Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не я сваляйте тая пуста температура. Гадна е, но тя активира имунната система да работи в правилна посока и се повишава шансът да си спестите другите по-опасни усложнения.
Като те тръшне две седмици с почти 39 градуса като мен, пак ще говорим.
 
Ако това е цялата инфекция, целият шум е наистина за нищо. Stay tuned! ;)
Така е. Ама като се бориш за всяка глътка въздух, рязко човек си променя мнението. Имаше един Гошо от Боец, дето Бойко му праща линейката.
 
Така е. Ама като се бориш за всяка глътка въздух, рязко човек си променя мнението. Имаше един Гошо от Боец, дето Бойко му праща линейката.

Не винаги инфекцията протича толкова тежко. Доста хора минаха и без линейки. Да се надяваме, че всички ще го изкараме леко, защото е ясно, че ще го изкараме. Ваксинирани, дрогирани - всички!
 
Поздрав за факт-чекъра

Can We REALLY Trust Vaccine Fact-Checkers??!​

Can we??

 
Антобиотици само срещу бактерии, всички добре знаем, че срещу вируси са безполезни. В този смисъл, ако ви предпишат антибиотик, то трябва да са сигурни, че имате бактериална инфекция, а не просто като превенция срещу евентуална такава, защото понякога ефекта от антибиотика може да бъде много по-лош от този на вируса. Да не говорим специално в случая с Ковид, че масата полезни бактерии може да бъде предпрятствие срешу вируса. Представете си когато изтрепате бактериите, какво се случва с атаките на вируса
 
  • Like
Реакции: OSH
Корона простотията още не е свършила, а са нагласили нова, пак идваща от Китай. Не знам точно какво става и още ми минава покрай ушите, но нещо все се говори за скачаща цена на ел. енергията:



Тукашните сектанти да не си помислят да се сектанизират и относно тази тема, в случай че се развие колкото измислената им Коронка. От сега да ви е ясно, че каквито и причини да измислят сега... високи цени на въглища или бем ти кво... всичко ще е по-нарочно и изманипулирано дори от срив в цената на Биткойна.
 
Корона простотията още не е свършила, а са нагласили нова, пак идваща от Китай. Не знам точно какво става и още ми минава покрай ушите, но нещо все се говори за скачаща цена на ел. енергията:



Тукашните сектанти да не си помислят да се сектанизират и относно тази тема, в случай че се развие колкото измислената им Коронка. От сега да ви е ясно, че каквито и причини да измислят сега... високи цени на въглища или бем ти кво... всичко ще е по-нарочно и изманипулирано дори от срив в цената на Биткойна.
Не се забелязва само това. И не е само инфлацията. Общо взето каквото и да погледнеш :D
 
Аз май имам КОВИД...
Ехоо леснооцеляващия :) кво стане бре?? Чи си мре или още джъгаш :D
Тамън взе 50К и са че се гъташ :p :D Ако си решил да пишеш завещание нещо и имаш сили за което, аз искам изибета :) :p
Сриозно, ко стана, тества ли нещо, мърдаш ли.. :)
 
И какво... като си ваксиниран няма да се разболееш ли... Само стой и гледай! :D ... че си намерил и с какво да се ваксинираш, най-големия ментак!
Напълно ваксиниран съм от началото на юни, от 10 дни не знам къде се намирам... не ковид, а чудо!
 
И какво... като си ваксиниран няма да се разболееш ли... Само стой и гледай! :D ... че си намерил и с какво да се ваксинираш, най-големия ментак!
Напълно ваксиниран съм от началото на юни, от 10 дни не знам къде се намирам... не ковид, а чудо!
Не бе, сигурно някога ще се, ама поне мога да пътувам по-свободно и без допълнителни 100-200лв. за тестове при всяко мръдване извън БГ. Идеята е удобство, хич не си и въобразявам, че съм станал безсмъртен. Както казах - 5G ходещ радар и това е.

Дано се оправиш бързо! Всичко що си хвърляме тук като заяждане и нападки е едно, но нека да сме всички живи и здрави, че останалото се връща, ама здравето понякога не.
 
И какво... като си ваксиниран няма да се разболееш ли... Само стой и гледай! :D ... че си намерил и с какво да се ваксинираш, най-големия ментак!
Напълно ваксиниран съм от началото на юни, от 10 дни не знам къде се намирам... не ковид, а чудо!
С коя ваксина си и Ковид ли имаш и какви симптоми ?
 
Тук вече съм съгласен на 100% :)
Тва с пътуването все го забравям... няма смисъл да им пълниш гушата с тия тъпи тестове, да. o_O

* Астра. Ковид, да. Симптоми: адско и нетърпимо главоболие, кашлица, хрема, нямам обоняние и съм супер неадекватен - преди малко хванах горещия тиган отдолу :eek:
Засега снимките са чисти и изследванията са ок, нямам и температура, което също е ок. Дано ваксините пазят поне от усложнения, както казват...
 
и съм супер неадекватен - преди малко хванах горещия тиган отдолу
Знам, че не е смешно, но не мога да се сдържа. То и какво друго ни остава, освен да се посмеем. :)

п.с. Поне не си усетил миризмата на пърлено прасе, защото нямаш обоняние. :D

Оздравявай бързо! :)
 
Тук вече съм съгласен на 100% :)
Тва с пътуването все го забравям... няма смисъл да им пълниш гушата с тия тъпи тестове, да. o_O

* Астра. Ковид, да. Симптоми: адско и нетърпимо главоболие, кашлица, хрема, нямам обоняние и съм супер неадекватен - преди малко хванах горещия тиган отдолу :eek:
Засега снимките са чисти и изследванията са ок, нямам и температура, което също е ок. Дано ваксините пазят поне от усложнения, както казват...
На това му се вика мозъчна мъгла. Аз пиех хапчето и след 3 секунди забравях дали съм го пил. Беше ми трудно да мисля и т.н
При някой минава след Ковид. При други пък го нямат по време на Ковид и се появява след това и продължава 1-2-4-6 месеца.
Тогава не ми вярваха и си мислеха, че си измислям и аз им казвам абе не знам какво ми става чувствам се супер малоумен, усещам, че не е наред нещо, но всички не бе ти си добре. След това разбрах за супер много хора с такъв симптом и че е типично за Ковид
 
* Астра. Ковид, да. Симптоми: адско и нетърпимо главоболие, кашлица, хрема, нямам обоняние и съм супер неадекватен - преди малко хванах горещия тиган отдолу :eek:
Засега снимките са чисти и изследванията са ок, нямам и температура, което също е ок. Дано ваксините пазят поне от усложнения, както казват...
Маай небивали количества домати и витамин Ц, другите глезории не помагат толкова ;)
 
Можем само да се надяваме, че Тедката няма да види постовете на Begemot. Той така се гордееше с годежа си с Астрата...
 
Ехоо леснооцеляващия :) кво стане бре?? Чи си мре или още джъгаш :D
Тамън взе 50К и са че се гъташ :p :D Ако си решил да пишеш завещание нещо и имаш сили за което, аз искам изибета :) :p
Сриозно, ко стана, тества ли нещо, мърдаш ли.. :)
благодаря че си се сетил за мен теста се оказа че е отрицателен.. обаче защо продължавам да имам температура 37.4 и не пада вече 4 дена.. това нормално ли е? някой да имал такава температура от настинка?
 

Горе