Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Кефи ме, как не смеете да мрънкате срещу сертификата. Защото го въведе правителството на Радев.
Въвежда го ЕС не Радев. Ама няма как да се обърнете и да плюете по новия нацизъм нали :) Едно време Хитлер въвел сертификатаи за расовата принадлежност. Саамо хора с арийски прозход може ли да позлват общетвените услуги и да посещават музей, театри, кино и т.н. Малко след това следва войната и края е известен на всички. Така, че после да няма злите комунити избиха цвета на нацията Отново :)
 
Въвежда го ЕС не Радев. Ама няма как да се обърнете и да плюете по новия нацизъм нали :) Едно време Хитлер въвел сертификатаи за расовата принадлежност. Саамо хора с арийски прозход може ли да позлват общетвените услуги и да посещават музей, театри, кино и т.н. Малко след това следва войната и края е известен на всички. Така, че после да няма злите комунити избиха цвета на нацията Отново :)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Въвежда го ЕС вика...

:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Голям си :)
 
Въвежда го ЕС не Радев. Ама няма как да се обърнете и да плюете по новия нацизъм нали :) Едно време Хитлер въвел сертификатаи за расовата принадлежност. Саамо хора с арийски прозход може ли да позлват общетвените услуги и да посещават музей, театри, кино и т.н. Малко след това следва войната и края е известен на всички. Така, че после да няма злите комунити избиха цвета на нацията Отново :)
Изтрий тая срамотия, моля те. Смея се 5 минути вече!
 
Сега когато вече не се смееш, обясни на нас големите защо според теб ЕС няма пръст във въвеждането?

Ма те де да знаят, че това е обща система за ЕС, която тука се въвежда месеци след като се въведе на запад. Само идиот може да вярва, че това нямаше да дойде и тук, ако ще и папата да е на мястото на Радев. Най-вероятно е обвързана и с онея 12 милиарда, дето чакаме от там. Отделно 100 пъти се каза, че ще ни изолират и съсипят, ако не им играем по свирката, ама кой да разбира какво му се говори.... Дори не съм подозирал, че толкова прос... заблуден народ може да съществуват... Ама герберасти, какво да ги правиш.... Подхождаме със снизхождение и това е....
 
Естествено, че ще се въвеждат у нас правилата, които важат почти навсякъде в ЕС. От Съветския съюз ли да взимаме пример?
 
Ма те де да знаят, че това е обща система за ЕС, която тука се въвежда месеци след като се въведе на запад. Само идиот може да вярва, че това нямаше да дойде и тук, ако ще и папата да е на мястото на Радев. Най-вероятно е обвързана и с онея 12 милиарда, дето чакаме от там. Отделно 100 пъти се каза, че ще ни изолират и съсипят, ако не им играем по свирката, ама кой да разбира какво му се говори.... Дори не съм подозирал, че толкова прос... заблуден народ може да съществуват... Ама герберасти, какво да ги правиш.... Подхождаме със снизхождение и това е....
Само дето няма нищо общо :) Сами даже си блъскате главата в стените от тъпотия само да защитите бащицата ЗЕлен чорап. Които ви закла с тая шитня зелен сертификат при 20% ваксинирани хахаха

Сега когато вече не се смееш, обясни на нас големите защо според теб ЕС няма пръст във въвеждането?
То не е според мен :) Въпроса ти е несъстоятелен и нелогичен! Нещо като шега да се послем вероятно :) Как си го представяш звъни Урсула или Меркел на Зеления чорап и му вика:
---------------------------------
Меркел: Мuncho geben das grüne Zertifikat ein Die Bulgaren starben in den Krankenhäusern

Зеления Чорап Мунчо: Баси на Бойко не му викаше така...
--------------------------------
Като се замисля сигурно така е било :D:D:D:D:D
 
Само дето няма нищо общо :) Сами даже си блъскате главата в стените от тъпотия само да защитите бащицата ЗЕлен чорап. Които ви закла с тая шитня зелен сертификат при 20% ваксинирани хахаха


То не е според мен :) Въпроса ти е несъстоятелен и нелогичен! Нещо като шега да се послем вероятно :) Как си го представяш звъни Урсула или Меркел на Зеления чорап и му вика:
---------------------------------
Меркел: Мuncho geben das grüne Zertifikat ein Die Bulgaren starben in den Krankenhäusern

Зеления Чорап Мунчо: Баси на Бойко не му викаше така...
--------------------------------
Като се замисля сигурно така е било :D:D:D:D:D
Разбирам, че постковид синдрома ви удря яко ама чак толкоа да сте изкукали не ми се вярва.
 
Въпроса ти е несъстоятелен и нелогичен!
Нима? Значи според теб ЕС и други подобни организации са просто думички, които ги повтарят чат пат по телевизията, но никога не ни засягат? Каква случайност, че цялото име на зеленото нещо се нарича "Цифров COVID сертификат на ЕС". Не вярваш ли? Гледай тук и гледай тук.
 

Заглавието на това видео трябва да е: Медицински служители не са допуснати до работа, нямат доверие във ваксините.

Да се види по-специално на 4 минута.
 
Нима? Значи според теб ЕС и други подобни организации са просто думички, които ги повтарят чат пат по телевизията, но никога не ни засягат? Каква случайност, че цялото име на зеленото нещо се нарича "Цифров COVID сертификат на ЕС". Не вярваш ли? Гледай тук и гледай тук.
И сега забележи нашия няма да е такъв а ще си е само за територията на България :) Подценяваш ме ти, нямам време да пиша фермани, трейдвам си криптото и от време на време се разсейвам тука. Чети между редовете, профита ми е по важен от писането на текст :)
 
Слушам сега по новините: Латвия с 54% ваксинирани в пълен локдааун за месец. А ние продължаваме да обвиняваме огромната маса хора, която има повече причини да НЕ СЕ ваксинира, отколкото да се.

Естествено, че това е пандемия, а не цирк.
 
Подценяваш ме ти, нямам време да пиша фермани, трейдвам си криптото...
А знаеш ли колко ми пука какво правиш? Zero. В тая тема който пише свободни съчинения го карам да си ги защити.
 
В тая тема който пише свободни съчинения
А какво друго да прави?

246770423_1229764087544644_52477383226506400_n.jpg
 
А знаеш ли колко ми пука какво правиш? Zero. В тая тема който пише свободни съчинения го карам да си ги защити.
Добре чети :) В България ще има два зелени сертификата!

Първия европейския си го има от край време важи 6 месеца! Той не се ползваше в България за нищо сега ще се ползва (спрямо въведените мерки) и за България ще въжи 1 година не ме питай как им е хрумнало и на какво лежи тази глупост тука да е 1 година а е ЕС 6 месеца :)

Втория си е Български зелен сертификат понеже се усетиха, че сега ако се ваксинираш според Европейската директива на Първия ще ти стане активен след 1 месец и половина ако си с РнК ваксина, а ако си с Янсен след 14 дена :) Демек няма смисъл да се ваксинираш при положение, че минимум след 2 седмици ще имаш Европейския здравен сертификат. И ето ти решение Българска версия важи от 2-рия ден :) Не се признава в Европа за нищо! Няма и никаква логика в него при положение, че нито ще ти даде антитела в нужния срок нито нищо, за да има здравна полза от тоя зелен сертификат.

Цялата мярка е въведена в България, като единствената НЕ мярка, хем да има нещо хем да няма. Бизнеса да се води отворен, за да няма помощи ако е затворен, училищата да работят, въпреки че масово ги затварят :)

Реално така въведен той няма нищо общо с ЕС :) там идеята му е съвсем друга при 75% ваксинирани той има смисъл понеже на закрито ще са само ваксинирани там важи за всичко почти- градски транспорт, администрация абе всичко! Тука е само за ресторант, мол и дискотека. Сега като до 18 години не важи - 30% от клиентите са под 18 години на тези заведения, другите ще си напечатат фалшив такъв и сме готови няма дерт.


Резервирахме си маса за дискотека утре няма да ни искат никви сертификати или тестове :)
 
Последно редактирано:
@nandibandi аз мнение имам, но темата е буламач отдавна. Не да се затваря, а да си я направите по-строго свързана с ваксинацията. Но обичайния манталитет на форумите и особено българските я е превърнала в типична тролска тема. @AseasRoa иска някой трол да си защитава тезата, това е някакво DEJA VU и нонсенс от коя да е подобна тема от нашите форуми.

Каквото смислено и конкретно е имало да се каже вече е трудно откриваемо.

То е пределно ясно, че ваксинациите са свързани с много други неща, и за тях би трябвало да има малко по-отделна тема.

Направо типично става нещо от сорта "кой не скача е червен". Честно казано, последните страници единствения смислен коментар е на @Krumov
 
@nandibandi аз мнение имам, но темата е буламач отдавна. Не да се затваря, а да си я направите по-строго свързана с ваксинацията. Но обичайния манталитет на форумите и особено българските я е превърнала в типична тролска тема. @AseasRoa иска някой трол да си защитава тезата, това е някакво DEJA VU и нонсенс от коя да е подобна тема от нашите форуми.

Каквото смислено и конкретно е имало да се каже вече е трудно откриваемо.

То е пределно ясно, че ваксинациите са свързани с много други неща, и за тях би трябвало да има малко по-отделна тема.

Направо типично става нещо от сорта "кой не скача е червен". Честно казано, последните страници единствения смислен коментар е на @Krumov
Ама нали знаеш, че следенето на дадена тема в тоя форум не е задължително. Една от малкото свободи, които още не са ни отнели.


Това е една от малкото теми във форума, която не е пусната от теб.
Свободен си да напуснеш "буламача" и да си пуснеш нова тема под надслов "Как днес си почесах гъза". Успех. :)
 
Ама нали знаеш, че следенето на дадена тема в тоя форум не е задължително. Една от малкото свободи, които още не са ни отнели.


Това е една от малкото теми във форума, която не е пусната от теб.
Свободен си да напуснеш "буламача" и да си пуснеш нова тема под надслов "Как днес си почесах гъза". Успех. :)
Аз обаче пускам в офтопик и то общи теми и ако спамя, спамя там, не спамя в сериозни теми и в теми-обяви.
 

Горе