Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
смятам, че нямаше съществено противоречие между неговото мнение и тезата на етера по принцип.
Стойнеф: "Така, че мили мои не се ласкайте, че с четене на разни тъпотии и гледане на видеа в тубата ще станете свободни."

Остава мистерия кой е тоя принцип според който нямало съществено противоречие м/у мнението на Стойнеф, че публикуваните от мен неща били тъпотии, и самите публикувани от мен неща...

(Без да споменаваме, че на "Много ми е забавно как някои хора решиха че с ковид ни управляват, манипулират и не знамси още какво..." на Стоп изобщо не се реагира от човек...който има поне 1000 поста в точно обратната посока. И това е мистерия.)

Абе, живи и здрави всички и да илядим!:)
 
  • Like
Реакции: Stop
след многократни призиви: "не ми пишете в темата!".
Аз мислех, че се бъзика :)
То пък, ако не пишем, ще е нещо, като монолог. На мен идеята на темата ми хареса.
Сега ме е малко яд :)

Стойнеф: "Така, че мили мои не се ласкайте, че с четене на разни тъпотии и гледане на видеа в тубата ще станете свободни."
Е, ти какво си помисли, че като започнеш подобна тема, всичко ще е цветя и рози ли ?
Много бързо се предаде бе младеж. Нали знаеш, че имаш подкрепа ?
 
Аз мислех, че се бъзика
Е, той в началото се бъзикаше, но вчера по едно време ... "уйде коньо у ряката". :)

Ето и днес:

четене на разни тъпотии
Това пък изобщо не съм го отразила. Отнесъл се е грубо към труда ти, което не му прави чест. Пък може и да не е визирал труда ти изобщо.

Това, което аз лично харесах, е тезата му, че дори да знаем как дълбоката държава се ебава с нас, няма какво да направим. Не е ли така? Не казваш ли ти самият, че сами сме се докарали до тук. Ок, преди ковид не сме знаели, че ни клатят, ама сега като знаем - какво? Ще се вдигнем да ги пометем? Тцъ! Народодобитъка се манипулира и тероризира от шепа "главни" откакто свят светува. Днес може да сме достатъчно просветени (благодарение на хора като теб - не се шегувам), ама какво от това???

Което по никакъв начин не означава, че ще спрем да се информираме. Ако продължиш да ни даваш инфо, всеки ще вземе от него каквото и когато може.

(Без да споменаваме, че на "Много ми е забавно как някои хора решиха че с ковид ни управляват, манипулират и не знамси още какво..." на Стоп изобщо не се реагира от човек...който има поне 1000 поста в точно обратната посока. И това е мистерия.)
Предполагам, че мен визираш, та да си кажа:

На какво да реагирам? На нещо, на което реагирам вече 2 години?

В един момент си казваш: "ма стой си в стадото и си блей, бре" и подминаваш.. То пък се оказа проблем, че не съм го скастрила.

Изобщо, Искам да попитам къде е Етера и защо малката сестра на дефа ползва неговия профил??? o_O
 
Последно редактирано:
Докато Етера се цупи, да продължим да се ограмотяваме, доколкото ни е по силите

 
@nandibandi

Ко се мръщиш? Докато всички подсмърчат в Омнивърса, аз играх ДелтаФорс-а :D
Помислих, че си се ваксинирал. Уффф, притесних се.

И що поддържаш старата версия, а не ъпгрейдна? Виж Ристонката как се имунизира за един ден.

Иначе как си?

И само три месеца ли дават гадните фашаги? Да се надяваме, че след 3 месеца няма да ти е нужен сертификат. Да се надяваме...
 
Помислих, че си се ваксинирал. Уффф, притесних се.

И що поддържаш старата версия, а не ъпгрейдна? Виж Ристонката как се имунизира за един ден.

Иначе как си?

И само три месеца ли дават гадните фашаги? Да се надяваме, че след 3 месеца няма да ти е нужен сертификат. Да се надяваме...
Уж март месец отпада. Излъгаха половината народ да се набоде, чакаме паричките от Европата и всички са доволни :)
 
Излъгаха половината народ да се набоде, чакаме паричките от Европата и всички са доволни
Де да беше толкова просто, Славчев. Ние хубу чакаме паричките от Европа, ама останалите държави какво чакат? В страни с над 80% тройно инжектиран добитък все още не планират да премахнат тоя безумен сегрегационен документ.

Ако прочетеш статията, която пуснах по-горе (копнах я от фейсбук профила на Мънги), ще ти стане ясно защо на кукловодите им е толкова важно да разделят хората и да ги насъскват едни срещу други.
 
@nandibandi

Ко се мръщиш? Докато всички подсмърчат в Омнивърса, аз играх ДелтаФорс-а :D
е ти от торбта с онуй си изкарал другото . Щом има ухилени човечета браво.
 
Де да беше толкова просто, Славчев. Ние хубу чакаме паричките от Европа, ама останалите държави какво чакат? В страни с над 80% тройно инжектиран добитък все още не планират да премахнат тоя безумен сегрегационен документ.

Ако прочетеш статията, която пуснах по-горе (копнах я от фейсбук профила на Мънги), ще ти стане ясно защо на кукловодите им е толкова важно да разделят хората и да ги насъскват едни срещу други.
Циркът е към края си. Лятото ще е пауза, докато се измисли някоя нова тъпотия. Междувременно, докато ежедневно ни набиват сутрин, обед и вечер темата Ковид, в България за година има 36000 новоразболели се от рак. Що не вземат и за него да измислят ваксина, като са толкова загрижени за нас. Въпросът е риторичен, няма нужда от отговор.
 
273510238_464579835220431_4897236945110746481_n.jpg
 
Помислих, че си се ваксинирал. Уффф, притесних се.

И що поддържаш старата версия, а не ъпгрейдна? Виж Ристонката как се имунизира за един ден.

Иначе как си?

И само три месеца ли дават гадните фашаги? Да се надяваме, че след 3 месеца няма да ти е нужен сертификат. Да се надяваме...
е ти от торбта с онуй си изкарал другото . Щом има ухилени човечета браво.

Mи да си призная последната седмица имах повече ядове с едно ВортПресче, отколе с вируса.

И аз като @Blinky възраждам... в случая един бивш домейн за опозиция на @slavchev :D Отдавна не бях почвал от АБ на вортпреса.
В момента е само с вИП достъп. Ако на някой му е интересно може да драсне ИП на ЛС да види и да препсува идеята.


Иначе набъже да споменем, че съм закачил нещото в 98.9% ваксинирана среда.
Малкия го залепи от мен и той вече е сертифициран.
3 месеца трае кюара.
 
Mи да си призная последната седмица имах повече ядове с едно ВортПресче, отколе с вируса.
А ти как разбра, че е делта? Секвенираха ли ти сополя? :)
 
А ти как разбра, че е делта? Секвенираха ли ти сополя? :)

Тука, като идеш на преглед за настинка те карат да ползваш писуара без тън-мън. (фор фрее е)
В резултата от теста си пише модела.
А и имах основния симптом, който е по-вероятен за делтапланера - "ни вкусал, ни вмирисал".
 
ПРИЕМЪТ/КОНСУМАЦИЯТА НА ДЕЗИНФЕКТАНТ С ХЛОРЕН ДИОКСИД С ЛЕЧЕБНА ЦЕЛ това съм го проуспнал. Къде се носи тази мълва? Само за хамерика го бял чел някъде било популярно.
 

Горе