Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
А добре дошъл! Все така да го раздавате. Радваме се, че ваксината ви прави мултифункционален. След 6-тата доза може да започнете да манипулирате сферата с топките на тотото. Тогава ще имаме нужда от вашата помощ. :)
О, топките ги манипулирам още от малък, сега просто чакам с третата БУСТЕРНА доза да мога виждам през стени.
С две думи аз се чувствам добре. Виж комшия от другия блок, който БЕШЕ заклет АНТИВАКСЪР, онзи ден го возиха еднопосочно в черен мерцедес комби. Това го казвам съвсем сериозно, но всеки знае него си. Аз не съм тук да убеждавам никого в каквото и да е било. Подходих със самоирония към себе си, защото такава е моята гледна точка, респективно и начин на мислене :)
Хубав и спорен ден от мен, повече усмивки и щастие ви желая :)
 
Ти му мисли! Аз съм си сейфти, нали се сещаш? Ама анализирай си де, какво чакаш. Българинът винаги най-умният излиза. То и затова ни се смеят. Не, че няма много по-зле и от нас де.
сега просто чакам с третата БУСТЕРНА доза да мога виждам през стени.
С две думи аз се чувствам добре.
Забелязвам страничен ефект от ваксата - хората започват да вярват, че са безсмъртни. Скоро ще започнете да скачате от терасите вместо да ползвате асансьора, само защото ще сте убедени, че ваксата атакува и гравитацията.

Я прочети някъде дали съм агитирал и подтиквал някого към нещо. Бъркаш ме с някое тв лице, което наистина подтиква.
Аз не съм тук да убеждавам никого в каквото и да е било.
"Аз се боцнах, чувството е невероятно, боцнете се и вие... не че агитирам, няма такова нещо... но ако не се боцнете всички ще умрете... не убеждавам, просто... боцнете се де!"
 
Забелязвам страничен ефект от ваксата - хората започват да вярват, че са безсмъртни. Скоро ще започнете да скачате от терасите вместо да ползвате асансьора, само защото ще сте убедени, че ваксата атакува и гравитацията.



"Аз се боцнах, чувството е невероятно, боцнете се и вие... не че агитирам, няма такова нещо... но ако не се боцнете всички ще умрете... не убеждавам, просто... боцнете се де!"
В твоя случай, няма ваксина която да ти помогне...... :(
 
Забелязвам страничен ефект от ваксата - хората започват да вярват, че са безсмъртни. Скоро ще започнете да скачате от терасите вместо да ползвате асансьора, само защото ще сте убедени, че ваксата атакува и гравитацията.



"Аз се боцнах, чувството е невероятно, боцнете се и вие... не че агитирам, няма такова нещо... но ако не се боцнете всички ще умрете... не убеждавам, просто... боцнете се де!"
Излез от филмчето де, слез на земята. Дай по-сериозно.
 
Забелязвам страничен ефект от ваксата - хората започват да вярват, че са безсмъртни. Скоро ще започнете да скачате от терасите вместо да ползвате асансьора, само защото ще сте убедени, че ваксата атакува и гравитацията.



"Аз се боцнах, чувството е невероятно, боцнете се и вие... не че агитирам, няма такова нещо... но ако не се боцнете всички ще умрете... не убеждавам, просто... боцнете се де!"
Те самите админина форума си казаха, че са се боцнали, ти какво правиш тук, нали те са ваксъри? Ама те не агитират, така ли? Хахахахаха.
 
Нямам намерение да го анализирам, но забелязвам че има нещо такова...
Аз просто изразих мнението си, като свободен човек, който има право на това и в оказаното за целта място във форума. Но явно има хора, които интерпретират чуждото мнение, така както на тях им е угодно, без да е поискано тяхното становище по въпроса. Но с това съм свикнал, а такива люде са причината да нямам Фейсбук :)
 
Нямам намерение да го анализирам, но забелязвам че има нещо такова...
Аз просто изразих мнението си, като свободен човек, който има право на това и в оказаното за целта място във форума. Но явно има хора, които интерпретират чуждото мнение, така както на тях им е угодно, без да е поискано тяхното становище по въпроса. Но с това съм свикнал, а такива люде са причината да нямам Фейсбук :)
Тук всички с друго на тяхното мислене излизат тъпаци, пияници, малоумници, овце и налагащи и агитиращи. Явно хората избиват комплекси.
 
А и на всичкото отгоре им обясних, че аз си имам милион причини да избера ваксината като средство за намаляване на риска, както за мен, така и за хора около мен. Ама не, тия продължават да ни обсипват с тъпи линкове и теории на конспирацията.
 
Както казах, познато ми е :) Аз самият съм администратор на много сайтове, които съм и направил, нямаш си на идея на какво съм се нагледал.Научих се да разбирам такива хора, както и да зачитам чуждото мнение, независимо дали съвпада с моето или не (по-скоро се научих да не им се впрягам толкова), ако трябва да съм честен :). Но, има и професионални дразнители, които са се превърнали в "тънки разбирачи на широките неща" явно има нова професия.... :)
 
А и на всичкото отгоре им обясних, че аз си имам милион причини да избера ваксината като средство за намаляване на риска, както за мен, така и за хора около мен. Ама не, тия продължават да ни обсипват с тъпи линкове и теории на конспирацията.
Между конспирация, малоумщина и фактология има разлика, но явно не всеки може да я види :)
 
А и на всичкото отгоре им обясних, че аз си имам милион причини да избера ваксината като средство за намаляване на риска, както за мен, така и за хора около мен. Ама не, тия продължават да ни обсипват с тъпи линкове и теории на конспирацията.
За ваксинираните въпросът е приключен, тъй че не виждам какво въобще правите в тая тема :)

Може да си направите отделна тема тип "група за емоционална подкрепа на блъснатите от тролейбус" и там да си се окуражавате взаимно.
 
О, топките ги манипулирам още от малък, сега просто чакам с третата БУСТЕРНА доза да мога виждам през стени.
С две думи аз се чувствам добре. Виж комшия от другия блок, който БЕШЕ заклет АНТИВАКСЪР, онзи ден го возиха еднопосочно в черен мерцедес комби. Това го казвам съвсем сериозно, но всеки знае него си. Аз не съм тук да убеждавам никого в каквото и да е било. Подходих със самоирония към себе си, защото такава е моята гледна точка, респективно и начин на мислене :)
Хубав и спорен ден от мен, повече усмивки и щастие ви желая :)
От Ковид ли е починал ? В тях или в болницата ?
 
Да от COVID-19, къде не съм питал, не ми е и работа. Изказах съболезнования и толкова, познавах човека лично и за това си позволих да ко кажа.
Нали като е от Ковид направо в метален ковчег и няма такива неща да ги разнасят. Директно от болницата на гробищата. За мен тоя човек не е бил с Ковид
 
Нали като е от Ковид направо в метален ковчег и няма такива неща да ги разнасят. Директно от болницата на гробищата. За мен тоя човек не е бил с Ковид
Ти си неспасяем случай, честно.
 
Когато сам си противоречиш:

Тук всички с друго на тяхното мислене излизат тъпаци, пияници, малоумници, овце и налагащи и агитиращи. Явно хората избиват комплекси.
и в следващия пост...
Ти си неспасяем случай, честно.
 
Ти си неспасяем случай, честно.
Е кое му е неспасяемото? Задава интересен въпрос. Уж такива и такива мерки после ама не баш.... Дадовх ви 2-3 примера вече как се манипулира причината за смъртта в полза на ковида и то случай пряко сързани с мен. Съвсем ясно е какво се случва по болниците и какви измами се вършат
 
В крайна сметка и аз днес взех решението да се ваксинирам както и да кажа на родителите ми. Ако умрем след ваксината след 3 години, да умираме. Често съм при тях и те работят с много клиенти и аз също и риска е голям. Особено за тях са на 50г. и според мен е по-добре да се ваксинират. Все пак за ваксините още не се знае дали ще има странични ефекти след години, а от Ковид вече се виждат. А пък това, че искат да ни убият или да ни направят нещо Бил Гейтс и други според мен те ако искат да го направят ще го направят и без ваксина и по всякакви други начини. Ако пък има такива зли сили, които да убият 70% от Европа и после да ни контролират, то не знам дали не по-добре да си бия ваксината наистина. Освен това според мен историята се повтаря както и преди хората са мислили, че ще има странични ефекти. Преди години нацистите са мислили, че ваксините са еврейска разработка и искат да ги стерилизират и да ги убият, само че аз до сега не съм чул някога да е имало случка чрез ваксините да са убили хора. Иначе по всички времена откакто има ваксини, хората са мислили, че искат да ги убият.
Освен това не знам дали да не предпочета ваксините и след време да умра, отколкото да вляза в тези болници и да лежа с напъхана тръба упоен и вързан да се гаврят с мене
 
Последно редактирано:

Горе