Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не ти го и предлагам. Но щом нямаш интерес, напук на теб и аз няма да гледам рационалната съпротива на Мартин Парушев (иначе бях започнал.):)
Чай да си лепна още един "Ценов за Марков" тука замалко да стои, да стои тука доде го изгледам без да дам бисквитки на ютубе.:)

Нема страшно - като дропна Киро Брейка ше се отвори слот тия дни.

Ноке, ти нещо компютри ли бачкаше?:)

Мразя компютри - само лаптопи ползвам.
Компютрите са за бачкатори.
 
Мразя компютри - само лаптопи ползвам.
Компютрите са за бачкатори.
Аз обичам компоти и не харесвам бактерии.
Пиес. Между другото знаеш ли, че новата дума за кръстоска между компютри и лаптопи е компоти. току-що я измислих. Сега оставям, на теб да измислиш новата дума за бактерии и бачкатори. щото се сещам само за терминатори аз.
 
Мразя компютри - само лаптопи ползвам.
Компютрите са за бачкатори.
И аз съм така - само лаптоп. Замислям скоро от моя да си отворя една друга тема "Игрътъ с иглътъ" и да си пиша там на воля само от тия постове с нулев интерес тук. Демек: разбирането (на иглата) като предприемачески процес. Така и тук може да се възвърне стария зрял дух и да се надяваме част от старите коментатори. Ще има математически точно броене, офиц. данни, проверуемо инфо. А в моята само недоказуемите и несериозни: подмолни биодигитал. конвергенции, IoT, IoB, днк трансформ., депопул., петжита, графени, човешки мак адреси... Звучи добра идея.
 
Иначе преди и друго беше...
243496851_547686372973198_5430995284030621319_n.jpg
243445394_547687522973083_766237335338594473_n.jpg

Че то на мене ако ми изровят каквото съм писал онлайн през годините, ще има бол матриал да ме осъдят за престъпления срещу човечеството на международния трибунал в Хага.
 
Тази цялата агитация в Англия ми се струва доста отчаян опит ... :hankey:


270303928_254167436818373_262156280087575486_n.jpg
Мислят за здравето на хората, недей почва пак с конспирациите :)
 
Че то на мене ако ми изровят каквото съм писал онлайн през годините, ще има бол матриал да ме осъдят за престъпления срещу човечеството на международния трибунал в Хага.
Ми то и спрямо някои от най-пресните ти, пак си за там, няма кво да преравят годините. Семето на човеконенавистничеството от ранните ти изяви вече е разлистило вечнозелена корона.:)

Затова пак казвам: дайте да си го пратим Нокето по живо-по здраво към крематориума, нема кво. Ще си му запазим постовете, ще подберем тия от тех дето най ни удисват, ше си ги сглОбим в една поведенческа схема, слагаме ги в един Ноке-бот и си му се радваме. Кво толкова има?

Другия вариант е за Химлер на Коцето, коги вземе властта. И тогава той може да направи с нас нещо подобно на туй, което сме пропуснали да направим с него.:)
 
Фейсбук е определил поста ми с изявлението на Робърт Малоун като частично фалшива информация. Оня пост, в който Малоун призовава хората да не включват децата си в масовия експеримент.



1640781832240.png
 
Фейсбук е определил поста ми с изявлението на Робърт Малоун като частично фалшива информация. Оня пост, в който Малоун призовава хората да не включват децата си в масовия експеримент.



Виж файлът 22430

Интересно, а какво казват за тая изява на Тедрос?
Ко, ко каза, ко?
Грешка на езика, по всяка вероятност.

Имаше няколко такива новини като долната напоследък.
И нещо като цяла мини-кампания за повишаване на осведомеността за сърдечните проблеми при децата, които винаги си ги било имало, но не им се било обръщало толкова внимание досега. Изобщо - ера на осведомеността.:)
 
Малко графики пак:

 
@етерИум хареса ми коментара ти за гривните.

Но първо да посоча с пръст, че ще използвам реч, която вероятно ще се възприеме като нападателна. А може би обезкуражаваща.

Темата премина критичната точка от 300 страници и заради това си заслужава да стигне и до 400. Абе въобще, какъв е рекорда за това? Ако не е далеч, ще го бием. И си заслужава да го направим.

Сега има едно такова затишие в тематиката, но ние не трябва да се отпускаме за да бъдем готови когато Омникрон ни връхлети да направим един летящ етапен старт към заветните 400. Но е доказано, че по-сигурно а и по-бързо ще стигнем целта, ако я определим за крайна и и поставим етапи. Например етап 325 страници. А след това ще мислим за 500.
 
Тази цялата агитация в Англия ми се струва доста отчаян опит ... :hankey:


270303928_254167436818373_262156280087575486_n.jpg
Странно е и друго. Агитация има, факт. Идиоти като тези двмата в големите градове, радио телевизия, постери. Обаче... хората нито реагират по някакъв начин, нито е някакъв предмет на масово обсъждане. Никой персонално не му дреме да ли този до него е вакисниран и с колко дози или изобщо не е ваксиниран. Разбира се има и разни идиоти от двете страни на барикадата, но като цяло няма видимо социално разделение.
 
Израел се отказаха да се ваксинират



А за Австралия ми е тъжно- Australians may have to receive two or even three Covid jabs each year to maintain defences against the virus

 
@етерИум хареса ми коментара ти за гривните.

Но първо да посоча с пръст, че ще използвам реч, която вероятно ще се възприеме като нападателна. А може би обезкуражаваща.
Дефее...що такива подвеждащи обещания? Нататък всичко е приятелско и окуражително, а бях се подговил за сеч.. Бива ли така?:)
Относно коментара ми за гривните: след 3 неуспешни опита да ти отговоря кратко на въпроса за писателите, се отказах.
Темата премина критичната точка от 300 страници и заради това си заслужава да стигне и до 400. Абе въобще, какъв е рекорда за това? Ако не е далеч, ще го бием. И си заслужава да го направим.

Сега има едно такова затишие в тематиката, но ние не трябва да се отпускаме за да бъдем готови когато Омникрон ни връхлети да направим един летящ етапен старт към заветните 400. Но е доказано, че по-сигурно а и по-бързо ще стигнем целта, ако я определим за крайна и и поставим етапи. Например етап 325 страници. А след това ще мислим за 500.
В тематиката затишие няма. Новинарският поток е дори по-силен, щото плановете, от които тематиката е част, си напредват както си трябва. Така че новините за развитията се увеличават, а не намаляват.

Вече дали има затишие в темата тук и защо (ако има), не знам и не ме интересува. Нямам представа.
325, 400, 3400 - колкото дойде. Нямам отношение по въпроса. Изтрих си към 250 поста, някои от които мн дълги и ако системата го отчиташе, трябваше страниците да намалеят с 20-30. Така че съм дал принос за намаление, но не стана така.

Може би ш'си направя поне 2 нови теми и ше си пиша там на воля. Както аз виждам нещата и което следя. Утре-другиден, като имам сила и ищах. Тука съм на гости от около 2 месеца и много се въздържам, много съм тактичен, внимателен и обран, и пиша кратко. Там ще си пиша сам на воля и кеф (а вече евентуалната модерация отгоре е друг въпрос и винаги може да се очаква).

Макар че колкото си го мисля, толко повече се отказвам. Та, ако нещо, там ше си попиша за писателите от отговора ти за гривните. (Дай знак като прочетеш тоя отг. да го махна.)
 
Някой преболедувал да има над 800 частици антитела ? В подобен случай ваксината имали ефект или е само за сертификат?
 
Дефее...що такива подвеждащи обещания? Нататък всичко е приятелско и окуражително, а бях се подговил за сеч.. Бива ли така?:)
Относно коментара ми за гривните: след 3 неуспешни опита да ти отговоря кратко на въпроса за писателите, се отказах.

Вие двамата трябва повече да си общувате.
 
Някой преболедувал да има над 800 частици антитела ? В подобен случай ваксината имали ефект или е само за сертификат?
На кратко.
Опасно е да си слагаш ваксина ако имаш антитела.
То и по-принцип е опасно да си я слагаш ;)
 

Горе