Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Има по-лесни и логични обяснения.
Гледам имаме съвсем различни представи за логика. Ич не ми се връзва твоята линия на разсъждения... :)

Все пак да бяха пуснали и малко грипец, колкото да не бие на очи.
А, как тогава щеше да мине мантрата ''ето, видяхте ли? Маските и локдауните пазят.''

За мен обаче изчезването на грипа е едно от топ доказателствата за несъществуването на короната.
Именно за това говоря - логика, която аз изобщо не схващам. :)

Имаше си ковид и познавам хора, които наистина го изкараха доста тежко. Баща ми изкара цял месец по болници и санаториуми и беше полу-човек. И не, няма нищо общо с грипа, защото грипът той си го кара всяка година, но на крак. На антибиотици, но на крак.

Дали голяма част от заразените бяха умишлено убити от бялата мафия? Категорично да. Данните сочат точно това.
 
Тая зима карах грип, хич не е изчезнал да ти кажа.
Аз изкарах грип и в пика на ковид-лудницата - пролетта на 21-ва. Двустранна пневмония. Никъде не е ходил.

И понеже имаме доста съмнения в писуар-тестовете, тогава тестът ми беше отрицателен, но си мислех, че е било ковид. Когато обаче си направих тест за антитела - ядец! Така че, грип си е било. Ковидя го изкарах чак миналата есен, октомври.

И двете си съществуваха, и двете са лабораторно направени. Точка! :)
 
Тая зима карах грип, хич не е изчезнал да ти кажа.
От графиките беше изчезнал. Иначе трябва да се подразбира, че мнението ми е, че никога не е изчезвал, а просто беше временно преименуван.

Гледам имаме съвсем различни представи за логика. Ич не ми се връзва твоята линия на разсъждения... :)
Ами аз съм обяснявал многократно за Дростен и неговите измислени PCR-и, от където тръгна всичко, а после продължи с набиване на страх и психоза в такива размери, че всеки почна да си мисли и прави какви ли не глупости, включително и докторите - от личните такива до тия в спешното. Антибиотици на килограм, специални протоколи, беше чудо. Сега ме мързи да обяснявам всичко в детайли пак, пък и то е минало вече (поне засега).

Имаше си ковид и познавам хора, които наистина го изкараха доста тежко. Баща ми изкара цял месец по болници и санаториуми и беше полу-човек. И не, няма нищо общо с грипа, защото грипът той си го кара всяка година, но на крак. На антибиотици, но на крак.
Той и моя комшия изкара нещо тежко, за 10-тина дена беше доста отлабнал. Даже наскоро разправяше, че още не усеща мирис (та вкус ли беше, вече съм забравил). Ама знам ли сега в разгара на психозата с какви неща се е тъпкал. Важното е, че не стъпи в болница. По-убеден съм обаче във вредата на антибиотиците, предписани от някой в състояние на психоза, отколкото в съществуването на оня злия вирОс. Но тъй като и двете не ги знам със 100% сигурност, аз викам някой ентусиаст да направи експеримента докато е здрав да се натъпче с антибиотици като една добра опитна мишка, че ми е любопитно какво ще стане.
 
докато е здрав да се натъпче с антибиотици
Много си те харесвам, ама в случая говориш пълни глупости. :)

Никой не е отишъл здрав с психоза да го тъпчат с антибиотици. Температура не се симулира. Задух и кашлица - също. Липса на обоняние - също. Отпадналост, мускулно-ставни болки - мен това ме изяде направо. Кръста ме боля, все едно въртят с бургия.

Ако искаш вярвай в съществуването на вируса, но е факт, че го имаше и при някои си беше сериозно.

Дали пресилиха нещата? Естествено. Имаше умишлено създаден хаос в болниците и психоза с което убиха милиони, които можеха да бъдат лекувани и спасени.
 
Тогава как ще обясниш, че в същото време грипа отстъпи и изчезна напълно? Т.е. случи се пълно заместване.
Тука се получи със силата на парите и алчността. На болници и лекари им даваха премии за приети заразени и починали от коронавирус, така че и те помогнаха да изчезне.

Аз изкарах грип
Зимните вируси обикновено включват различни видове респираторни вируси, като например: (45мин специални справки съм провел за да ви запозная по достоверно)

Грипни вируси (инфлуенцата тип A, B и C)

Респираторен синцитиален вирус (RSV)

Параинфлуенцални вируси (тип 1, 2 и 3)

Аденовируси (типове 1-7, 11, 14, 21, 34, 35)

Рино вируси (типове А, В и С)

Метапневмовируси (типове А и В)

Коронавируси (включително COVID-19)
 
Никой не е отишъл здрав с психоза да го тъпчат с антибиотици. Температура не се симулира. Задух и кашлица - също. Липса на обоняние - също. Отпадналост, мускулно-ставни болки - мен това ме изяде направо. Кръста ме боля, все едно въртят с бургия.
Ми аз миналата година се почупих след като се прибрах от морето, към месец имах бахти кашлиците, продрах си дробовете. Ще кажеш Ковид, ама на морето ме мъкнаха по разни дискотеки и ми пушиха в лицето, а моята дихателна система е леко алергична. Ти това дето го вдишваш всеки ден, мен ме е съсипвало многократно през годините. Та искам да кажа, че хората се повлияват от разни дразнители. Антибиотиците дали не са дразнители? Не знам, аз не знам име дори на един антибиотик и не помня някога да съм виждал такова хапче на живо, но като знам че предназначението им е да трепат разни бацили, не бих се учудил ако имат и една камара странични ефекти и действат не само като дразнители, ами и като супердразнители. Ако една пушилка може да ме гътне за около месец, не ща и да знам какво биха могли да ми причинят няколко бацилоубиващи апчета. Но ти ако ги разбираш и знаеш с какво точно са бухали баща ти, па направи си едно проучване за страничните ефекти на тия неща.

Аз няколко пъти съм писал за тоя кретен Дростен във форума, но общо взето тия неща минаваха между капките и не съм видял някой друг да го е коментирал. Дори почти не се говореше за това в нета като цяло. Но за мен това остава източника на цялата пландемия - Януари 2020, независимо какво е ставало в Китай (а там редовно стават всякакви откачени неща), Дростен и компания вкарват PCR теста като средство за валидизиране на идеята Ковид-19 пред обществото, и после с помощта на медиите се причини най-голямата масова психоза в историята на човечеството. И ти викаш "Не бе, вирус беше". Еми хубаво, ама и все тая, щото това мина и вече явно започна да избледнява в спомените на хората. Кой умрял, умрял, осъдени нямаше. А медиите от тогава не са спирали да бълват какви ли не други глупости всеки ден, причинявайки разделение между хората.
 
Ако искаш вярвай в съществуването на вируса, но е факт, че го имаше и при някои си беше сериозно.
Ковид 19 беше поръчка. SARS коронавирус (SARS-CoV), който се знае за него от ноември 2002 г. и причинява тежък остър респираторен синдром. Точно заради това е поръчан от този вид и разновидността е SARS-CoV-2.
Нямам толкова свободно време за да влизам в детайли но това е само част от един мащабен план на различни нива и под нива за осъществяване на опредена цел.

Понеже даде пример със себе си, та ме подсети за това, че пушачите масово страдат от липси и ниски нива на витамин Е. Д-р. Кампбел го обясняваше доста разбираемо в едно от видеата дето бай Контрича беше постнал на скоро. Така че нормално е да ви хванат и не подминат разни неща, казано на кратко пии си хапчетата :p (витамин Е ) и ще си 6
 
Понеже даде пример със себе си, та ме подсети за това, че пушачите масово страдат от липси и ниски нива на витамин Е. Д-р. Кампбел го обясняваше доста разбираемо в едно от видеата дето бай Контрича беше постнал на скоро. Така че нормално е да ви хванат и не подминат разни неща, казано на кратко пии си хапчетата :p (витамин Е ) и ще си 6
+ да яде пържено и сутляж.
 
Ковид 19 беше поръчка. SARS коронавирус (SARS-CoV), който се знае за него от ноември 2002 г. и причинява тежък остър респираторен синдром. Точно заради това е поръчан от този вид и разновидността е SARS-CoV-2.
Нямам толкова свободно време за да влизам в детайли но това е само част от един мащабен план на различни нива и под нива за осъществяване на опредена цел.
После ми викат конспиратор :) Аз дори минимизирам вината на виновните като казвам, че лошия вирус никога не е съществувал, а само наливаха медийна психоза, която причини останалото. Според вас обаче, не само се наливаше психоза, ами и за по-сигурно са произвели и пуснали в "употреба" въпросния лош вирус. Не ви е срам, долни конспиратори такива :)

Понеже даде пример със себе си, та ме подсети за това, че пушачите масово страдат от липси и ниски нива на витамин Е. Д-р. Кампбел го обясняваше доста разбираемо в едно от видеата дето бай Контрича беше постнал на скоро. Така че нормално е да ви хванат и не подминат разни неща, казано на кратко пии си хапчетата :p (витамин Е ) и ще си 6
Аз д-р Въртиопашков не го гледам. Нямам нерви за такива индивиди, дето веднъж говорят едно, а после обратното. За мен това е не само тъпо, ами и напълно безинтересно. Тръмпизми някакви. Не стига че въобще цялата пландемия беше изплетена от такъв gaslight, ами още продължават.

Витамини дето изглеждат като хапчета са ми съмнителни нещо, нямам им доверие. Но по-големия проблем е, че като почна да пия такива неща, много бързо забравям и зарязвам.
 
Понеже даде пример със себе си, та ме подсети за това, че пушачите масово страдат от липси и ниски нива на витамин Е.
Пушачите изкараха вируса най-леко и това е факт. Лекарите също го потвърждават, ама off the record. ;)

Според вас обаче, не само се наливаше психоза, ами и за по-сигурно са произвели и пуснали в "употреба" въпросния лош вирус.
Ми, така си беше, ама както искаш. :)

да яде пържено и сутляж.
Пържено какво? Картофки, може.. Сутляш с пръчка нема да пипна, ако ще живота ми да зависи от това. :D
 
казано на кратко пии си хапчетата :p (витамин Е )
Витамин Е е малко проблемен при жените, щото бъзика естроген-прогестеронния баланс. На мен лично ми излизат пъпки от него и го спирам. Като цяло синтетичния витамин не е добра опция. В шепа сурови орехи се съдържа цялото нужно за деня количество А и Е, ама няма кой да ме подсети да си начукам малко орехи за през седмицата, а имаме един кашон. :rolleyes:
 
лошия вирус никога не е съществувал, а само наливаха медийна психоза, която причини останалото.
Медийната психоза беше факт, те я контролират, но беше засилена от организации платени или не, че няма ваксина за този точно вариант но истината беше, че до голяма степен (процент от населението) се преборва от организма без ваксина, понеже го разпознава като разновидност на SARS-CoV а той е на 20 години ! Точно за това в началото говореха за стаден имунитет и след което се отметнаха.
В същото време, много клиники, институции и други лаборатории работеха под спуснати директни (фалшиви) данни, поради опасения и поради това, че не им даваха проби за изследване. Подхлъзваха се по различни пътеки не верни с реалността, излизайки с данни и предположения спрямо тях в абсолютно погрешна посока, докато не взеха да се усещат по едно време. То не бяха компютърни симулации и кви ли не простотии. Та покрай тая цялата пушилка се прокараха други неща.
Витамин Е е малко проблемен при жените, щото бъзика естроген-прогестеронния баланс.
Глей са, поред храните с най голямо естествено съдържания на витамин Е мога да ти предложа следната комбинация. Сутрин за закуска или там след кафетата и цигарите, една купа с мюсли (с преобладаващо съдържание на пшеничени зародиши и по- малко житни) и сурови, по ред с най голямо съдържание на витамин Е : белено слънчогледово семе, бадеми и сурови орехи (особено бразилски) и лешници. Акго правиш с мляко, домашно краве, пълномаслено е идеалния вариант. На обед или там когато решиш да ти е второто ядене си правиш една салата с авокадо и зехтин и спанак и малко сурови тиквени семки и нар, които са с доста добро съдържание на витамин Е.

И сега (шегаджийската) да си сигурна в избиването на каквито и да е проникнали по погрешка вируси за Вечеря:
Люсваш поне 2 домашни ракии, минимум 50 градуса докато подготвяш вечерята
Шопска салата с яко чесън (да не е китайски) и 5-6 люти български чушки ( сланина не ядеш иначе и тя е в рецептата :p )
и поне още 2-3 ракии след това. ;)
Когато приключиш с този ритуал се качваш на плевнята като Хауърд от клипа долу, отпиваш от бурканя с първак и започваш викайки да гониш вируси, чакали, духове, извънземни и хора търсещи сертификати 🤣


За още полезни съвети, ме последвайте 👍👍
 
Глей са, поред храните с най голямо естествено съдържания на витамин Е мога да ти предложа следната комбинация. Сутрин за закуска или там след кафетата и цигарите, една купа с мюсли (с преобладаващо съдържание на пшеничени зародиши и по- малко житни) и сурови, по ред с най голямо съдържание на витамин Е : белено слънчогледово семе, бадеми и сурови орехи (особено бразилски) и лешници. Акго правиш с мляко, домашно краве, пълномаслено е идеалния вариант. На обед или там когато решиш да ти е второто ядене си правиш една салата с авокадо и зехтин и спанак и малко сурови тиквени семки и нар, които са с доста добро съдържание на витамин Е.
Стига бута прогестерона че става страшно като почнат да играят нивата, бе!
 
"Прогрестогенно-интерфлунциалния" - ец-ец, леко. Бахти надувкити майна
 
Акго правиш с мляко, домашно краве, пълномаслено е идеалния вариант.

Ей така съм с прясното мляко:


hungry-feed-me.gif


Спрете да пробутвате тая гадост, бре! Прясното мляко не само, че не е полезно, а дори е вредно за всички, освен телетата, агнетата, яретата и т.н. - само за съответната група кърмачета и то в кърмаческа възраст е полезно. Докторята отдавна до доказаха. Вервайте в науката. ;)

Ракията ми действа по сходен начин като млякото. Разликата е, че прясното мляко ми активира рефлукс чисто визуално, а ракията действа чрез обонянието. Не понсям тая смрад. Между другото, аз не правя разлика между ракия и уиски - може и да има, но на мен са ми едно и също. :)

Благодаря за полезни съвети, иначе. Оценявам желанието да ми помогнете да я добутам отвъд дехуманизацията, но струва ли си? :)
 
Последно редактирано:
Охааа.. дай!
Съвместна китайско-американска програма ще финансира проекти за по-доброто регулиране на ваксините

31.03.2023
Националната фондация за природни науки на Китай (NSFC) и Фондацията на Бил и Мелинда Гейтс обявиха вчера, че стартират съвместна програма за събирането на предложения за изследване на нови регулаторни научни системи, инструменти и методологии за разработването на ваксини и иновации в Китай.

Плановете им са да подпомогнат проучванията в четири области – политиките и пътищата за по-добрата ефективност в регулирането на ваксините, реформа на съответната система и оптимизиране на процесите, активна постмаркетингова фармакологична бдителност и нови регулаторни научни инструменти и подходи, които оценяват ефикасността, безопасността и качеството при производството на ваксини.

Съвместната програма ще финансира до осем предложения. Всяко от тях ще получи до 750 000 юана (109 000 щатски долара) от NSFC и до 125 000 щатски долара от Фондацията на Бил и Мелинда Гейтс.

NSFC е главен източник за финансиране на основни и гранични проучвания в Китай. Желаещите да участват в програмата, трябва да подадат заявления до двете фондации преди 31 май.
Китайски учени разработват нова стратегия за производството на ваксини
27.03.2023
Китайски учени разработват нова стратегия за производството на ваксини, в която жив вирус е задържан в защитен хидрогел, за да активира бързо, безопасно и ефективно имунния отговор на тялото.

Заплахата от нови вирусни епидемии засили нуждата от готови за употреба, безопасни и ефективни ваксини.

Учените от университета на Джъдзян и Пекинския институт по биотехнологии демонстрираха експерименталната ваксина, състояща се от жив Зика вирус от див тип. Те го задържаха в хидрогел с хитозанови скелета, които могат да предотвратят изтичането на вирусни частици чрез електростатични взаимодействия, но позволяват преминаването на имунни клетки.

Инжектираната подкожно на мишки ваксина показа, че дава възможност за активиране на вродени имунни отговори, се посочва в резултатите от проучването, публикувани в последния брой на сп. „Nature Biomedical Engineering“."

________________________________________________________________________
Българите са най-умните хора на света (с изключние на некомпетентните "чип-скептици" лаици от предприемач все пак де)

Всеки пети българин смята, че Бил Гейтс стои зад пандемията с цел чипиране

Сред висшистите делът на смятащите 5G за опасна е най-висок – 44% спрямо 16%, сочи проучване на „Тренд“

11 юни 2020
Всеки пети българин смята, че чрез ваксината за коронавирус ще се поставят чипове в хората с цел контрол над тях. Над една пета от българите са на мнение, че Бил Гейтс стои зад пандемията. Над два милиона и триста хиляди българи са съгласни с твърдението, че коронавирусът е изкуствено създадена болест.
...
„Тренд“ залага и специален блок въпроси, отнасящи се до добили популярност в последните месеци конспиративни теории. Една от тях е около темата за навлизането на 5G технологията, за която над една трета от анкетираните смятат, че е опасна. Традиционно по всички теми хората с висше образование са по-информирани спрямо тези с по-нисък образователен статус. Въпреки това отчитаме, че именно сред висшистите делът на смятащите 5G за опасна е най-висок – 44% спрямо 16%, които не я считат за опасна.
тренд-4-870x490.png

Над 2 милиона и 300 хиляди българи са съгласни с твърдението, че коронавирусът е изкуствено създадена болест. Малко над една четвърт (26%) са тези, които не се съгласяват с това твърдение.

Всеки десети пък е съгласен с твърдението, че коронавирусът се разпространява чрез 5G технологията. Тук отчитаме по-високи нива скептицизъм спрямо тази конспиративна теория – 41% не са склонни да се съгласят с това твърдение.

Отчитаме съществен дял (40%) и сред мислещите, че коронавирусът е биологично оръжие, създадено с цел да се намали населението на Земята. Спрямо демографските разбивки виждаме, че живеещите в малките градове и селата в по-голяма степен са съгласни с това твърдение, докато в Столицата в най-малка степен.

Над милион са скептично мислещите, които смятат, че коронавирусът не съществува и че е световна измама. Над половината (56%) не се съгласяват с това твърдение.

Всеки пети (22%) българин смята, че чрез ваксината за коронавирус ще се поставят чипове в хората с цел контрол над тях.

Приблизително същият дял (21%) са смятащите, че Бил Гейтс стои зад пандемията от коронавирус, за да контролира хората през чипове, които ще бъдат поставяни заедно с ваксината. 39% не са съгласни с това твърдение, а голям дял от 40% не могат да преценят или изкажат мнение.

Конспиративните теории винаги са намирали широка социална база, когато са обвързани и с фармацевтичната индустрия. Отново регистрираме висок дял (43%) на смятащите, че коронавирусът е изкуствено създадена болест с цел фармацевтични компании да печелят. Малко над една четвърт (26%) са несъгласните с това твърдение."


_______________________________________
Забравете прилепите, енотите бяха.
8526920.840x500-pim2-8d98d628.jpg
 
Всеки пети българин смята, че Бил Гейтс стои зад пандемията с цел чипиране
Ха ха то повечето все още със знанието, че той им продава Уиндоус :D

коронавирусът е биологично оръжие
Пълен смях. Значи, ако влезе сутрин някой след мен в тоалетната, е по голям процента на това да се гътне от колкото от коронавирус!
 

Горе