Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Както съм писал многократно по тези теми, всеки трябва да си реши дали да се боцне. Обаче който вземе решение да се ваксинира, първо да си направи ПКК, тест за антитела и всичко друго, което сметне за нужно, за да е сигурен, че е годен за инжекцията. Както казват някой специалисти "пожар с огън не се гаси". Познат се е ваксинирал, като се е оказало, че е с Ковид и сега е в кома.

Точно така. Аз, както писах, без да знам кога точно съм го карал си имам доволно количество антитела 252 бау. Ако слушах новата наука и се бодна, щеше да стане мяу... вероятно...
 
E не се ли противоречиш малко? Всичко ковидиоти две годни квичахте как всичко било про боно, а не за пари. А в последно време само за пари говорите :) Май ваксинката докарва мисловни проблеми и то сериозни....
Колко си тъп, Саше. Точно на ваксините го метни това, че намираш някой за тъп. Голямо клише си.

Линкълн казва ли, че човешките права трябва да бъдат отнети заради грип? А дали казва нещо по въпроса, че 5 годишни деца трябва да се включват във фармацевтичен експеримент със съмнителни субстанции? Казва ли нещо по въпроса, че хората, наричани "експерти" не бива да лъжат? Например, "ваксинираайте си децата, за да не заразяват бабите и дядовците си"?

Когато мерките са по-опасни от проблема, който трябва да решат, това е диктатура! Точка.
Кви права? Някой те е спрял нещо да правиш? Можеш ли да спамиш по форумите с глупости, МОЖЕШ, значи никой не ти е отнел тези права. Можеш ли да ходиш гола по улиците, МОЖЕШ, и тези ти права са наред. За кои права точно решев във всеки 2ри пост? Кви права са ти отнели на теб? Да хвърляш салфетки в БИАТ? Да крачиш из моловете като моха без глава? Абе викаш да има женско мрънкотене.

И кой идиот ще включва децата? Ти нещо не си наред. Параноя и страх. Не позволявай на състоянието ти да те излага по форумите.

Според теб е нормално държавите да налагат репресии върху неваксинираните? Само на това ми отговори, моля те.
И като стана дума за женско мърморене. Що? Държавата като ти вдига всеки 6 месеца тока и водата е ОК, а иначе като ти каже седи си във вас, защото болниците ги пълните като коч коза в разможителен период, баси мъката става. Къде те е спряла и теб държавата да отидеш? И ти ли си падаш по кварталните пиански вечеринки? Или обичаш с другата женска част да гледате чантички в мола? Държавата натиска бизнеса, а те вече решават какво да предприемат. Правиш си тест, както си си взел билетче, за да се довлачиш до мола, примерно, и влизаш. Избор има. Да, с пари. Защото такова е сега положението. И използвайте правилно думите.

 
Свалено от страницата на ЕС (незнайно защо ми излиза във фийда. Скоро ще го блокна) Много загрижени за нас

Мда, загрижени са, защото сме прости. А простите лесно за самозатриват. ;)

Блокни го, не му мисли много, като онази госпожица @AseasRoa , която блоква всеки с различно от неговото мнение, типичен антивакс мисловен процес в гладките полусфери на мозъка.
 
Тебе вместо да ти светне, че нещо не е както трябва, при положение, че толкова авторитетите (бивши вече) се изказват публично по този начин, въпреки че знаят какво ще стане. Ти продължаваш да ръсиш тъпизъм след тъпизъм, че и да нападаш хората из форума с обиди.
Яко си прав, че нещо не е както трябва. :) Авторитети......... :D :D :D
 
блоква всеки с различно от неговото мнение, типичен антивакс мисловен процес в гладките полусфери на мозъка.
Ти къв си лицемер, не е истина просто. :)

Ние чуваме пропагандата и се задушаваме от вонята, която лъха от нея. Вие сте тези, които категорично отказват да хвърлят едно око/ухо на всичко, което дискредитира експерименталните химикали, които масово се вкарват в телата на хората. Колко от официалните документи, които пуснахме ти лично отвори и погледна? Колко от клиповете с изказвания на истински учени изгледа и чу? Нито един, защото на теб са ти гладки полусферите. На практика имаш 2 гъза, локирани в различни участъци от тялото. Както се казва "мОха без глава". :D :D :D

И кой идиот ще включва децата? Ти нещо не си наред.
Излез от бункера и се информирай малко. В Гърция вече ваксинират 5-годишни деца. От 22-ри и в целия ЕС. Засега е доброволно. Засега.

п.с. за да можем да водим някакъв дебат с теб, е добре поне повърхностно да се информираш за текущите събития, Саше. ;)

Ето, гледай кви ги блещи тоя кукумицин. Естествено, че Мънги ще му се смее:

Запитан защо малките деца да бъдат ваксинирани, след като карат леко Covid, проф. Кантарджиев поясни:

Вярно, не е тежко, както казват колегите педиатри, но всеки родител да си помисли 3-4-5 дена с 38-38,5 температура едно дете дали ще бъде спокоен родителят. Според мен много по-спокоен ще е, ако детето се ваксинира.“

 
Последно редактирано:
Мда, загрижени са, защото сме прости.
Така е, прости сте. :)

Направи си услуга и чуй това докрай. Ще получиш непредубедена информация и реален поглед върху събитията. Нещо, от което бягаш панически като ощипана мома.
Старичко е, от преди два месеца, но продължава да бъде вярно към настоящия момент.


 
Последно редактирано:
И като стана дума за женско мърморене. Що? Държавата като ти вдига всеки 6 месеца тока и водата е ОК, а иначе като ти каже седи си във вас, защото болниците ги пълните като коч коза в разможителен период, баси мъката става. Къде те е спряла и теб държавата да отидеш? И ти ли си падаш по кварталните пиански вечеринки? Или обичаш с другата женска част да гледате чантички в мола? Държавата натиска бизнеса, а те вече решават какво да предприемат. Правиш си тест, както си си взел билетче, за да се довлачиш до мола, примерно, и влизаш. Избор има. Да, с пари. Защото такова е сега положението. И използвайте правилно думите.
Нито си падам по пиянските глупости, нито пък по други олигофренски събирания. В случая си прав, в България има много по-малко ограничения за неваксинираните, поне за сега. За сега е с тест, но дали ще остане така в бъдеще? Съмнявам се.

Моля те, все пак ми отговори на въпроса какъв е смисъла от този сертификат за ваксинирани, при положение, че не се спира разспространението (пак подчертавам, че не говоря за смъртност, а за разпространение).
 
Блокни го, не му мисли много, като онази госпожица @AseasRoa , която блоква всеки с различно от неговото мнение, типичен антивакс мисловен процес в гладките полусфери на мозъка.
Липсвам ли ти, или какво? Точно вие, тъпи идиотчета, трябва да се кефите че съм ви блокнал всичките, за да не ви чета и да не ви закачам. Иначе ще ви карам на всяка страница да отговаряте на елементарни въпроси, на които по необясними причини изпитвате огромни затруднения да отговаряте. На мен обаче никой не ми плаща да ви дундуркам, затова за пореден път ще кажа, че сте ми напълно излишни в живота и не ща да ви гледам. Ако смяташ, че причината да ви блокна е това че сте с различно мнение, така да бъде. Мнението ви е 1:1 с това на телевизора. И не само това, а и комуникацията ми с вас е все едно да се опитвам да комуникирам с телевизора. Обаче аз телевизия не гледам, защо тогава да гледам вас? Дано схващаш идеята, макар че се съмнявам.
 
Нито си падам по пиянските глупости, нито пък по други олигофренски събирания. В случая си прав, в България има много по-малко ограничения за неваксинираните, поне за сега. За сега е с тест, но дали ще остане така в бъдеще? Съмнявам се.

Моля те, все пак ми отговори на въпроса какъв е смисъла от този сертификат за ваксинирани, при положение, че не се спира разспространението (пак подчертавам, че не говоря за смъртност, а за разпространение).
За в България за момента няма с какво да се оплаквате. Никой не ви в забранил да ходите където и да е. Но нали на нандито са и взели свободата. :) То пък едната свобода дето я има, по цял ден пред компа, до магазина и пак спане. :)

Аз за зеления сертификат се изказва вече, че е пълна глупост, не знам какво искаш точно да ти отговоря? За мен е безсмислен отвсякъде. Както ми е безсмислено някой антиваксче да си купува фалшив такъв, за да отиде на Преслава някоя вечер. Всички можем да пренасяме, важното е кой как после ще го преболедува, и най-вече са го гледали от гледна точка на това кой колко ще го носи, един с антитела, според мен ще го носи по-малко от такъв без, иначе няма логика, нали? А и съм наблюдавал как го карат едните и другите и по колко време. За това така са ги категоризирали и зеленият сертифик е това, което може да ги разграничи двата типа.
 
Липсвам ли ти, или какво? Точно вие, тъпи идиотчета, трябва да се кефите че съм ви блокнал всичките, за да не ви чета и да не ви закачам. Иначе ще ви карам на всяка страница да отговаряте на елементарни въпроси, на които по необясними причини изпитвате огромни затруднения да отговаряте. На мен обаче никой не ми плаща да ви дундуркам, затова за пореден път ще кажа, че сте ми напълно излишни в живота и не ща да ви гледам. Ако смяташ, че причината да ви блокна е това че сте с различно мнение, така да бъде. Мнението ви е 1:1 с това на телевизора. И не само това, а и комуникацията ми с вас е все едно да се опитвам да комуникирам с телевизора. Обаче аз телевизия не гледам, защо тогава да гледам вас? Дано схващаш идеята, макар че се съмнявам.
Да, липсваше ми като ерекция в препълнен автобус рано сутрин. Да блокваш някой, който е на различно мнение от таб, за да не го закачаш, после ние сме идиоти. Не звучиш сериозно. Ти изпитваш затруднения да се вържеш към главния си мозък. И точно тия като теб ако почнат да ни дундуркат, кофти съдба ни чака. И ти си ни излишен, но поне бъди мъж. Точно с телевизора, не съм сигурен, но щом казваш, ти ги разбираш. Не ти схващам идеят, щото си шубе с промит мозък.
 
Ти къв си лицемер, не е истина просто. :)

Ние чуваме пропагандата и се задушаваме от вонята, която лъха от нея. Вие сте тези, които категорично отказват да хвърлят едно око/ухо на всичко, което дискредитира експерименталните химикали, които масово се вкарват в телата на хората. Колко от официалните документи, които пуснахме ти лично отвори и погледна? Колко от клиповете с изказвания на истински учени изгледа и чу? Нито един, защото на теб са ти гладки полусферите. На практика имаш 2 гъза, локирани в различни участъци от тялото. Както се казва "мОха без глава". :D :D :D


Излез от бункера и се информирай малко. В Гърция вече ваксинират 5-годишни деца. От 22-ри и в целия ЕС. Засега е доброволно. Засега.

п.с. за да можем да водим някакъв дебат с теб, е добре поне повърхностно да се информираш за текущите събития, Саше. ;)

Ето, гледай кви ги блещи тоя кукумицин. Естествено, че Мънги ще му се смее:



На теб да са ти замъкнали децата, да ги вакснат? Или познаваш такива? Или? Да, доброволно. Нали правиш разлика между доброволно и задължително? Казал съм си мнението за ваксиниране на деца, специално с тази ваксина, но ако искаш го чети. Кой ще набута децата си? Като е за грип, ок, грип, но аз не познавам около мен хора, които са си ваксналите децата с грипна, дори и тавака тествана с годините.

Пропаганда, конспирация, отнемане на свобода, ужас. Филмът ти е голям, маце. :) Някои съм ги чел и отварял, други не, защото и много криви ресурси пускаш, ще ме извиняваш. Не знам как ги намираш, или те те намират, ама голям смех с твоите ресурси. Саше, аз моято информация си я получавам не от линкове и видеа нета. Моме, имам достатъчно познати по света, за да получа от първо лице. Не се притеснявай, по добре информиран съм от теб. ;)
 
На теб да са ти замъкнали децата, да ги вакснат? Или познаваш такива? Или? Да, доброволно. Нали правиш разлика между доброволно и задължително? Казал съм си мнението за ваксиниране на деца, специално с тази ваксина, но ако искаш го чети. Кой ще набута децата си? Като е за грип, ок, грип, но аз не познавам около мен хора, които са си ваксналите децата с грипна, дори и тавака тествана с годините.

Пропаганда, конспирация, отнемане на свобода, ужас. Филмът ти е голям, маце. :) Някои съм ги чел и отварял, други не, защото и много криви ресурси пускаш, ще ме извиняваш. Не знам как ги намираш, или те те намират, ама голям смех с твоите ресурси. Саше, аз моято информация си я получавам не от линкове и видеа нета. Моме, имам достатъчно познати по света, за да получа от първо лице. Не се притеснявай, по добре информиран съм от теб. ;)
Добре, приемаме, че нямаш капацитет да видиш голямата картинка. Здраве да е... колкото - толкото. :)
 
Да блокваш някой, който е на различно мнение от таб, за да не го закачаш, после ние сме идиоти.
Ох, не мога. Колко пъти обясних, че ви блоквам за да не ви чета глупостите, защото са ми ненужни на тоя етап. А ти сега измисли, че съм те блокнал за да не те закачам. WTF?

Не съм длъжен да ви чета лишените от логика изявления. Обсъждали сме ги нещата многократно с твоите предци и нямам повече какво да си кажа с теб и другите като теб. Изчерпали сме се напълно. Било какво било, няма тръпка вече, свърши. И ти като не си фен на моите постове, просто ме ме блокни и няма да ме четеш също. Въобще няма да ти се моля да ме разблокваш.
 
това ли е, разделяй и владей ?
Резултата, който трябва да бъде за да върви играта ?
насаждания на вярвания, кои по-верни и кои по-грешни ?
НИЕ СМЕ ВРАГОВЕТЕ !
И в тази игра за момента те водят !
 
Ох, не мога. Колко пъти обясних, че ви блоквам за да не ви чета глупостите, защото са ми ненужни на тоя етап. А ти сега измисли, че съм те блокнал за да не те закачам. WTF?

Не съм длъжен да ви чета лишените от логика изявления. Обсъждали сме ги нещата многократно с твоите предци и нямам повече какво да си кажа с теб и другите като теб. Изчерпали сме се напълно. Било какво било, няма тръпка вече, свърши. И ти като не си фен на моите постове, просто ме ме блокни и няма да ме четеш също. Въобще няма да ти се моля да ме разблокваш.
Щото ние сме длъжни? Логика, брат.

Слабаците блокирват и бягат. Не мерси, няма да блокирвам никой за сега. Като си отрежа пикалото и си сложа ци*2, ще почна и такива номера да правя, да ми отиват на външния вид. ;)
 
Добре, приемаме, че нямаш капацитет да видиш голямата картинка. Здраве да е... колкото - толкото. :)
Голямата картинка. Страшни капацитети тук. Майката си е таковало. С мислене като твоето не ти трябва алкохол или наркотици, достатъчно мес е в главата. ;)
 
това ли е, разделяй и владей ?
За да се раздели едно нещо, то трябва първо да е било цяло. Аз не съм имал вземане-даване с троловете на форума. Това че ги блокирам не счупва нищо между нас, защото никога нищо не е имало. Нито счупва нещо в бъдещите отношения между нас, защото такива не са били планирани. Щеше да е проблем ако например бях собственик на ресторант, а те мои клиенти.

Освен това ненавиждам тролове от мнооооооооого преди короната. И съм блокирал такива индивиди мнооого пъти. И сам съм напускал форумите им, които са били пълни с такива. Дали съм имал различно мнение с такива форумни особи - определено. Дали съжалявам, че съм ги блокирал или напускал форумите им - определено НЕ. Не съм бил обвързан с тях по никакъв начин за да се е налагало да ги търпя. Те може да са имали желание да им чета произведенията, както този екземпляр тук, но когато аз нямам такова желание просто ги разкарам и всичко приключва.

Та аз дори с мои приятели и роднини спирам да общувам по всяккаъв начин ако се случат причини за това, какво остава за някакви си форумни тролчета. Не съм от тези дето до последно ще се мъчат да заздравяват счупена връзка, създавайки си само проблеми по пътя. Когато връзката не работи се слага край и това е. Колкото по-скоро, толкова по-добре. Въобще не ме интересува дали някой го намира това за слабашко, грубо или каквото и да било. Нямам излишни нерви да се занимавам с излишни хора.
 
С мислене като твоето не ти трябва алкохол или наркотици, достатъчно мес е в главата.
Мило, ти не можеш да познаеш бъркотията ("мес" на варненски явно), дори ако те фрасне по главата.

Аз споделям не лично мнение, а мнението на стотици хиляди учени и експерти, които виждат в пандемията параван, зад който стои налагането на нов световен ред. Това, че ти не можеш да го видиш, се дължи на собственото ти нежелание да се информираш. Не мога да ти помогна по никакъв начин при това положение.

Отказа да изгледаш интрото на Светла Петрова, което ти пуснах, нали? Тя изказва на 100% моето мнение по въпроса и всичко е логически и структурно перфектно изложено. Ами, ок... Слушай си мантрата "антиваксърите са прости плоскоземци", въпреки че в тая група влизат 70% от медиците в България.

Ти приемаш за правилно единствено мнението на онези 30% лекари, които казват "идете да видите какво е в ковид отделенията. Толкова е страшно, че дори взеха да горят живи - затова ги заключваме. Да не се разнесе пожара в стаите за почивка, където си гледаме турските сериали, докато вземаме едни сладки парички за "работа на първа линия"".

Бъди здрав, бъди малко по-информиран, защото при цялото ми желание да се отнасям уважително към теб, няма как да се случи. Никога не съм уважавала хората със заровени в пясъка глави, които вярват сляпо на всяка политико-медийна пропаганда.
 

Горе