Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Мъжкото хоро в Калофер.
Платените медии, реваха като малки деца миналата година, че хората били без маски, нямало дистанция. Глобиха кмета 1000лв даже. Но тази година мълчат като риби. Само глупаците от сутрешния блок на нова споменаха, че това било като бунт и патриотично отстояване, против мерките за пандемията


746672a45bd906986847938d34d00736-1200x628-resize-quadrant(C).jpg


 
Тва не може да го е писал Ноке. Не е неговият изказ, а и не би написал дума с правописна грешка.

Може някой да му е хакнал профила и на него. Имахме подобен случай, в който Блинки ми казваше "трай, че ш'та изплющя". Ноке знае... :)
Ма той, ма, Нандо ма, той ти каам ми го каза. Ама не го написа, вика: елА на скайп бе палячо. Викам добре, корназ момче съм, ше го наддумам... Кат ма почна, а мамуууу.. Ти не знайш къв е на живо, ужас. И кучето му се злоби до него. Ти каам - насрах са!
 
То първата ми реакция беше да израза задоволство че съм в нормите, т.е. под 45 и мога да си докосна пръстите. Ама нали се водя интригант и се напънах да снеса нещо по-така.
ОФФ Да ви се не знае и предизвикателство, но (challenge accepted) , да не остана и аз по назад, та в "нормите съм" , след тези прасета имах известни съмнения, но съм като пружина :D

Другия път, ако обичате, нека е нещо от рода на "изяж един шоколад" или "люсни" едно голямо уиски.
 
Ма той, ма, Нандо ма, той ти каам ми го каза. Ама не го написа, вика: елА на скайп бе палячо. Викам добре, корназ момче съм, ше го наддумам... Кат ма почна, а мамуууу.. Ти не знайш къв е на живо, ужас. И кучето му се злоби до него. Ти каам - насрах са!

Стига бе, ше земе да повярва някой...
Тамън последните години си бях позамазал образа на заядлив и неприятен форумен субект.

ОФФ Да ви се не знае и предизвикателство, но (challenge accepted) , да не остана и аз по назад, та в "нормите съм" , след тези прасета имах известни съмнения, но съм като пружина :D

Другия път, ако обичате, нека е нещо от рода на "изяж един шоколад" или "люсни" едно голямо уиски.

Евала, доказателство че тоя отбор сме качествен матрял.
 
Мислех че това некакъв бъзик с водещия, ама то верно било...

 
Мислех че това некакъв бъзик с водещия, ама то верно било...

Аз съм силно притеснена за Теди.. :cry:
 
Това може и да е било поствано, обаче то цяла епидемия от редки "генетични" кардио проблеми миналата година.

 
Да, видях. За момента отлагат решението за понеделник.

Тия се изложиха жестоко. Америка дърпа назад. Фаучи вика "майната му, правете квот' знаете", австралийците буквално се осраха. Северна Корея и Китай изглеждат като оазис на свободата пред Австралия и Нова Зеландия.

Настанили са го в хотел за карантинирани! Верно ли, бе?

Ноле изкара вируса още миналата година. Ква ваксина...
 
Да, видях. За момента отлагат решението за понеделник.

Тия се изложиха жестоко. Америка дърпа назад. Фаучи вика "майната му, правете квот' знаете", австралийците буквално се осраха. Северна Корея и Китай изглеждат като оазис на свободата пред Австралия и Нова Зеландия.

Настанили са го в хотел за карантинирани! Верно ли, бе?

Ноле изкара вируса още миналата година. Ква ваксина...
В хотел за бежанци май, ама то все тая. Гледат как да го прецакат, защото отказва да им играе по свирката. Ако имаше поне още 5 като него и да им пропадне тъпия Оупън, друга песен щяха да пеят. Даже и в затвор го държали...

„Що се отнася до крайния изход, има три варианта. Едната е да оставиш Новак да си признае грешката и да се унижи пред целия свят заради свой голям пропуск. Вторият е да го депортираш обратно, но тогава остава въпроса дали ще върнат всички тенисисти с подобен тип документи. И третото е – Австралия доказва, че е по-голяма от Господ и наистина ги интересува как Новак би се върнал. Те говорят за хигиената на най-добрия спортист в света, а го изтезават и го поставят в отвратителни условия. Вярвам, че съдът е независим и ще вземе правилното решение“, каза още братът на Новак Джокович на специално организиран брифинг.
 
Всички известни трябва да рекламират ваксината и да дават пример, като се ваксинират. Видяха, че това действа при много хора да подражават на тези, които харесват.
Сега ако излезе ГАЛЕНА и каже "ваксинирай се" и няма да могат да смогнат от желаещи да се ваксинират. Е, аз ще съм пръв много ясно :)
 

ШОК :eek: Заведенията не проверяват за сертификати напук на властта​


 
Еее, Манди, те хората вече направиха игра на думи с името на Джокович. Novax табели имаше. Той се казва Новак.
 
Всички известни трябва да рекламират ваксината и да дават пример, като се ваксинират. Видяха, че това действа при много хора да подражават на тези, които харесват.
Сега ако излезе ГАЛЕНА и каже "ваксинирай се" и няма да могат да смогнат от желаещи да се ваксинират. Е, аз ще съм пръв много ясно :)
Нещо такова ли?
 
Нещо такова ли?
Даааа

И други световно известни като:
  • Джейн Фонда
  • Арнолд Шварценеггер
  • Бритни Спиърс
  • Марая Кери
  • Доли Партън
  • Ариана Гранде
  • Самюел Джаксън
  • Скалата - как му е името не помня
  • Доли Партън
и много други. При тях е ясно, няма ваксина- няма концерт / филм / турне/ или каквото и да е участие. Нали с това си изкарват хляба. Не стига, че трябва да го направят, но трябва да го направят и публично с цел реклама. При спортистите е същата работа. Натискат ги а те си мълчат
 

Горе