Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Последно, което се говори за ваксините и не е за изключване, е че това продължение на проектите за контрол над ума започнал през 60-те години от ЦРУ под названието Radio-Hypnotic Intracerebral Control (RHIC) в практическа част, което съвпада покрай 5G и поставянето на антените. Тогава още са започнали с опитите да контролират ума с радио сигнали. Направете малко проучване за себе си. Не съм от лудите, които ходят с шапки от алуминиево фолио но има много интересно съвпадение на факти
 
Последните няколко деня поемам данни от не-западно-либерални части на света - Корея, Индия, Индонезия... и май ше се ваксинирам! :love:


 
Последните няколко деня поемам данни от не-западно-либерални части на света - Корея, Индия, Индонезия... и май ше се ваксинирам! :love:


Тва само затвърждава впечатлението, че не си от най-умните. В Азия няма държава, която да прилага американския модел и начин на живот повече от ЮЖНА КОРЕЯ.
 
Тва само затвърждава впечатлението, че не си от най-умните. В Азия няма държава, която да прилага американския модел и начин на живот повече от ЮЖНА КОРЕЯ.

Загледай най в дъното на поста ми и ще видиш на кое се казва тотално зациклил и не особено умен човечец.
 
Тая тема 48 страници. Не знам разнищихте ли ги ваксините, ама четвъртата вйлна идва, мислете му!
 
Тая тема 48 страници. Не знам разнищихте ли ги ваксините, ама четвъртата вйлна идва, мислете му!
Ние сме сърфисти. Гоним вълните, не се страхуваме от тях. :)
 
Те не вярват в Ковид, а ти очакваш да мислят...
Ей, големият мислител. Ти за година и половина не си си включвал мозъка, а оставяш телевизора да мисли вместо теб. Един път не погледна от другата страна на нещата. Все на контра. За тебе всичко извън tell lie vision е лъжа. Кадърни доктори от целия свят споделят притеснения и вреди от всичко това което се случва. Ама щото има цензура, едва една шепа хора ги забелязват. Същото е с протестите срещу ковид. Почти всяка седмица има протести в куп държави. Ама кой да ги отрази. Същото е за смърт и увреждания от ваксини. Сега, че не ги репортират по новините не значи, че няма.
 
Същото е за смърт и увреждания от ваксини. Сега, че не ги репортират по новините не значи, че няма.
Познати умрели от ваксина нямам. На тези от Ковид отдавна им загубих бройката. Вчера разбрах за поредния. Толкова по темата.
 
Те не вярват в Ковид, а ти очакваш да мислят...
Ако Рене Декарт живееше в наши дни щеше да каже следното: Вярвам в ковид, следователно съществувам :D
 
Идват и концлагерите в Австралия. Държава, където арестуват и бият хора които са вън на чист въздух. Скоро и по цял свят. Songbird започва да се сбъдва.
 
Познати умрели от ваксина нямам. На тези от Ковид отдавна им загубих бройката. Вчера разбрах за поредния. Толкова по темата.
Интересен феномен, познатите на про-ваксърите имат значително по-голям шанс да пострадат сериозно от короната или да умрат, в сравнение с познатите на нормалните хора.

Който иска, би ли споделил колко засегнати или умрели познати има, да спретнем една малка статистика? Аз само за дядото на един нов познат знам че е починал заради короната, дори не знам дали да го броя. Боцнатите ми познати са живи и здрави.
 
Ей, големият мислител. Ти за година и половина не си си включвал мозъка, а оставяш телевизора да мисли вместо теб. Един път не погледна от другата страна на нещата. Все на контра. За тебе всичко извън tell lie vision е лъжа. Кадърни доктори от целия свят споделят притеснения и вреди от всичко това което се случва. Ама щото има цензура, едва една шепа хора ги забелязват. Същото е с протестите срещу ковид. Почти всяка седмица има протести в куп държави. Ама кой да ги отрази. Същото е за смърт и увреждания от ваксини. Сега, че не ги репортират по новините не значи, че няма.
Ква телевизия бе, момко, 20 човека познати го минаха. Луд ли си, сляп ли си???
 
Който иска, би ли споделил колко засегнати или умрели познати има, да спретнем една малка статистика? Аз само за дядото на един нов познат знам че е починал заради короната, дори не знам дали да го броя. Боцнатите ми познати са живи и здрави.
Аз нямам починали познати, за щастие.
Имам няколко, които са го изкарали, като 3-ма са под 40г., един е над 40г. и един е под 30г. Този под 30г. го изкара без особени проблеми. От тези над 30г. двама го изкараха в болница - единия стоя 2 седмици, другия обаче беше по-труден и изкара близо месец на легло и беше много тежко. Никой от тях не беше ваксиниран. Другия, който е над 30г. го изкара на крак и му няма нищо, също неваксиниран. Този над 40г. също го изкара на крак без ваксина.
Всички са добре в момента.
 
За жалост броят на починали от ковид, които познавам не е малък, но за всеки от тях мога да обвиня неадекватното лечение. Всички щяха да са живи днес, ако бяха лекувани навреме и правилно. Под правилно имам предвид така, както се лекуват важните персони.

Ваксинирани починали - за момента не. Само падащи върху печки и други неподходящи за падане места.
 
За жалост броят на починали от ковид, които познавам не е малък, но за всеки от тях мога да обвиня неадекватното лечение. Всички щяха да са живи днес, ако бяха лекувани навреме и правилно. Под правилно имам предвид така, както се лекуват важните персони.

Ваксинирани починали - за момента не. Само падащи върху печки и други неподходящи за падане места.
Всички щяха да са живи днес, ако бяха ваксинирани или нямаше Ковид. Айде отречи го!
 

Горе