Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Политик каквото и да казва, не трябва да му се вярва, никога.
Никой на нищо не вярва. Просто четиво за размисъл. Естествено истината винаги е някъде по средата.
 
Дали на 92 паметта му отидЕ и забрави некои от многото свои думи...
Видимо много неща са му отишлЕ, и все пак може да скалъпи по-дълга реч от речите на Тедката. Твърде много хора са твърде много убедени, че това е чисто нова болест и че само заради нея умират толкова хора, колкото казват че умират. И тук свършват всичките разсъждения на тези хора.
 
Ноам Чомски: Неваксинираните трябва да се „отстранят от общността“, достъпът до храна – „техен проблем“
Като питат (дървен) философ за мнение по биологично-медицински въпрос, какво аджеба очакват?

И аз не съм никав антиваксър - всичките ми деца са ваксинирани.
Само за Ковид не са.
Да се поправя, че ме гложди :) - нямам чак толкоз много деца.
Само исках да разклатя вярата на нандибанди в информаторите й.
 
Като питат (дървен) философ за мнение по биологично-медицински въпрос, какво аджеба очакват?


Да се поправя, че ме гложди :) - нямам чак толкоз много деца.
Само исках да разклатя вярата на нандибанди в информаторите й.
В интерес на истина си казах бреф, тоя пък колко деца да има... Да го напише така, вероятно 4-5 поне, ама викам няма да любопитствам :)
 
Излезе ми едно клипче, публикувано от розовото прасе, където няква се кара с екип ваксинатори, затова че ваксината на Файзер била с изтекъл срок на годност. На което ваксинаторката й отговаря - еми на, ваксинирай се с Модерна тогава, срока й на годност е до 2023 година.... :) Не знам какво значи това, ама да си знаете, че още има :)
Няма как да знаят срока до кога е. Срока ще знаят дали е до 2023 като стане 2023 до тогава само ще удължават както направиха в България
 
Последно редактирано:
Covid може да бъде с нас завинаги. Д-р Ф@ учи: ще бъде много трудно да се елиминира този високо преносим вирус, а може и трайно да остане.
Свикването с поставяне на колани в колите, може да послужи като пример как ще свикнем с постоянното носене на маски. Междуличностната дистанция ще остане трайна норма във всекидневното общуване. Също така - събиранията в закрити помещения. Ще има скок в технологиите свързани с вентилацията. Системното ваксиниране, както и промени в структурата на клиниките и болниците, ще бележат следващите години. Ще се наложат промени в образованието и социалните служби. Националните икономики ще трябва да са готови за промяна.
Опасността от периодичното преминаване на смъртната жътва на ковид е реална. Мерките трябва да бъдат категорични! Наред с увеличението на смъртността, ще има ръст и на инвалидизациите на преболедувалите. Ваксинации, лекарства, промени на управлението, промени в начина живот!
В Щатите се обсъжда четвърта игла през февруари. У нас трябва, буквално тези дни, да започне третата игла за ваксинираните през пролетта.
Дали Радев, който управлява в момента и носи цялата отговорност за властта, ще чуе за третата игла?!

Копирано от facebook.
Нямам време, който иска може да си прави fact check, check fact, fuck check и каквото си поиска
 
Добре де, аз верно, че не съм много умен, но не разбирам. Казваш, че имат некъв план, но пландемията я разглеждаш отделно. Обясни малко по-подробно твоята теория.
Всичко е план, но не да убият хората т.е според мен има голям шанс ваксините да не вредят грам, че дори да пазят наистина. Просто не това е целта и вече съм написал каква може да бъде и горе долу съм писал неща като в последния пост
 
Всичко е план, но не да убият хората т.е според мен има голям шанс ваксините да не вредят грам, че дори да пазят наистина. Просто не това е целта и вече съм написал каква може да бъде и горе долу съм писал неща като в последния пост
...
 
Последно редактирано:
Ок. Явно ще трябва да прегледам какво си писал, ако искам да разбера какво точно имаш предвид. Така е справедливо.
Пак няма да го разбереш. Той е като госпожица, която едновременно харесва двама с противоположни характери и не може да реши кой от двамата харесва повече.
 
Пишман конспиратори сте ако не знаете едно основно правило - нищо, никога не се прави само с една цел.
 
Пишман конспиратори сте ако не знаете едно основно правило - нищо, никога не се прави само с една цел.
Нещата назад в историята са се правили с една цел. Искаш да завладееш някоя държава, събираш войската и отиваш на бой. През миналия век обаче доста се развива психологията, а през този и информацията. Първичното желание на психопатите пак е да упражняват контрол над другите хора, но сегашните психопати разбират психологията доста повече и се опитват да си прилагат контрола по незабелязан за жертвата начин. Но понякога е възможно и психопатите да не знаят какво искат и кога го искат.

Интересното обаче сега е, че действащата армия от психопати достигат края на живота си, от някои дори започнахме да се отърваваме.
- Дейвид Рокфелер се гътна на 101 през 2017.
- Принц Филип се гътна на 99 тази година.
- Елизабет 2 е на 95.
- Джордж Сорос е на 91.
- Бил Клинтън е на 75, но не изглежда добре.
- Фаучи е на 80.
- Клаус е на 83.
- Бил Гейтс е все още свежарка на 66.
- и кой знае още колко знайни и незнайни психопати от този вид.

Моята лична теория е, че след като Рокфелер се катурна, неговите fellow-чета осъзнаха, че и те не са вечни, та нямат много време да си реализират Новия Световен Ред и да му се насладят поне малко. През последните години съвсем го бяха занемарили, може би лутайки се във възможностите или невъзможностите на технологичното и информационното развитие, но времето не чака.

Разбира се, има и нови психопати дето ще ги заместят. Но те явно се интересуват не толкова как да отнесат земляните в отвъдното, колкото да ги отнесат на Марс или в Мета-та.
 
Да се поправя, че ме гложди :) - нямам чак толкоз много деца.
Само исках да разклатя вярата на нандибанди в информаторите й.
Аз мислех още вчера да те питам колко от визираните са котки? Щото за децата знаем, че нямаш толкова време да ги произведеш, предвид времето, което инвестираш по форуми.
Източник: Тестер-проба на некъв глист.
 
Пак няма да го разбереш. Той е като госпожица, която едновременно харесва двама с противоположни характери и не може да реши кой от двамата харесва повече.
Съветвам те да бъдеш по-внимателен в изказванията си. Говориш за бъдещия МП на страната. След 10 години ще ни е тикнал в затвора и ще зависим от неговото благоволение. ;)
 
Съветвам те да бъдеш по-внимателен в изказванията си. Говориш за бъдещия МП на страната. След 10 години ще ни е тикнал в затвора и ще зависим от неговото благоволение. ;)
Не и ако го убедим да се ваксне :p
 
Не и ако го убедим да се ваксне :p
Сложна задача...

Положението е така:

giphy_(5).gif
 
Кацаров пред европосланици: „За разлика от предишните COVID вълни този път ние проведохме предварителна подготовка. Заради корумпираната държава, хората не вярват във ваксините.
 

Горе