Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Уоуу, тва брутално бе! И кво, утре казват "В хранителен магазин - само с отрицателен тест" и ти бъркат с такова в носа?! Бамааму :)
А сигурни ли сме, че не е така? Че тия тестове са само за местния пазар...
Аз съм втория писал в темата.
Ако очакваш за това да ти дадат сертификат - зАбрави. :)
 
Имам по-добра идея. Направете си ваксинираните там един резерват и си живейте живота. Оставете на нас целия останал опасен свят.
Братле, моля се за такива като теб. Повярвай ми, много са!
 

Тая боя кой номер беше?
 
Братле, моля се за такива като теб. Повярвай ми, много са!
С други думи, но същото по смисъл са казвали инквизиторите в Испания, пуританите в Англия или макартистите в САЩ. И при това с блага усмивка докато са горили, бесили или разчленявали хора. Хубавото е,че накрая са си го отнасяли де.

Така, че мерси нямам нужда да се молиш за мен
 
И аз я търсих в лупата, но я нямаше. Обаче ковидопитеците няма как да ги убедиш колко е нагласена цялата ситуация
 
И аз я търсих в лупата, но я нямаше. Обаче ковидопитеците няма как да ги убедиш колко е нагласена цялата ситуация
Нищо не знаете.
 
И аз я търсих в лупата, но я нямаше. Обаче ковидопитеците няма как да ги убедиш колко е нагласена цялата ситуация
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
А имат и непрекосновеното право да разполагат с живота си както намерят за добре. И т'ва е.
Разбира се, че имат това право. Интересно ми е защо те отказват това право на хора като мен и теб, нанди и другите...
 
Честно да ти кажа доста неща поназнайвам ама какво и да споделя в гълъбарницте дето ползвате за глави нищо не остава много е ветровито
Грешиш за мен.
 
Ситуацията в страната ни:

За тестване на здрави деца - 13 милиона
За лечение на болни деца - капачки.
 
Неграмотна негърка от южните щати на България.
Малко се вълнува жената, но е вдъхновяваща. Свободата, Теди е по-важна от жалкото същестуване в робия!

 
Йоло ли припушва отзаде?
 
 
Нали от Италия тръгна това с труповете от ковидо по улиците нали? Ама после се оказа, че не било вярно :)
 

Горе