Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Аз пак си държа на едно мое очакване, че тия неща с вирОсите и магическите отвари ще секнат рЕзко и неочаквано. Очаквах го по-рано през годината, но не се получи. Сега това с Австрия ми звучи като удобен момент да се каже "Еййй, как щEхме да ви задължим да се набодете всички, обаче вирОса се скри и засега нема нужда". Пък и като изкарат едни 80-90% в повечето държави, математиката вече започва съвсем да мирише. Все трябва да дойде края на пандемичната част от пладемията.

Аз мисля, че не, моята конспиративна теза е друга. :D

Иначе, тука из Германия са в поредния филм. Намалят доставките на Пфизер, защото на Модерна и изтичала госността, а само преди 2,3 дена писаха, че не се препоръчва за под 30 годишни.. нали се сещате и тези над 30 години колко ще се навият да се боцнат.
 
Протестираш срещу новите ваксини, а не протестираш срещу гениалната идея която се върти в извратения мозък на Зуки?

В Австрия ще направят нещо за първи път. Ще е интересно да видим как ще се развият нещата. Факт е, че обществото започва да се променя с доста бързи темпове в най-различни посоки.
Нормално е да има много хора които ги е страх от неизвестното. И аз се чудя зуки каква иновация ще финансира само за да спечели някой друг долар.

Вече започва да се говори все повече за това какъв ефект оказва Инстаграм (и в частност соц мрежи) върху децата.
Ти ако имаш деца предполагам не си им забранил да ползват Инстаграм, нали?
Тогава с какво право мислиш че изпъкваш когато си част от 80-те % неваксинирани българи, а не си от 80-те% ваксинирани канадци.
Нали разбираш, че ако беше канадец по-вероятно щеше да бъде да си ваксиниран? Защо се получава това според теб?
Аз нямам търпение да направи тия очила за добавена реалност и да си вървя по пътя и да си направя оранжево небето, оранжево ...
Шегата настрана, но тази технология след време ще бъде навсякъде и дори всички ще я харесвате и няма да вярвате какво сте правили без нея до сега. Не виждам нищо лошо в тази технология.
 
Поради увеличаване в броя на заболели от COVID-19 във Виена от днес влизат в сила нови мерки.

При посещения във вечерни заведения, спортни и културни събития ще се изисква актуален PCR тест към зеления сертификат, предаде БТВ. Въвеждат се и задължителни FFP2 маски в затворени помещения, както и на работните места.

Маските ще са необходими и в ресторантите, за услуги с близък контакт, например във фризьорските салони, както и за събирания на 25 или повече души.

От началото на седмицата в цяла Австрия влезе в сила локдаун за неваксинираните.

Броят на новите инфекции с Ковид-19 в Австрия достигна нов антирекорд в сряда – третият ден от наложената карантина на неваксинираните, която целеше да намали инфекциите, съобщава Ройтерс.

Приблизително 65% от населението на Австрия е напълно ваксинирано срещу вируса, едно от най-ниските нива в Западна Европа. Австрия също има едно от най-високите нива на заболеваемост на континента със седемдневна честота от 925 на 100 000 души.

Май тъпите конспиратори ще познаят :eek: :eek::eek:
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
@етирИум, ти пък що с нов профил, Бруте? :D Винаги е хубаво да се мисли за такива неща. Като вземеш играчката на дете, то почва да писка и нарушава нечие спокойствие, пък на кого не му е угодно да мрънкате във форум, където никой не ви чува? Добре пускате клипове с протести и как било по другите държави, но сами не осъзнавате, че вие протестирате по форумите. :D
 
Знаех си, че трябва да добавя уточнението "сериозен" източник. Въпреки, че едва ли щеше да има смисъл.
Иначе не се учудвам, че ми цитираш Дунав мост.ком :D

Още едно предизвикателство за пропитата ти с конспирации кратуна - намери ми проучване което да доказва, че няма смисъл от маските :D:D интересно е че забравихте за тази опорка.
Жалък си! За източника се хвана, все едно не сме я гледали по телевизиите как го твърди. Тая дърта вещица е един от инквизиторите на "новото нормално". Ама хич не ѝ пука, че си противоречи постоянно..

Следващото е за нормалните, мислещи хора. Така се прави!


 
Таa тема е "Хем сърби, хем боли" за някой :D

Набърже да нахвърлим положението тия дни(митко7 да провери дали е вярно) при лалетата




neth.png




За всички е ясно кой е виновен за положението - неВакснатите.


За леля Елка от ДнесБГ
Холандия:
Напълно ваксинирани: ~72% от населението
Деца: ~14%
Преминали през ковид: ~12%
Не можещи да се вакснат: некой-друг%

За да се стигне до тия резултати, неВакснатите сигурно действат по тоя начин:
giphy.gif
 
За всички е ясно кой е виновен за положението - неВакснатите.


За леля Елка от ДнесБГ
Холандия:
Напълно ваксинирани: ~72% от населението
Деца: ~14%
Преминали през ковид: ~12%
Не можещи да се вакснат: некой-друг%
Въпреки многото заразени, тук що така, вече не ги пишат, че са умрели от ковид хората ли? :(

1637432596423.png

И числова репрезентация - спрямо предната им най-голяма вълна (тази от декември 2020), сега има 2 пъти повече случаи, пък смъртните сега са 3-6 пъти по-малко от тогава.

1637432810708.png
 
Последно редактирано:
Въпреки многото заразени, тук що така, вече не ги пишат, че са умрели от ковид хората ли? :(

Виж файлът 22243

Еми дано да нямат, ма нали тука се твърдеше, че черната хроника се брои следващите 10-14 дни след пика.
 
При втория по големина връх a.k.a предишния (от юли) - 11К на ден, смъртните случаи до средата на септември са били най-често едноцифрено число. А излиза, че рекордът им за смъртност, от пролетта на тази година досега, е 44, било то и на фона на заформящата се 3-та вълна.
 
При втория по големина връх a.k.a предишния (от юли) - 11К на ден, смъртните случаи до средата на септември са били най-често едноцифрено число. А излиза, че рекордът им за смъртност, от пролетта на тази година досега, е 44, било то и на фона на заформящата се 3-та вълна.
И за пореден път, ниската смъртност в развитите държави не се дължи на ваксата, а на работеща здравна система с реална грижа за пациента.
Я ги докарайте тия вакснати холандци и австрийци в наш'те ковид отделения. На другия ден са "изгубили битката с вируса" - кой напомпан с респиратора, кой изгорял в пожар, заключен от "грижовния" персонал.
 

На всичкото интелигенция им стана ясно откъде смърди рибата, само 20% от населението слуша радиото и изпълнява безропотно все едно заповеди директно от Господа получават.
 
При втория по големина връх a.k.a предишния (от юли) - 11К на ден, смъртните случаи до средата на септември са били най-често едноцифрено число. А излиза, че рекордът им за смъртност, от пролетта на тази година досега, е 44, било то и на фона на заформящата се 3-та вълна.
Еми дано така го избутат, въпреки, че пикът от Юли - 11к, са го стигнали/минали в началото на Ноември, където вече имат по 20-30 на ден.
 
Хем не се мре яко, хем протестират тъпанарите. Кво повече да искат, нали си живеят нормално с маски, сертификати и тестове. Цъфнали, та вързали.
 

Горе