Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Да не съм у вас, че да се разкарам бе, селяндур малоумен? Въпросните "светила" сами се омазаха в болните си амбиции да намажат слава и пари от пандемията. Лъжите им ще бъдат разобличавани навсякъде и по всяко време, когато бъдат цитирани, това е положението.
E не се ли противоречиш малко? Всичко ковидиоти две годни квичахте как всичко било про боно, а не за пари. А в последно време само за пари говорите :) Май ваксинката докарва мисловни проблеми и то сериозни....
 
Казвал съм го преди, ама ще го кажа още един път, специално за тест. 100% съм убеден, че това е работа на неолибералната гняс, която владее света в момента, чийто представител явно е и тест. Абсолютно по идентичен начин канселират учените, които са против вакса мантрата. Точно както съсипват творци, писатели и артисти, дръзнали да кажат, че мъжа е мъж, а жената жена. Никаква разлика няма. Примерно Джоан Роулинг. Омаскаряват, омаловажават постижения, изключват, отнемат, уволняват, съсипват достойни хора, без да им мигне окото.
 
Последно редактирано:
Защо този шарлатанин е срещу рнк ваксините? Защото сега те са машина за пари, от които той не получава нищо. Идеята е да изнуди производителите на ваксини да му дават пари, като дискредитира продукцията им и снижава стойността на акциите им, докато не се огънат и не решат, че ще е по-изгодно да му платят, за да спре да разпространява лъжи.

Ама разбира се, че е невъзможно един учен да бъде воден от морал. В извратения ти свят и в кухата ти кратуна всичко се прави за пари.

Кой си ти, нещастник жалък, да наричаш един доказал се учен "шарлатанин"??? Ти си най-обикновена опитна мишка и в тоя ред на мисли много правилно си се кръстил тест. Подозирам, че това ти е научното знание - резултат от тест дали човек може да си живее чудесно и без мозъчна функция, изпълнявайки единствено ролята на рупор на удобната пропаганда.

Скоро не си ми давал повод да ти кажа: Go Fuck Yourself!!!
 
Последно редактирано:
100% съм убеден, че това е работа на неолибералната гняс, която владее света в момента
Явно си някакъв неосъзнат фашист, може и да си осъзнат, знам ли, и щеше да си много щастлив от развитието на света ако Хитлер беше спечелил войната, но за щастие такива като теб са малцинство, поне в цивилизованите държави. Съгласен съм, че на моменти се прекалява с либерализма и не мисля, че Джоан Роулинг е направила нещо нередно, но намирането на перфектния баланс е изкуство, което на този етап никъде по света не е постигнато и до голяма степен е утопия. Това не значи, че посоката на развитие е неправилна.

Аналогията с темата обаче е грешна. Смятам при всеки удобен случай и навсякъде да показвам с примери, доказателства и всичко останало колко малоумни и опасни са боклуци като Мангъров и другите като него, които вече са отговорни за смъртта на хиляди хора в България и милиони по света. Към смъртоносната простотия милост нямам. Не е проблем човек да е прост, @стaричанти примерно е безумно тъпа и асоциална, но проблемът с нея е, че на пълен работен ден цвъка из нета лъжи, на които някой друг глупав и неориентиран може да повярва и това да му струва живота.
 
цвъка из нета лъжи, на които някой друг глупав и неориентиран може да повярва и това да му струва живота.
Ха, верно ли, бе галош? Ти като рекламираш експериментални субстанции ще понесеш ли отговорност за смъртта на убитите от тях?

Както казва проф. Млоун: "понякога са нужни години, за да се проявят негативните действия на един медикамент". Кога минаха, та ги пуснаха на юруш за 3 месеца? О, да - ти беше оня гений, дето твърди, че парите позволяват да се хвърли поглед напред в бъдещето и да се провери дългосрочното действие на ГРАФЕНОВИЯ ОКСИД.

п.с. през годините съм показала, че не съм хомофоб, но ти си от гейовете, които са адски неприятни. Може би и като хетеро щеше да си същия гъз, но в комбинация с педерастията се получава отчайващ резултат - злобно и високомерно тъпо човече.
 
Явно си някакъв неосъзнат фашист, може и да си осъзнат, знам ли, и щеше да си много щастлив от развитието на света ако Хитлер беше спечелил войната, но за щастие такива като теб са малцинство, поне в цивилизованите държави. Съгласен съм, че на моменти се прекалява с либерализма и не мисля, че Джоан Роулинг е направила нещо нередно, но намирането на перфектния баланс е изкуство, което на този етап никъде по света не е постигнато и до голяма степен е утопия. Това не значи, че посоката на развитие е неправилна.

Аналогията с темата обаче е грешна. Смятам при всеки удобен случай и навсякъде да показвам с примери, доказателства и всичко останало колко малоумни и опасни са боклуци като Мангъров и другите като него, които вече са отговорни за смъртта на хиляди хора в България и милиони по света. Към смъртоносната простотия милост нямам. Не е проблем човек да е прост, @стaричанти примерно е безумно тъпа и асоциална, но проблемът с нея е, че на пълен работен ден цвъка из нета лъжи, на които някой друг глупав и неориентиран може да повярва и това да му струва живота.

Да се скриваш с либералните си простотии, толкова си жалък. Къв Хитлер те подгони, какви нацисти!? Нормален ли си? Точно обратното е! Ако хитлер беще жив, щеше да прави това, което правите либералите в момента. Щеше да затваря, щеше да ограничава, щеше да омаскарява, щеше да изтрива инакомислещите от обществото. Точно това, което се мъчищ ти да правиш! Но, съпротива ще има, злото пак няма да победи, без значение колко малоумника е привлякло за поредната си безумна кауза!
 
Явно си някакъв неосъзнат фашист, ...

Понеже другите вече те наредиха, дай малко по-конструктивно да подходим:

Покажи авторитетите зад призива за масова ваксинация.
Да ги сравним с "антивакс" светилата - по титли, разработки, заемана длъжност в момента и т.н.

Въобще "лицата", науката зад тия кампании.

... Щото аз виждам основно политици и тяхното прокси - журналистите.
 
Хабим се напразно. Скоро няма да се обади пак. Иначе чете... Чете гадината. :)
 
Къв Хитлер те подгони, какви нацисти
Явно си от неосъзнатите фашисти. За @дъртикранти не се притеснявам, тя просто е изключително глупава простакеса. Няма достатъчно мозък да е за определена идеология - съзнателно или несъзнателно. А нокето, дето не знам колко пъти уж си сменя мнението за ваксините, и подозирам, че отдавна вече може и да се е ваксинирал, изобщо няма да го коментирам. Такива боклуци като него държа максимално далеч както реално, така и виртуално.
 
Няма достатъчно мозък да е за определена идеология - съзнателно или несъзнателно.
Това е оксиморон. Мозък не се изисква само когато трябва да следваш сляпо една съшита с бели конци идеология - дефиниция за Test. Когато имаш мозък, си способен да надушиш смрадта.

Когато си просто високомерно либерастче, вярваш, че омикрон е супер опасен (въпреки медицинските данни), и че илачите трябва да се наливат 3 пъти на ден, за да го преборят. За другите "научни"абсурди, на които се наслушахме за 2 години да не говорим.
 
Явно си от неосъзнатите фашисти. За @дъртикранти не се притеснявам, тя просто е изключително глупава простакеса. Няма достатъчно мозък да е за определена идеология - съзнателно или несъзнателно. А нокето, дето не знам колко пъти уж си сменя мнението за ваксините, и подозирам, че отдавна вече може и да се е ваксинирал, изобщо няма да го коментирам. Такива боклуци като него държа максимално далеч както реално, така и виртуално.

За държавен служител не си ли прекалено нервен и емоционален?
Пий там некакви (тествани) хапчета, че не е добре за емонитета.

Дупки в образованието и общата култура + влиянието на (пролеви) мейнстрийм медии водят до твоя случай.

Един папагал си просто.

ПП: Не съм се вакснал, но не робувам на идеологии и (все още) съм привърженик на ваксването на определни групи.
 
Свалено от страницата на ЕС (незнайно защо ми излиза във фийда. Скоро ще го блокна) Много загрижени за нас

 
Явно си от неосъзнатите фашисти. За @дъртикранти не се притеснявам, тя просто е изключително глупава простакеса. Няма достатъчно мозък да е за определена идеология - съзнателно или несъзнателно. А нокето, дето не знам колко пъти уж си сменя мнението за ваксините, и подозирам, че отдавна вече може и да се е ваксинирал, изобщо няма да го коментирам. Такива боклуци като него държа максимално далеч както реално, така и виртуално.
Според теб е нормално държавите да налагат репресии върху неваксинираните? Само на това ми отговори, моля те.
 
Според теб е нормално държавите да налагат репресии върху неваксинираните? Само на това ми отговори, моля те.
Когато има пандемия от заразна болест, налично е някакво решение, а част от хората отказват да го приемат и вместо това претоварват здравната система и сеят заразата сред най-уязвимите групи, е нормално да има санкции. Това не са репресии, въпреки че си чел във фейса, че е така. Плащането на данъци също е гадно, но санкционирането за данъчни измами не е репресия. Глобите за нарушения при движение по пътищата също не са репресия. Ето какво казва Линкълн за смисъла от това да има държава, вместо всеки да е сам за себе си:
The legitimate object of government, is to do for a community of people, whatever they need to have done, but can not do, at all, or can not, so well do, for themselves in their separate, and individual capacities.
 
Линкълн казва ли, че човешките права трябва да бъдат отнети заради грип? А дали казва нещо по въпроса, че 5 годишни деца трябва да се включват във фармацевтичен експеримент със съмнителни субстанции? Казва ли нещо по въпроса, че хората, наричани "експерти" не бива да лъжат? Например, "ваксинираайте си децата, за да не заразяват бабите и дядовците си"?

Когато мерките са по-опасни от проблема, който трябва да решат, това е диктатура! Точка.
 
Когато има пандемия от заразна болест, налично е някакво решение, а част от хората отказват да го приемат и вместо това претоварват здравната система и сеят заразата сред най-уязвимите групи, е нормално да има санкции. Това не са репресии, въпреки че си чел във фейса, че е така. Плащането на данъци също е гадно, но санкционирането за данъчни измами не е репресия. Глобите за нарушения при движение по пътищата също не са репресия. Ето какво казва Линкълн за смисъла от това да има държава, вместо всеки да е сам за себе си:

Добре, приемам че до някъде е така и си прав. Първо обаче, ваксинацията не е решение за ограничаване на заразата, защото просто се доказва, че ваксиниринате също разнасят, просто прекарват сравнително по-леко вируса. В това няма нищо лошо, който желае да се ваксинира. Който не иска, негов проблем когато евентуално се зарази и евентуално се стигне до болница. Не съм чел нищо във фейса :D :D :D обаче това да виждаш, че ваксините не ограничават разпространението и да караш хората да се ваксинират е меко казано нелепо. Тук не говорим за смъртност и тн, а за ограничаване на разпространението.

Относно данъците, брат ми, не само че е гадно, но и си кражба до някаква степен. Съгласен съм да плащам 50% данък ако получавам адекватни неща в замяна от страна на държавата. Под адекватни неща имам в предвид: здравеопазване, образование, инфраструктура и тн. В случая, нито здравеопазването е като хората, нито образованието, а да не говорим за инфраструктурата. Та брат мееее, не само че е гадно, но си е и кражба. Тия така наречените политици си крадат тези пари и не им пука за теб, нито за мен. Кое точно е данъчна измама? Да разкешиш 200 палки от бития кон и да не платиш данък? Защо да е измама. Кажи ми едно нещо, с което държавата ми е помогнала да изкарам тия 200 палки. Нито ме е научила да купувам, нито ми е казала "брат ми купи си биткойн и ще станеш богат", абсолютно нищо. Може и да греша, поправи ме обаче с аргументи, а не неща от сорта на "ти си фанатик, ти си крипто маниак, ти си крипто анархист" и всякакви такива тъпотии и небивалици.

ПС:
нека държавата не решава кое е по-добре за мен, защото реално държавата не знае какво искам и какви са моите цели и идеали. Относно цитата на Линкълн. Меко казано е доказано през вековете ако щеш, че политиците са корумпирани майнуми, защитаващи чужди интереси, а не тези а хората, които са ги избрали.
Та нека държавата не решава кое е по-добре за мен.
 
Имам един-два Линкълна, биват, не са нещо кой знае кво, но стават да стигна до Биад. Този Линкълн да не е изобретателят на колата?

Ааа, тва тоя дето го убиха в театъра ли беше? Винаги съм казвал на познатите ми от тетралните среди, че само мелят едни и същи неща за да държат съответната публика зарибена. На Т. Москов лично пред много свидетели му казах "Ти си тъп" пред театъра, после той на мен и така си разменихме няколко взаимни похвали. Беше приятна сцена. Така че, театърът наистина убива и Линкълн си го заслужава, щом го посещава. Знам само Томас Джефрито:

"Когато старговор щеше да бъде изместен веднъж завинаги, щеше да се прекъсне последната връзка с миналото. Историята вече бе пренаписана, но тук-там оставаха оцелели откъси от литературата на миналото, които не бяха прецизно цензурирани и докато старговор не бе напълно забравен, можеха да бъдат прочетени. В бъдеще такива откъси, дори и да оцелееха, биха били неразбираеми и непреводими. Нямаше как да се преведе от старговор на новговор какъвто и да е пасаж, освен ако не се отнасяше до някакъв технически процес или до много просто действие от всекидневието, или пък смисълът му вече беше правоверен (добромислен на новговор). На практика това означаваше, че нито една книга, написана преди 1960 година, не можеше да бъде преведена изцяло. Дореволюционната литература можеше да бъде само предмет на идеологически превод — тоест промяна както на езика, така и на смисъла. Да вземем за пример известния откъс от Декларацията на независимостта.

"Ние смятаме, че видни от само себе си са истините: всички хора са създадени равни, а техният създател ги е дарил с някои неотнимаеми права, измежду които правото на живот, на свобода и на стремеж към щастие. И за да гарантират тези права, хората си учредяват управление, което извлича справедливата си власт от съгласието на управляваните. Според нас, щом една форма на управление се окаже пагубна за посочената цел, Народът има правото да я видоизмени или премахне и да учреди ново управление…"

Би било съвършено невъзможно това да се предаде на новговор, като същевременно се запази смисълът на оригинала. Този пасаж може да се преведе по-точно, като се задраска целият и се замени с една-единствена дума: престъпмисъл. Цялостният превод би могъл да бъде само идеологически, като думите на Джеферсън биха се превърнали във венцехвалене на абсолютната власт."

Принципи на новговор, "Nineteen Eighty-Four", Ерик Артър Блеър
 
Както съм писал многократно по тези теми, всеки трябва да си реши дали да се боцне. Обаче който вземе решение да се ваксинира, първо да си направи ПКК, тест за антитела и всичко друго, което сметне за нужно, за да е сигурен, че е годен за инжекцията. Както казват някой специалисти "пожар с огън не се гаси". Познат се е ваксинирал, като се е оказало, че е с Ковид и сега е в кома.
 

Горе