Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Я дай на по-прост език, че не можах да схвана.
Как става така, че общата смъртност да е една и съща, но да има две гърбици с много голяма смъртност, която се дължи наистина на Ковид ? Тоест наистина има много починали от Ковид, но пък общата смъртност остава същата => другите заболявания изчезват ? :D
Ей, ако не разбираш от графики, не мога да помогна.
 
Има логика, но на практика излиза друго.
Вижда се, че болниците са препълнени с неваксинирани. Така че явно не е така.
При тия дето имат ваксина явно вируса изобщо не прави поразии, че да се стгиа до там. Явно още при попадането му в организма антителата го атакуват и не се разпстротира и стига до там че да има 40 градуса
Както и да е разсъжденията са излишни. Теорията е излишна има емпирични данни и се вижда как боледуват ваксинриани и неваксинирани

Практиката е производна от паниката и стреса ;) Направиха ви луди на тотал :p
Нормално е всички да търчат в болницата при 40гр, нормално е СЕГА и никога преди :) Кога някой е търчал в болоница кат вдигне температура? И аз пак да повтотя въпросът си от преди 10 дена: От кога имате практиката да се ваксинирате? От преди ковид или след него ахахахаха
Тоя път ви го наковаха яко.. Насадиха страх от който ще се лекувате дълги години хихихих Знам как звуча.. и така е с чистата умисъл - евентуално да прозреете колко сте лесни за манипулиране. Ковида явно е една увафка тенировчица и старт за нещо наистина страшно - чипирането. Попаднах случайно на доста сигурна информация за тези дерзания (не от нета) o_O
 
Просто отиди да те боцнат че и без това вече ти е паднал емонитета от тия Хамлетовски терзания.
Емонитета няма значение приятелюю и вместо да пишеш глупости и да ми повтаряш постоянно колко съм глупав и да ходя да се ваксинирам вземи прочети нещо.
Защо при болни от ковид се изписват имуносупресори, които подтискат имунната система, т.е намалят емоннитета ?
 
Последно редактирано:
Практиката е производна от паниката и стреса ;) Направиха ви луди на тотал :p
Нормално е всички да търчат в болницата при 40гр, нормално е СЕГА и никога преди :) Кога някой е търчал в болоница кат вдигне температура? И аз пак да повтотя въпросът си от преди 10 дена: От кога имате практиката да се ваксинирате? От преди ковид или след него ахахахаха
Тоя път ви го наковаха яко.. Насадиха страх от който ще се лекувате дълги години хихихих Знам как звуча.. и така е с чистата умисъл - евентуално да прозреете колко сте лесни за манипулиране. Ковида явно е една увафка тенировчица и старт за нещо наистина страшно - чипирането. Попаднах случайно на доста сигурна информация за тези дерзания (не от нета) o_O
Ти май не прочете по-горе какво съм писал за чипирането и подобни.
Ако искат да те чипират ще те чипират. Ще пуснат наистина смъртоносен вирус и които не се ваксинира и чипира ще мре и готово. И няма да имаш избор тогава. Така че не си мисли, че можеш да се предпазиш от това, ако искат да го направят. Аз за 40 градуса винаги съм и бих отишъл в болница.
Ваксинирахте ли се преди ? Не, защото нямаше такава пандемия... времената са различни.
Аз пък съм попадал на информация как човек, който познава един от ония дето постоянно ги споменавате, че контролират света и той си е говорил с него и казва, че ще чипира хората и, че хората те сами ще отиват, защото няма да имат друг избор. т..е нищо не пречи да пускат по-смъртоносни щамове и ако не се чипираш умираш и какво ще направиш тогава ?
 
Грам злоба нема тука, просто с тва те запомних от всичките 20к поста по темата. Нещо по видеото има ли да кажеш или ше се лутаме по коридорите още?
Обеси ме на мегдана, че съм взел на майка ми лекарства.
 
Ти май не прочете по-горе какво съм писал за чипирането и подобни.
Ако искат да те чипират ще те чипират. Ще пуснат наистина смъртоносен вирус и които не се ваксинира и чипира ще мре и готово. И няма да имаш избор тогава. Така че не си мисли, че можеш да се предпазиш от това, ако искат да го направят. Аз за 40 градуса винаги съм и бих отишъл в болница.
Ваксинирахте ли се преди ? Не, защото нямаше такава пандемия... времената са различни.
Аз пък съм попадал на информация как човек, който познава един от ония дето постоянно ги споменавате, че контролират света и той си е говорил с него и казва, че ще чипира хората и, че хората те сами ще отиват, защото няма да имат друг избор. т..е нищо не пречи да пускат по-смъртоносни щамове и ако не се чипираш умираш и какво ще направиш тогава ?

Нищо лично, но не обичам хора с наведена главица..

Пак ще се повторя - никога, нищо в историята на човечеството не е станало насила. Няма да стане и сега, гаранция! Максимума, който могат да постигнат е хората да започнат да се обединяват по секти/групи/касти/кланове, да се изолират географски, да създават нови общности и тн и тн - но тва зомбе от филмите дет се влачи и писка за храна, това няма да стане никога :)
 
Емонитета няма значение приятелюю и вместо да пишеш глупости и да ми повтаряш постоянно колко съм глупав и да ходя да се ваксинирам вземи прочети нещо.
Защо при болни от ковид се изписват имуносупресори, които подтискат имунната система, т.е намалят емоннитета ?

Имуносупресори... Хептен се обърка вече от толкова четене.

Тука важи клишето "трябва да знаеш правилата, за да можеш да ги нарушиш".

За игла си, не за четене.
 
Имуносупресори... Хептен се обърка вече от толкова четене.

Тука важи клишето "трябва да знаеш правилата, за да можеш да ги нарушиш".

За игла си, не за четене.
Да, точно това се изписва и не не съм се объркал от четене.
Не е ли вярно, че се изписват имуносупресори ?
Май ти нещо се бъркаш
 
Ти си неспасяем случай. Те и в катастрофи си умират, ама ти си караш с 240 км...
160, че не ми се плащат глоби :D
 
Бях в Бергамо миналата година, точно след всичките простотии и си говорих с няколко човека. Пълен медиен буллшит
То и снимките по медиите бяха отпреди години, ама почти никой не се усети. По данни на телевизиите италианци вече почти няма, след толкова умрели от кромид :rolleyes:
 
Ето например един случай, който следя откатко го видях в групата.
Дали е шега и измама
Ако мислите, че е еднократен мога да ви пратя още
 
Добри цитати за нашата ситуация и бъдещето
“I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned.” - Richard Feynman
“Propaganda works best when those who are being manipulated are confident that they are acting on their own will.” - Joseph Goebbels
“If you want a vision of the future, imagine a boot stamping on a human face - forever.” - George Orwell
“All the war propaganda, all the screaming and lies and hatred comes from the people who are not fighting.” - George Orwell
“All propaganda has to be popular and has to accommodate itself to the comprehension of the least intelligent of those whom it seeks to reach.” - Hitler
“By the skillful and sustained use of propaganda, one can make a people see even heaven as hell or an extremely wretched life as paradise.” - Хитлер
“Ако кажеш голяма лъжа и я повтаряш, хората ще почнат да я вярват.” - Joseph Goebbel
“Целта на пропагандата не е само за фалшива информация или за налагане на идеи. Тя служи за заличаване на критичното мислене, за унищожение на истината.” - Гари Каспаров
“Цялата цел на пропагандата е, да направи очевидното неясно или обидно.” - Stephan Molyneux
“In a democracy you either believe it or not, in a dictatorship you believe it or else.” - Evan Esar
“Щастието на живота ви зависи от качеството на вашите мисли.” - Marcus Aurelius
“Страдаме по-често във въображението, отколкото в реалността. Искаш да живееш, но знаеш ли как да живееш? Страх те е да умреш, но кажи ми, живота който водиш различава ли се от това да си мъртъв?” - Seneca
 
В началото се изписваха имуносупресори, тъй като вирусът обръща имунната система срещу организма, тя атакува белия дроб и той буквално става на пихтия. Цитокинова буря се нарича.
 
Да, точно това се изписва и не не съм се объркал от четене.
Не е ли вярно, че се изписват имуносупресори ?
Май ти нещо се бъркаш

На един на незнамколко (десетки) хиляди случая може и да прилагат.
 
В началото се изписваха имуносупресори, тъй като вирусът обръща имунната система срещу организма, тя атакува белия дроб и той буквално става на пихтия. Цитокинова буря се нарича.
Да, знам. Но нали ми казват, че съм луд и съм си съсипвал имунната система. Еми няма да стигна до цитокиновя буря.
 
Да, знам. Но нали ми казват, че съм луд и съм си съсипвал имунната система. Еми няма да стигна до цитокиновя буря.
Не се ли боцна вече, че превъртяхме дързост и красота...
 
Абе ей, стига с тея простотии бе. Кови НЕ предизвиква цитокинова буря, точно затова младите минават леко, точно затова компрометираните здравословно умират, защото са с отслабена имунна система. Точно затова тея дето им потискат имунната система са застрашени - Онко, трансплантирани, възрастни с много болести и тн. Бати 2 години в пандемия, даже не знаят какво се случва всъщност.... Ебати удобните опоненти.
 
Стратегията с плашенето не е никак нова всъщност, още 1976 година са я приложили, за да ваксинират половината американци. Скандал, удобно прикрит от световната фармацевтична мафия. Викат му афера и фиаско. Който му е интересно да прочете тук: https://en.wikipedia.org/wiki/1976_swine_flu_outbreak

Пък всеки да сам да си прецени, дали има нещо общо със сегашната ситуация.
 
Стратегията с плашенето не е никак нова всъщност, още 1976 година са я приложили, за да ваксинират половината американци. Скандал, удобно прикрит от световната фармацевтична мафия. Викат му афера и фиаско. Който му е интересно да прочете тук: https://en.wikipedia.org/wiki/1976_swine_flu_outbreak

Пък всеки да сам да си прецени, дали има нещо общо със сегашната ситуация.
Аз все повече се убеждавам, че няма смисъл да се спори с хора, които доброволно си вкарват автогол, ама пък после се сещам, че е забавно да чета простотии и те така :D
 
Аз все повече се убеждавам, че няма смисъл да се спори с хора, които доброволно си вкарват автогол, ама пък после се сещам, че е забавно да чета простотии и те така :D
Не спори! Кой те кара. Стой си вкъщи и си пиши. Аз ще си препускам и ще си бия дозите.
 

Горе