират друга "файда" няма да имаш от тва че си потърсил "помощ" :p
 

Горе