Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Добрютро!


Глупаво е, ма е тука пише с по 4 думи причината за смъртта на всеки от изброените:
Починалите лица, при които е бил потвърден COVID-19, са 23 918. Нови 46 случая са регистрирани през изминалите 24 часа. 91,30 % от починалите лица не са били ваксинирани.

Това вече е що годе нормално поднесена информация. А не на нандито от тия криви медии.
 
Това вече е що годе нормално поднесена информация. А не на нандито от тия криви медии.
А, значи медиите били криви. Това е то. Когато не можеш използваш главата си за собствени разсъждения, разделяш медиите на "прави" и "криви". Информираш се само от "правите" и всичко останало няма значение. Един вид, медията разсъждава вместо теб. Което наистина многократно ми е правило впечатление тук в тази тема. Внесат някоя нова нотка в медиите за която досега не е говорено и магически тая същата нотка влиза и тук във форума.

А дори не е медията, която твърди че този Чанев е бил вакснат. Това го казва тази Мариела, и то в нейния фейсбоклук, ето: И то явно в отговор на първоизточника на новината, според който е загубил битката с тежка болест:
 
Тъпо отново, добро допълнение след нандито. :) Все ден умират хора, ваксинирани, неваксинирани, лаприкони, еднорози. Пак ти казвам, в новината няма конкретни факти, за да може да се заключи така, както заключи нандито, и на теб ли трябва да ти се обяснява като на идиот. Криви и не криви медии лесно се различават. В тази новина специално се представя информация, която определено няма за цел да разконспирира ваксините, просто кривите съзнания вече сами си го тълкуват както решат, четейки и хващайки 2-3 кл. думи, отключващи им порива да изкажат "компетентно" мнения. И какво точно трябва Да ни говори линка? Загубил болест с тежка болест? Коя, че не успях да прочета.
 
На теб даже копи-пейст текст няма да ти дам.
То е ясно, че не знаеш как да работиш. Сигурно някой като ти поиска статия му искаш сертификат :D
 
То е ясно, че не знаеш как да работиш. Сигурно някой като ти поиска статия му искаш сертификат :D
То е ясно, че не ти е ясно как и какво работя. А на теб със сигурност бих искал и ако нямаш бих направил всичко възможно, за да те глобят едни чичковци в униформи ;)

Шегувам се, Славчев, купон да става!
 
Тъпо отново, добро допълнение след нандито. :) Все ден умират хора, ваксинирани, неваксинирани, лаприкони, еднорози. Пак ти казвам, в новината няма конкретни факти, за да може да се заключи така, както заключи нандито, и на теб ли трябва да ти се обяснява като на идиот. Криви и не криви медии лесно се различават. В тази новина специално се представя информация, която определено няма за цел да разконспирира ваксините, просто кривите съзнания вече сами си го тълкуват както решат, четейки и хващайки 2-3 кл. думи, отключващи им порива да изкажат "компетентно" мнения. И какво точно трябва Да ни говори линка? Загубил болест с тежка болест? Коя, че не успях да прочета.
С това че линка нищо не доказва и двамата сме съгнасни. Човека може да е умрял от всичко, да, така е. Предполагам трябва да се направи аутопсия за да се докаже точно кое е било причината. Обаче не бях съгласен (и все още не съм съгласен) която вие използвахте всяка такава новина в "правите" медии да покажете как конкретен човек е умрял от коронавирус, а не от всичките си други болести. Такива новини показваха многократно и всеки път беше "Ето, вижте, той/тя умря от коронавирус". Многократно съм казвал преди, че не трябва да се фокусираме върху единичните случаи, а да гледаме глобалното. Затова сега намирам за двулично когато ние покажем единичен случай, вие да измрънкате "Ма той умрял от нещо друго ма".

И държа да добавя, всички тия случаи дето са изброени в оня сайт на правителството, за нас те са "може да е умрял от хиляди причини". Това не пречи обаче на "правите" медии да ги събират в едно и да казват "Ето, вижте, те всичките са умрели от коронавирус".
 
Пак ти казвам, в новината няма конкретни факти, за да може да се заключи така, както заключи нандито
Е, ама смешно е, съгласи се - това, което правиш. Значи новините тип "днес измряха N брой невааксинирани" - са пределно ясни и обяснения не са нужни. Обаче новината, в която се казва "ваксиниран умря от ковид" трябваа да ти се анализира специално на тебе. Жената ясно казва в поста си "кой разбрал-разбрал". Това (айде да ти изтълкувам), означава "ваксините са пълен шит - не пазят!". Ако не си го разбрал, не мога да направя нищо повече за тебе.

Всъщност мога - върни се на предишната страница и гледай интервюто с Чорбанов. Човекът е твърде умерен, абсолютно се държи като учен. Там той простичко и ясно обяснява какъв е принципът на действие на отварите, с които са ви създали усещане за безсмъртие. И обяснява защо те не могат да действат на мутациите на вируса.
 
Причините около смъртта може да са хиляди.
Ахаааа. Ами не е ли същото с починалите от ковид неваксинирани? Или щом не е имунизиран някой то може да е умрял само от ковид?!?
 
Последно редактирано:
Или щом не е имунизиран някой то може да е умрял само от ковид?!?
Най-много с придружаващи. Ако ще да са три огнестрелни рани :D
 

Айде всичките вакснати сектанти, помогнете на своите братя и сестри, включете се доброволци в процеса по изнудване и рекетиране на нормалните хора в държавата. Само с ваша помощ ще успеят! Станете част от Репресии Забрани Изнудвания.
 
Ахаааа. Ами не е ли същото с починалите от ковид неваксинирани? Или щом не е имунизиран някой то може да е умрял само от ковид?!?
Същото е Зайко, но не съм седнал аз да шерван статията и да размишлявам около нея във форума. ;)
 
...но не съм седнал аз да шерван статията и да размишлявам...
Винаги можеш да започнеш да размишляваш. В началото ще е трудно, като всяко нещо, но с желание и постоянство ще потръгне :)
 

Айде всичките вакснати сектанти, помогнете на своите братя и сестри, включете се доброволци в процеса по изнудване и рекетиране на нормалните хора в държавата. Само с ваша помощ ще успеят! Станете част от Репресии Забрани Изнудвания.
Нормални хора? Друг път. Антиваксърите са по фанатици от това, което наблюдавам. Ако това е нормално, значи сме обречени. Защо ваксите да помагат, като леглата са предимно пълни с такива като теб, обедени, че 5г ще му го инсталнат с иглата.

Нанди, и кондомите не пазят на 100%, но са тип предпазна мярка. Дано не ти се случи да го научиш по втория начин. :)
 
Последно редактирано:
Винаги можеш да започнеш да размишляваш. В началото ще е трудно, като всяко нещо, но с желание и постоянство ще потръгне :)
Ти ли ми го обясняваш промит мозък? :) Добре, че повечето, които смятам, че са много важни и някой ще ги натрови, вадят такива доводи, давайки шанс на колебаещите се все пак да се замислят. И те в повечето случаи го правят, за да защитят околните, да имат свободата да помагат на хората, не защото умират от желание да им вкарат нещо в организма. Другите ми идват малко егоисти, мислейки, че много разбират от всичко и смятайки, че са в центъра на вселената, което е много далеч от истината. Никой нищо не иска да ви направи, просто на никой не му пука, човек. ;)
 
Последно редактирано:
Нормални хора? Друг път. Антиваксърите са по фанатици от това, което наблюдавам. Ако това е нормално, значи сме обречени. Защо ваксите да помагат, като леглата са предимно пълни с такива като теб, обедени, че 5г ще му го инсталнат с иглата.

Нанди, и кондомите не пазят на 100%, но са тип предпазна мярка. Дано не ти се случи да го научиш по втория начин. :)
Ееее, много силно това, страшен си!
 
Същото е Зайко, но не съм седнал аз да шерван статията и да размишлявам около нея във форума. ;)
Остави шерването. Интересно ми е защо се потдържат тезата, че всеки починал неваксиниран е с причина за смъртта само ковид?

Както казах преди няколко страници, чичо на жена ми почина от порбелми с диабет с две ваксини и отрицател тест. Поради лиспа на места не защото болницата е пълна с ковидясали, а защото в Омуртаг е съкратена легловата база до минимум го приемта в ковид отделение. След няколко дни умира и в смуртния акт пише ковид.

Би трябвало да си наясно, че този случай не е инцидентен.
 
като леглата са предимно пълни с такива като теб, обедени, че 5г ще му го инсталнат с иглата.
Ферно ли? Чакай да направя справка...
...
Наче за последните 3 денове, от общо 185 дет са са гътнали, точно 3-мца са под моята възраст. Да го ева, болниците са пукат по шевовете точно заради такива като мене.

Сега като се замисля, започвам да разбирам как вакснатите наистина намаляват тежестта от болниците. Директно заминават за гробищата. Нема обдишване, нема грижи, нема сензация, нема нищо. Гъташ се от раз и направо ти викат катафалката.
 
Нанди, и кондомите не пазят на 100%, но са тип предпазна мярка. Дано не ти се случи да го научиш по втория начин.
Знам го прекрасно. Кондомите обаче не създават тромбози и не причиняват инфаркти при 20-годишни. Случаите са твърде много - project veritas пуснаха цял филм, в който десетки хиляди американци споделят за трайни увреждания и смърт на техни близки. Това е достатъчно, за да ти светне ламБата, че ползите не са повече от вредите. При 4% ковид-смъртност, основно заради неадекватното лечение и умрЕлата ни здравна система, причините да рискуваш живота си с експериментални бъркочи са нищожни.

И те в повечето случаи го правят, за да защитят околните
И как точно ги защитават, ако може да ми обясниш??? Дори най-кръвожадните гестаповци признаха, че фикснатите СИ ОСТАВАТ ЗАРАЗОНОСИТЕЛИ. Нещо повече - ваксинираните не биват тествани и никой не знае какво внасят в затворено помещение сред здрави хора. Веейки гордо сертификат, ти вероятно носиш зараза и на околните, и на близките си. Тая тъпа лъжа, дето я повтаряте, въпреки милионите опровержения, показва колко сте запознати с тезата, която така люто браните.

А всъщност я браните, защото не можете да понесете мисълта, че може да сте направили грешен избор.

Времето ще покаже кой е бил прави и кой крив. Сега всичко е в сферата на предположенията - Да, вашата теза също. :)
 

Горе