Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ризова, ти ли си?
Базикам се, Иво Христов го харесвам, но много се увлича да дърдори, аз го разбирам, но повечето хора едва ли го разбират и ERGO - анализите му остават за тесен кръг. А иначе Цветанка определено е влюбена.
 
Да не се разколеба сега пък ?
Май не е толкова лесно а ? :D
Айде да не казвам. Той си знае.
 
Информацията е свързана с носенето на маски, а не пряко с ваксините.
 
Информацията е свързана с носенето на маски, а не пряко с ваксините.
Ма какви маски, от 8 месеца и медиите вече не говорят за маски, сега всичко е ваксини. От тогава маските са на автопилот и се носят най-вече при добро желание.
 
Новата наредба е - "всички ваксинирани, трябва задължително да носят маски за постоянно и навсякъде, за да не заразят неваксинираните"
Има логика, ваксинираните все пак са облагодетествани да си носят ковид безпроблемно и безгрижно :)
 
Новата наредба е - "всички ваксинирани, трябва задължително да носят маски за постоянно и навсякъде, за да не заразят неваксинираните"
Има логика, ваксинираните все пак са облагодетествани да си носят ковид безпроблемно и безгрижно :)
Въпроса не е само за маските, а за това как ще прекараш вируса...
Вие само гледате маските и дистанцията, а това, че може да умреш или да имаш усложнения въобще не го гледате
 
Въпроса не е само за маските, а за това как ще прекараш вируса...
Вие само гледате маските и дистанцията, а това, че може да умреш или да имаш усложнения въобще не го гледате
То и кола може да те блъсне докато ходиш с маската по улицата, ама това не го гледаш нали :)
 
То и кола може да те блъсне докато ходиш с маската по улицата, ама това не го гледаш нали :)
Ми тогава като може да те блъсне кола като пресичаш не се пази и не се оглеждай, защото може през това време може да стане нещо друго.. ама се оглеждаш, за да се застраховаш и предпазиш нали ? Същото е и маските - слагаш я, за да се предпазиш колкото можеш.
И на мен не ми се носи маска ама такива са времената какво да правиш.. времената се менят и това, че преди години не е имало такива неща е сега ги има.


Истинският избор съществува само извън пределите на системата.
Тоест, там където съзнанието минава отвъд познатите граници.
Казано с други думи - тези, които се пробуждат и започват да осъзнават в какъв свят живеят, преминават на съвсем ново ниво на функциониране на своето съзнание.
Иначе свободата в случая, също е илюзорна.
Господарите на света (тъмните сили) предоставят избор на всички нива, който е направен от тях самите.
Но не в полза на хората.
Те дават опции, които в крайна сметка водят до един и същи резултат.
А именно - подчинение.
Така че тук свобода на избора НЯМА!
Не и в този свят, където властват техните закони и правила.
Всичко, което познаваме като част от системата - образование, медицина, наука, банковата система (ПАРИТЕ!!!), начин на управление и т.н. са само инструменти в техните ръце. Използвани СРЕЩУ нас, а не ЗА нас.
Всичко, което човек познава и научава като информация от училището до университета, че и след това, е само с една цел - да го направи пригоден да обслужва тази порочна матрица.
Всички правителства по света са подчинени на тях (Господарите на света).
Включително, и средствата за комуникация и информация - медиите.
Следователно, не трябва да има заблуди по отношение на това, че еди кое си правителство работи в полза на обществото.
Президенти, министри, посланици, генерали, хората на ключови позиции, са само пионки, поставени от тях.
Господарите на света действат съвсем открито и лукаво.
Те винаги оставят своите знаци и символи.
Използват ги като послание - филми, музика и т.н.
За да спечелят симпатията и доверието на масите, те използват хора от шоубизнеса - актьори, певци, различни обществени дейци, за да пропагандират своята античовешка идеология.
Така че, още от люлката, до самия гроб, човек е вкаран в една токсична среда.
Където само пробуденото му съзнание и истински дух, могат да му покажат нещата такива, каквито са.
Всичко останало е приспиване и бавна смърт!
Целта им е да ни отклонят от онова, което сме - ЧАСТ ОТ ТВОРЕЦА.
Да ни отнемат възможността да познаем своята духовна природа.
Да отнемат рожденото ни право - да бъдем свободни, да бъдем себе си.
Но... пробуждането не може да бъде спряно.
Вече НЕ!
Времената са такива, че изкарват на показ всичката тъмнина и цялото зло на светло.
Господарите вече губят позициите си.
Защото пробуждането е в ход.
И няма сила, която да го спре.
Всяка пробудена душа, е като пирон в ковчега на тъмнините властелини.
Това е еволюцията на съзнанието в най-чист вид.
И тя е тук!
Милен Драганов
 
Ма какви маски, от 8 месеца и медиите вече не говорят за маски, сега всичко е ваксини. От тогава маските са на автопилот и се носят най-вече при добро желание.
Скоро и за ваксини няма да се говори.
 
Ми тогава като може да те блъсне кола като пресичаш не се пази и не се оглеждай, защото може през това време може да стане нещо друго.. ама се оглеждаш, за да се застраховаш и предпазиш нали ? Същото е и маските - слагаш я, за да се предпазиш колкото можеш.
И на мен не ми се носи маска ама такива са времената какво да правиш.. времената се менят и това, че преди години не е имало такива неща е сега ги има.

Поправка. Слагаш я, за да предпазваш другите. Теб маската от нищо не те пази, макар че и другите също. Просто са абсолютно излишни, но се превърнаха в средство за пари - хем за фармацевтичните компании, хем за държавата от глобички. Те това е...
 
Ми тогава като може да те блъсне кола като пресичаш не се пази и не се оглеждай, защото може през това време може да стане нещо друго.. ама се оглеждаш, за да се застраховаш и предпазиш нали ? Същото е и маските - слагаш я, за да се предпазиш колкото можеш.
И на мен не ми се носи маска ама такива са времената какво да правиш.. времената се менят и това, че преди години не е имало такива неща е сега ги има.
Банално става вече. Разберете, че медийно-индуцираната ви преценка за опасността от този вирус не е единствената преценка на света, камо ли пък правилната. Сравняваш опасността от тоя вирус с опасността да застанеш на средата на пътя със затворени очи. Неадекватно е. Колкото и да се мъчите да го изкарате като най-страшната болест на всички времена, това просто не е така.

Еййй, опасен тоя вирус, та опасен. Може да те убие докато седиш и си гледаш новините. Идва като мълния, отнася те като цунами. Шансовете ти са лоши, даже намаляват. Колкото повече отлагаш ваксината, толкова по-здраво стъпваш в ковчега.

Разбрахме го това бе маа му стара, запейте по-различна песен ей така за разнообразие. Омръзват ми едни и същи мелодии, едни и същи текстове, едни и същи простотии.

Кажи нещо сега за климата, ще го бъде ли?
 
Поправка. Слагаш я, за да предпазваш другите. Теб маската от нищо не те пази, макар че и другите също.
Поправка. Слагаш я, за да покажеш на другите, че си хипохондрик. Трябва да се наричат Хипохондрични маски. Съветвам да се носят от 2 до 4 едновременно, за да се различават от другите Антиглобични маски.
 

Ей ги, същите неща пишат по новините като нещата дето ги пишат сектантите. Ама 1:1. Вакселенският педориарх Вартологей апелирал за ваксинация. Че кой не апелира? Вируса-науката-ваксината, вируса-науката-ваксината, вируса-науката-ваксината... Толкова е лесно, мога и аз да почна да апелирам, ама ще искам по-голяма сума.
 
Банално става вече. Разберете, че медийно-индуцираната ви преценка за опасността от този вирус не е единствената преценка на света, камо ли пък правилната. Сравняваш опасността от тоя вирус с опасността да застанеш на средата на пътя със затворени очи. Неадекватно е. Колкото и да се мъчите да го изкарате като най-страшната болест на всички времена, това просто не е така.

Еййй, опасен тоя вирус, та опасен. Може да те убие докато седиш и си гледаш новините. Идва като мълния, отнася те като цунами. Шансовете ти са лоши, даже намаляват. Колкото повече отлагаш ваксината, толкова по-здраво стъпваш в ковчега.

Разбрахме го това бе маа му стара, запейте по-различна песен ей така за разнообразие. Омръзват ми едни и същи мелодии, едни и същи текстове, едни и същи простотии.

Кажи нещо сега за климата, ще го бъде ли?
Днес момиче на 22г и момче на 18г си отидоха от Ковид както и още около 40 човека. Да почиват в мир !
И това не е нищо - а тези които оцеляха, но са с увреждания са 20-30 пъти повече.
Поправка. Слагаш я, за да предпазваш другите. Теб маската от нищо не те пази, макар че и другите също. Просто са абсолютно излишни, но се превърнаха в средство за пари - хем за фармацевтичните компании, хем за държавата от глобички. Те това е...
Точно така маската я слагаш предимно да пазиш другите (и малко себе си) и ако всички слагаме маски ще има по-малко заразени. Не е гаранция, че няма да се заразиш с маска, но вирусния товар е по-малък - нещо за което говоря от началото на темата, а половината даже не разбират, че има значение. А ако съдим то много неща са се превърнали в средство за пари.. кое вече не е средство за пари ? Не може да си купиш маска за стотинки, за да пазиш другите ама иначе 5лв за цигари, 200лв повече за тениска щото пише адидас и т.н имат повече стойност от човешкото здраве.. ама да не се чудя като знам в какъв свят живеем.
Китайците от години носят маски дали заради мръсния въздух, дали заради вируси не знам.. явно те са по-глупави отново от нас българите
 
Днес момиче на 22г и момче на 18г си отидоха от Ковид както и още около 40 човека. Да почиват в мир !
Въобще не ми пука (повече отколкото на теб ти пука).

И това не е нищо - а тези които оцеляха, но са с увреждания са 20-30 пъти повече.
Абе според мен от преди това сте си били с мозъчни увреждания, просто сега "изкристализирате" :D

Точно така маската я слагаш предимно да пазиш другите...
Добре че не си бил във форума когато се обсъждаха маските. Лови ме кринджа само от тоя ти пост.
 

Горе