Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Няма нищо такова. И там има добри и лоши.
Defe, недей почва и превръща майтапа ми в сериозно твърдение. Кога съм казал, или някой друг е казал, че там няма и добри, и лоши?:)
Недей, че Асеас ще ни игнорира, те тогаз вече ще ни се доплаче:(
:)

пс: Освен всичко, казах "антисемКитите' (виж го в поста). Това сме хората, които сме против люпенето на семе в обществото, на лично може. Защото аз му приказвам сериозни неща, конспирации, а той люпи семе и плюе насреща ми. Кат му бия един шамар... Христонев например, редим керемиди и в почивката му разправям за илюминатите, а той люпи семки, подсмихва се и вика "Да бе, да, и ти кат брат ми, вий сте малко така" и ми върти ръката в знак за "луди"...:(
 
Последно редактирано:
Само нандибанди е антисемит.

Аз съм универсално "анти".

Чек да напишем и нещо хептен по темата и много актуално:
Тц, не съм се ваксинирал (все още), ама ще ви държа в течение..
 
Затова пък криптовалутите не са прекъсвали :oops:


Означава хората да използват повече кеш и крипто :)
Още малко по темата:

Ще стане ли ако сложа биткойн за единствено платежно средство в 1 сайтче?
Понеже е малко мътна схемичката и май няма много други варианти.

Широка аудитория, не е конкретно технически ориентирана някаква.
 
Още малко по темата:

Ще стане ли ако сложа биткойн за единствено платежно средство в 1 сайтче?
Понеже е малко мътна схемичката и май няма много други варианти.

Широка аудитория, не е конкретно технически ориентирана някаква.

Естествено! Ти пусни първо сайтчето :)
 
Широка аудитория, не е конкретно технически ориентирана някаква.
Аз ще мога ли да ти спамя в сайтчето, щом е широка аудитория? Оффтопик ще имаш ли?:)
(Ама ше ми искаш битцентове за всяко по-дълго мнение, нали?:( )
 
Сега като гледам протестите в Канада ми светна, че намеренията са да се продължава с глупостите, започнати преди 2 години. Самите протести са доказателство за това. Искам да е пределно ясно на сектантите.

Значи, в Канада са боцнати 85.5%, което е повече от достатъчно от медицинска гледна точка. Излизат една камара камиони и тежкотоварна техника на протести против и без това излишните вече боцкания. Най-лесно в момента е Трюдо да излезе и да каже "Край, направихме каквото можахме с Ковид, отменяме всички мерки". Така всички протестиращи ще се разотидат завчас, всичко ще приключи и Трюдо ще може да излезе от мишата дупка, в която се е скрил. Вместо това обаче той предпочита да води борба срещу протестиращите, народа му да го мрази все повече и повече, и то докато целия свят гледа. При изключително лесен вариант за решение на всички проблеми, той избира много по-труден път. Това вече неоспоримо доказва, че има немедицинска цел зад всичко, и че се следва план, който все още не е приключил. Ясно е и какво цели този план - да отнеме свободите на хората. Самите протестиращи вече не скандират нищо свързано с инжекции, вместо това скандират "Freedom, Freedom". Официално борбата вече не е против някакъв си вирОс, борбата е за свобода и се води между хората и техните така наречени "лидери".
 
Широка аудитория, не е конкретно технически ориентирана някаква.
Плащанията биха били <6% от потенциално възможните. С времето се увеличава броя на хората, използващи криптото за разплащания, но се случва доста бавно. За да кажа някакво число, ще кажа 1% ръст на година (разбирай процент от всички плащания). Ако направиш нещо в крипто сферата, тогава не би имало такива затруднения.
 
38 000 заведени дела срещу Джонсън и Джонсън заради канцерогенна бебешка пудра. БЕБЕШКА ПУДРА, която причинява рак у бебета!!

И това е продукт, който е пуснат (уж) съобразно регулациите. И ние трябва да се доверим на продукта им, който дори не е минал всички етапи на клинично изпитване??? Трябва да повярваме в "науката"???

И от кога науката е религия, та да ѝ вярваме, вместо да се опираме на факти и правилно събрани данни?

 
Протестиращите явно се оттеглят от Отава и ще решават какви нови действия ще предприемат

 
Протестиращите явно се оттеглят от Отава и ще решават какви нови действия ще предприемат

Според мен няма какво да направят. Виждате, че отношението на всички мощни държави към ваксините е едно и също. Няма САЩ, няма Китай, няма Русия. Навсякъде е едно и също.
 
Според мен няма какво да направят. Виждате, че отношението на всички мощни държави към ваксините е едно и също. Няма САЩ, няма Китай, няма Русия. Навсякъде е едно и също.
Ама чакай малко. Що бъркаш офиициалната позиция на държавите с тази на обикновените хора? Виж, че масово се вдигат и в Европа, и в Австралия, и в Нова Зеландия. Тоест, "фрийдъм конвой Канада" не просто има подкрепата на народите, но и ги вдъхнови да копират техния начин на простест.

Естествено, прави впечатление, че държавите подхождат агресивно към желанията на поданиците си да бъдат свободни. Досега правителствата винаги са опитвали да преговарят, да отстъпят леко, да се вслушат в гласа на народа, за да избегнат по-сериозен конфликт.

Май етера ще излезе прав, че трюдо и другите мазни лайнари имат интерес от тия простести, за да си прокарат извънредните мерки, които са сталинистка диктатура в действие.

Плаша се не само от това какво ни чака, а от пълното неведение на добитъка.

Не чуват, хилят ти се ехидно като опиташ да им обясниш...

Това е най-страшното. Колко тъпи преживни животни станаха хората. Категорично отказват да мислят. :)
 
Последно редактирано:
Ама чакай малко. Що бъркаш офиициалната позиция на държавите с тази на обикновените хора? Виж, че масово се вдигат и в Европа, и в Австралия, и в Нова Зеландия. Тоест, "фрийдъм конвой Канада" не просто има подкрепата на народите, но и ги вдъхнови да копират техния начин на простест.

Естествено, прави впечатление, че държавите подхождат агресивно към желанията на поданиците си да бъдат свободни. Досега правителствата винаги са опитвали да преговарят, да отстъпят леко, да се вслушат в гласа на народа, за да избегнат по-сериозен конфликт.

Май етера ще излезе прав, че трюдо и другите мазни лайнари имат интерес от тия простести, за да си прокарат извънредните мерки, които са сталинистка диктатура в действие.

Плаша се не само от това какво ни чака, а от пълното неведение на добитъка. Вчера се карахме яко с една приятелка. Тъпата овца е ваксинирала не само себе, но и детето си. Тя била взела информирано решение, щото питала лекар и той ѝ казал "да, бе няма проблем бухай, па ще видим. "

Не чуват, хилят ти се ехидно като опиташ да им обясниш...

Това е най-страшното. Колко тъпи преживни животни станаха хората. Категорично отказват да мислят, а в същото време ти казват: "според мен всички интелигнетни хора се ваксинираха". Демек нарече ме тъпа. :) Е, аз нарекох техния отбор "добитък". :)
Информирано решение... абе... разбирам ги аз хората, страхуват се, наистина няма информация наистина да кажеш - да това е така или не е... ама и аз не знам докога ще ги разбирам...
 
Информирано решение... абе... разбирам ги аз хората, страхуват се, наистина няма информация наистина да кажеш - да това е така или не е... ама и аз не знам докога ще ги разбирам...
Реших да делийтна, че, де да знаеш кой ще чете някога. :)

Много паля, знам, ама глупостта човешка направо ме побърква
 
Последно редактирано:

"Ситуацията със сигурността в Украйна продължава да бъде непредсказуема поради нарастващите заплахи от руски военни действия и може да се влоши с малко предупреждение. Американските граждани в Украйна трябва да заминат незабавно, като използват търговски или други частни транспортни възможности.

Полша посочи на правителството на САЩ, че американските граждани вече могат да влизат в Полша през сухопътната граница с Украйна. Не се изисква предварително одобрение. Насърчаваме тези, които пътуват в Полша по суша от Украйна , да преминат през граничните пунктове Корчова-Краковец или Медика-Шехини. Гражданите на САЩ трябва да представят валиден американски паспорт и доказателство за ваксинация срещу COVID-19. Пътуващите се насърчават също да представят отрицателен резултат от теста за PCR или антиген COVID-19 , което ще улесни влизането в Полша."
:):):)
Живота или ваксинационния статус???
 
Реших да делийтна, че, де да знаеш кой ще чете някога. :)
Не мога да повярвам какво се случи току-що! Извинете, нандибанкова, но тук сме сериозни хора, които стоят зад думите си, и не е прието да трием, дори да редактираме коментарите си!!!:(
(Аз съм живият пример.)
 

Горе