Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Дори и да не е Делта варианта според мен, ако си боледувал след 6 месеца имаш много голям шанс да се заразиш.
При мен на 3-тия месец вече вирус неутрализиращите антитела са 36%, а при васкинираните след месеци са по 95%, а антителата IgG в Рамус са им между 2000-20 000, а мойте са 130...
Уф, ако ситуацията е такава - същата като при грипа, тогава защо просто не действаме като при грипа. Дори да вярвах в тия ваксини, пак нямаше да ми се занимава през няколко месеца да ходя да ми бият такава глупост. Или поне който иска да се боцка, ама останалите дето ни е все тая да ни оставят на мира баси.

Това и се замислям последните дни - по-добре да се ваксинирам от сега и да се предпазя поне, че така или иначе всички ще ни ваксинират... Е последните дни пак чувам тука по новините коя държава не можело да влизаш в кафене или къде беше без сертификат, тест или че си боледувал. В България пък сега май щяло да има облекчения за бизнесите, в които персонала е ваксиниран и можело май повече капацитет, ако клиентите са ваксинирани..
В Израел не набоцкаха всички, наистина ли очакваш в България да стане? Всички означава 100%, а не 60% или по-малко. Ти да се боцнеш само заради очакването, че 100% ще бъдат набоцкани... даже не знам как да го определя това. Явно е едно от онези извинения до които достига мозъка за да намали стреса.

Също така имай предвид, че ако едно твърдение звучи по новините много сериозно, то може на практика нещата са много по-слаби. Ей го, за България ще кажат че мерките са да се слагат маски навсякъде на закрито, но истината е много далеч от това.

Това с облекченията към бизнесите и хората пък е такова позьорство. Нали за да се случи се печатат нови долари и евро, което от своя страна води голяма инфлация. Това все едно да те стисна за топките, да ти кажа че ако спреш да викаш ще отхлабя, и в следващия момент да те стискам още повече докато ти се мъчиш да не викаш.
 
Уф, ако ситуацията е такава - същата като при грипа, тогава защо просто не действаме като при грипа. Дори да вярвах в тия ваксини, пак нямаше да ми се занимава през няколко месеца да ходя да ми бият такава глупост. Или поне който иска да се боцка, ама останалите дето ни е все тая да ни оставят на мира баси.


В Израел не набоцкаха всички, наистина ли очакваш в България да стане? Всички означава 100%, а не 60% или по-малко. Ти да се боцнеш само заради очакването, че 100% ще бъдат набоцкани... даже не знам как да го определя това. Явно е едно от онези извинения до които достига мозъка за да намали стреса.

Също така имай предвид, че ако едно твърдение звучи по новините много сериозно, то може на практика нещата са много по-слаби. Ей го, за България ще кажат че мерките са да се слагат маски навсякъде на закрито, но истината е много далеч от това.

Това с облекченията към бизнесите и хората пък е такова позьорство. Нали за да се случи се печатат нови долари и евро, което от своя страна води голяма инфлация. Това все едно да те стисна за топките, да ти кажа че ако спреш да викаш ще отхлабя, и в следващия момент да те стискам още повече докато ти се мъчиш да не викаш.
Да, според мен има реален шанс 90% от населението да го ваксинират и много малко ще останат без.
Това не ти казвам сега тази година. Защо си мислиш, че до 5г няма 90%-100% от населението да са с ваксини ?
 
Защо си мислиш, че до 5г няма 90%-100% от населението да са с ваксини ?
Е точно тук се крие най-страшната картина. Тъжното е, че са малко нормалните, готови да противодействат на такава гнусна агресия срещу човечеството. Повечето сте се насрали от страх и треперите за жалките си животи, сакаш са ви последни. Няма, бе. Пак ще обитавате ограничаващите ви тела и ще влизате в ролята на опитни мишки. Отново и отново и отново. Само просветените спират досадните цикли на реинкарнацията, а ние сме много далеч от тях.
 
@entrepreneur7, ти в коя възрастова група си - под 40, между 40 и 60 или над 60?
На 25 съм, но това нищо не значи. Имаше прави и здрави спортисти във форма на по 30 дето си отидоха. Имаше деца на 16-17 в болниците. Факт е, че ако бях над 40 щях да имам по-големи притеснения, но и аз си имам здравословни проблеми някакви и то някой от тях вследствие на Ковид-а така че пак си имам притеснения. И не говоря за бактериални инфекции или нещо подобно за след Ковида - говоря, че след Ковида влязох в голям риск за здравето си.
 
Последно редактирано:
Е точно тук се крие най-страшната картина. Тъжното е, че са малко нормалните, готови да противодействат на такава гнусна агресия срещу човечеството. Повечето сте се насрали от страх и треперите за жалките си животи, сакаш са ви последни. Няма, бе. Пак ще обитавате ограничаващите ви тела и ще влизате в ролята на опитни мишки. Отново и отново и отново. Само просветените спират досадните цикли на реинкарнацията, а ние сме много далеч от тях.
Тука не съм съгласен. Отдавна съм спрял да мисля за подобни неща. Гледам себе си, а не да бъда героя, който се бори срещу лошите. Няма смисъл, да знаеш. Ние не харесваме Герб и не можем да ги свалим ти ми говориш ще сваляш някакви велики сили, ако има такива.
Ходил съм на протести от Варна до София дори и какви ли не други неща. Виждал съм за какво става на въпрос - протест с хоро и песни - отдушник на събраната агресия без никакъв ефект. Е аз от Варна до София да играя хоро ли дойдох ?????
Че въпроса ми е въобще не си мисли да бъдеш герой или да спасяваш човечеството - гледай себе си само. Пък и нищо не можеш да направиш нали знаеш.
 
Да, според мен има реален шанс 90% от населението да го ваксинират и много малко ще останат без.
Това не ти казвам сега тази година. Защо си мислиш, че до 5г няма 90%-100% от населението да са с ваксини ?
Ваксините вече са банални. Гледай сега как ще спрат да говорят за тях почти от раз. Защо предполагам така?

Едното е, че още в началото около Април 2020 имаше една интересна информация, според която ни очакват серии от затваряния и отваряния поне до пролетта на 2021, но в идеалния случай до есента на 2021.

И другото е мое наблюдение, че фокуса на нещата се променя от време на време. В началото фокуса беше на локдауните, на полевите болници, на ICU, на затваряне на границите и градовете. Малко по-късно фокуса се пренасочи към маските и затваряне на бизнесите. По-късно на фокус станаха вълните - при кой втора, при кой трета. После дойдоха "ваксините", като само при тях имаше отделни по-малки фокуси, като например това че Астра е опасна, или паспортите. Сега е време ваксините да останат на по-заден план и да се заговори за нещо друго. Може би е време за малко икономически катаклизми.
 
Тука не съм съгласен. Отдавна съм спрял да мисля за подобни неща. Гледам себе си, а не да бъда героя, който се бори срещу лошите. Няма смисъл, да знаеш. Ние не харесваме Герб и не можем да ги свалим ти ми говориш ще сваляш някакви велики сили, ако има такива.
Ходил съм на протести от Варна до София дори и какви ли не други неща. Виждал съм за какво става на въпрос - протест с хоро и песни - отдушник на събраната агресия без никакъв ефект. Е аз от Варна до София да играя хоро ли дойдох ?????
Че въпроса ми е въобще не си мисли да бъдеш герой или да спасяваш човечеството - гледай себе си само. Пък и нищо не можеш да направиш нали знаеш.
Похвално за политическата ти позиция, но иначе не съм съгласна пък аз. Я се замисли кой има числено превъзходство - те или ние? Ако не разсъждаваме така пораженчески, имаме шанс да си запазим извоюваните преди столетия човешки права обратно. Да, ама няма да стане, защото станахме конформисти. Дай да наведем главица, щото можем да изгубим работата, колата на лизинг, къщата, дивана. А човешкото ни достойство??? Къде се нарежда то в скалата с ценности за съвременния човек???

Знаеш ли, най-тъпото е, че накрая наистина няма да имаме нищо и ще бъдем програмирани да бъдем искрено щастливи.
 
На 25 съм, но това нищо не значи.
Божеееее. Ей младо, вместо да висиш в нета да четеш за неща дето въобще не те касаят, излизай с приятелите и приятелките и си разменяйте всякакви флуиди (за предпочитане с приятелките :love: ).
 
Ваксините вече са банални. Гледай сега как ще спрат да говорят за тях почти от раз. Защо предполагам така?

Едното е, че още в началото около Април 2020 имаше една интересна информация, според която ни очакват серии от затваряния и отваряния поне до пролетта на 2021, но в идеалния случай до есента на 2021.

И другото е мое наблюдение, че фокуса на нещата се променя от време на време. В началото фокуса беше на локдауните, на полевите болници, на ICU, на затваряне на границите и градовете. Малко по-късно фокуса се пренасочи към маските и затваряне на бизнесите. По-късно на фокус станаха вълните - при кой втора, при кой трета. После дойдоха "ваксините", като само при тях имаше отделни по-малки фокуси, като например това че Астра е опасна, или паспортите. Сега е време ваксините да останат на по-заден план и да се заговори за нещо друго. Може би е време за малко икономически катаклизми.
Аз мога да ти кажа кое е следващото. Лекарството за Ковид - действа ли ? Колко помага ? Кои държави са го поръчали ?
Обаче лекарството за Ковид е базирано на антитела, само че не ги създава организма, а се вкарват изкуствено и може тялото да ги сметне за чужди или враждени и да стане някаква имунна реакция. Следователно ще започне пак тестови изпитания и едните ще ги приемат други както сега ще кажат - ще изчакам 1 година да видя какво ще стане, как ще действат тези лекарства и тн
Това е моето мнение, но има възможност комисията да не одобри лекарството и да не го пуснат, макар че това за мен е невъзможно.
 
Божеееее. Ей младо, вместо да висиш в нета да четеш за неща дето въобще не те касаят, излизай с приятелите и приятелките и си разменяйте всякакви флуиди (за предпочитане с приятелките :love: ).
Оф искам да си почина от тях. Последните 5-6 години винаги съм бил с приятелка... Не знам женените какво правят :D
 
Аз мога да ти кажа кое е следващото. Лекарството за Ковид - действа ли ?
На кукуво лято. Колкото е измислено лекарство срещу СПИН. Да припомня, Ковид е копие на СПИН ситуацията, само че с много повече фанфари и ефекти. Когато навремето се появи СПИН, аз като дете бях така стресиран и от тогава ми е останало в главата че това е една от най-опасните болести и трябва да се пазим. Обаче досега единствените хора на планетата за които знам че имат (или са имали) СПИН са Фреди Меркюри, гей-гаджето му, и разбира се Чарли Шийн.
 
На кукуво лято. Колкото е измислено лекарство срещу СПИН. Да припомня, Ковид е копие на СПИН ситуацията, само че с много повече фанфари и ефекти. Когато навремето се появи СПИН, аз като дете бях така стресиран и от тогава ми е останало в главата че това е една от най-опасните болести и трябва да се пазим. Обаче досега единствените хора на планетата за които знам че имат (или са имали) СПИН са Фреди Меркюри, гей-гаджето му, и разбира се Чарли Шийн.
Това лекарство ще е базирано на антитела както ваксината. Само че вместо да вкарват вирус в тялото и организма ти да изгражда антитела, обаче чрез лекарството направо ще ти вкарват антитела.
 
Това лекарство ще е базирано...
Добре, значи разбирам че проявяваш интерес към медицината, което не е лошо, но въпреки това отговорът по темата е повече от ясен - не ти трябва игла в рамото, просто защото си на 25 и опасността за живота ти е 0. По-вероятно е да ти падне саксия на главата. Не знам що си си въобразил, че след Кромид си имал някакви повреди, но ако си чак толкова кекав или хипохондричен, просто започни да правиш по-здравословни неща. По-здравословна храна (най-вече без захар), повече движение, по-малко четене на мнения защо човек трябва да си инжектира ГМО в тялото.
 
Аз се ваксинирах, но съм против задължителното ваксиниране на хората. Или поне някой да поеме отговорност ако нещо се случи с въпросния човек, държавата да си поеме отговорност да го лекува, или да плати обещетение на семейството в случай на доказана смърт от ваксината (защото има такива случаи).

И другото притеснително нещо е как всячески се опитват да те убедят че трябва да го направиш. Но фактите говорят че колко те защитата ваксината, всъщност не се знае. И дали е безопасна......времето ще покаже, просто за такъв кратък период не може да се твърдят неща които могат да излязат лъжа.

За мен начина за спрявяне с вълните е - затваряне на всичко за 2 седмици. И после връщане към нормален начин на живот, като достигнат пак много заразени - ново затваряне, и така се прекъсва предаването. А с тия половинчати мерки, няма голям ефект и все някой недоволен.
 
За мен начина за спрявяне с вълните е - затваряне на всичко за 2 седмици. И после връщане към нормален начин на живот, като достигнат пак много заразени - ново затваряне, и така се прекъсва предаването. А с тия половинчати мерки, няма голям ефект и все някой недоволен.
Това нали го играхме на няколко пъти вече!? Айде майни ни нас, българина никой не може да го затвори или принуди нещо такова, видяхме го това. 5000 лв. глоби, полиция, КПП, никой не се плаши :) Ама на запад са послушни и вярват на правителствата, там що не сработи?
 
Медик, който не го е страх да говори срещу пандемията. В неговите клипове говори медицински факти и прави интервюта на други доктори и учени, на които не им се дава ефирно време от Манипулативната медия. Без значение от вируса, ако човек се храни нездравословно и обикновения грип ще го тръшне. В този случай човек приемащ повече от 30г захар, диабетици и възрастни със слаб имунитет сай най-затрашени. В америка от 600 хиляди смъртни случая, само 30 хиляди са във възрастовата граница 18-49.
 
Последно редактирано:
С ваксина или без, това е бъдещето. Просто някои ще имат привилегии.

DeadDopeyAmericancreamdraft-size_restricted.gif
 

Горе