Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Даже познавам такива, които ги е страх от самото боцване. Нищо вече не може да ме учуди.
Аз съм вече 4 месец след най-вредната уж ваксина. Гледам, че съм си същият. Ама ти си знаеш.
4 месеца са малко за дългосрочни странични ефекти.
 
Даже познавам такива, които ги е страх от самото боцване. Нищо вече не може да ме учуди.
Аз съм вече 4 месец след най-вредната уж ваксина. Гледам, че съм си същият. Ама ти си знаеш.
Според мен бая си се бъгнал, ама хайде, същия си...
 
Абе не че нещо, но ваксинираните са по-рядко в болниците или да умират сякаш.
Не че ги няма, но на 50 неваксинирани 1 ваксиниран сигурно има и той го кара по-леко
Щото така казват по тв или нещо зад кулисите? За 2 години трябваше поне 20 познати да имам стигнали до болница и поне 5 умрели, ама то нито едното, нито другото...
 
Войната се задълбочава, Байдън бил разпоредил, въпреки, че не ми е ясно как точно ще го приложи задължително ваксиниране на всички в сферата на здравеопазването, държавната аднимистрация + всички подизпълнители на държавни поръчки.
 
И чипирането беше голям смях - теория на коспирацията...

Евреите пак са първи в прилагането на геноцид над народа си. Скоро и в други страни по света.

 
И чипирането беше голям смях - теория на коспирацията...

Евреите пак са първи в прилагането на геноцид над народа си. Скоро и в други страни по света.


Ебаси, прозореца на Овертон в действие, не съм очаквал, че ще го видя на живо :) По принцип се прилага бавно, че да не можеш да го забележиш, но случая не е такъв. случва се сега. Якооо :) Който е чел книжки, става конспиратор, който е гледал телевизора, става наУчен сътрудник :) В чудесни времена ни се падна да живеем :) Антиутопията на Оруел също я виждаме на живо, още по яко, то не е за вярване какво чувство за хумор имат тия :)
 
Точно от евреите не го очаквах това.
Те поне уж се пазеха един друг сакън да не се заноса ни 1 от ценната им популация.

Нетаняху не е премиер от месеци м/у другото.
 

Човекът до подледно вярвал в тезата си...но уви... Сега пак ли ще ме хейтите, или и това ще е фейк нюз?
 
Добре, че не съм от село, като теб, че там каквото каже комшията и цялото село вярва...
Добре, че не съм трето поколение софианец, че да се бода през 1 седмица и да целувам гъза на Бойко. Между другото дори нямам баба или дядо от село :D иначе ти си най-най-най от форума.
 
Добре, че не съм трето поколение софианец, че да се бода през 1 седмица и да целувам гъза на Бойко. Между другото дори нямам баба или дядо от село :D
Всичко извън София е село. И съм четвърто поколение, не трето. А е село, защото ни мразите и ни завиждате. И това не е измислица, лично съм го чувал, дори и от пловдивчани, които уважавам. Съжалявам, ам ние нищо не сме ви направили, че да ни обиждате. По-скоро вие ни подбивате с нископлатената си работна ръка и бурканите и консервите. Чакам ви да ме хейтите, все пак форумът е от цяла България. Очаквам злостни включвания. Нали съм бил бъгнат и от ваксата, давайте, нападайте смело.
 
Нетаняху не е премиер от месеци м/у другото.
Значи новината е от миналата година горе-долу по това време, щото "децата тръгват на училище" ала-бала... Дори преди фашистките акции с насилственото ваксиниране на бременни и деца. Вече имам прозрение, че евреите сами са си организирани Холокоста, а Хитлер е искал да ги освободи от лагерите.
 
Всичко извън София е село. И съм четвърто поколение, не трето. А е село, защото ни мразите и ни завиждате. И това не е измислица, лично съм го чувал, дори и от пловдивчани, които уважавам. Съжалявам, ам ние нищо не сме ви направили, че да ни обиждате. По-скоро вие ни подбивате с нископлатената си работна ръка и бурканите и консервите. Чакам ви да ме хейтите, все пак форумът е от цяла България. Очаквам злостни включвания. Нали съм бил бъгнат и от ваксата, давайте, нападайте смело.

Бъгнат си не само от ваксината, а и от розето :) Ще ти кажа един лаф от преди 4 поколения - Най-готиното нещо в София.... е табелата за Варна. Пръй му сметката :)
 
Всичко извън София е село. И съм четвърто поколение, не трето. А е село, защото ни мразите и ни завиждате. И това не е измислица, лично съм го чувал, дори и от пловдивчани, които уважавам. Съжалявам, ам ние нищо не сме ви направили, че да ни обиждате. По-скоро вие ни подбивате с нископлатената си работна ръка и бурканите и консервите. Чакам ви да ме хейтите, все пак форумът е от цяла България. Очаквам злостни включвания. Нали съм бил бъгнат и от ваксата, давайте, нападайте смело.
Кво да те хейтим, ти си толкова зле, че сигурно нямаш никакъв живот, извън форума. Сигурно даже и извън квартала не излизаш, щото е опасно. Може да те причака някоя бабичка от провинцията без маска и да ти кихне в софиянската муцунка... Беги да смениш на баба памперса, че да ти препише панелката в Люлин 9
 
Кво да те хейтим, ти си толкова зле, че сигурно нямаш никакъв живот, извън форума. Сигурно даже и извън квартала не излизаш, щото е опасно. Може да те причака някоя бабичка от провинцията без маска и да ти кихне в софиянската муцунка... Беги да смениш на баба памперса, че да ти препише панелката в Люлин 9
Хахахахахаха, май те поядосах този път. Мед ми капе от ваксърската душа.
 
Хахахахахаха, май те поядосах този път. Мед ми капе от ваксърската душа.
Даже не можеш да ме засегнеш. Много ниска топка си за четвърто поколение.
 
Значи новината е от миналата година горе-долу по това време, щото "децата тръгват на училище" ала-бала... Дори преди фашистките акции с насилственото ваксиниране на бременни и деца. Вече имам прозрение, че евреите сами са си организирани Холокоста, а Хитлер е искал да ги освободи от лагерите.
Някакво специално отношение имаш към юдейския род май май.

Всичко извън София
Тва че си софиянец ти е най-малкия проблем.
По всяка една тема са ти тотално объркани представите.
 

Горе