Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Много била ретро.. А кво казва?
Партито неска май няма много време; в Украйна поствам пост дето повечето от него се отнася за актьора Зеленяски, Парти в отговор на началото на поста, вика: "Да не забравяме, че е бил актьор". Ми аз нали написах пост в повечето от който тва се разправя?:)

пс: За отмъщение, драги Парти, НЯМА ДА ТИ ЛАЙКНА постовете в Украйна, въпреки че някои много ми харесаха! И тва са първоначални санкции, ако не се окопитиш - мисли му!!!:(
 
Много била ретро.. А кво казва?
Партито неска май няма много време; в Украйна поствам пост дето повечето от него се отнася за актьора Зеленяски, Парти в отговор на началото на поста, вика: "Да не забравяме, че е бил актьор". Ми аз нали написах пост в повечето от който тва се разправя?:)

пс: За отмъщение, драги Парти, НЯМА ДА ТИ ЛАЙКНА постовете в Украйна, въпреки че някои много ми харесаха! И тва са първоначални санкции, ако не се окопитиш - мисли му!!!:(
И нема да ходи на евровизия, тогава. Видях го и аз, че не внимава. Расист!
 
Партито неска май няма много време;
Ако трябва да съм честен, не го прочетох цялото защото наистина правих няколко неща едновременно ....

shame-box.gif
 
Ако трябва да съм честен, не го прочетох цялото защото наистина правих няколко неща едновременно ....

shame-box.gif
Лайкове за всичко тогава, вкл и за тия дет не ми харесаха (ма то няма такива бе, той партито е корифей и много си изпипва постовете):):)
 
Малко за протестиращите в Канада "Конвоя на свободата". Блокират се сметки на хора, които са участвали и дарявали пари на конвоя. Отнемат се разрешителните за превоз и работа на шофьорите и фирмите им.

 
Малко за протестиращите в Канада "Конвоя на свободата". Блокират се сметки на хора, които са участвали и дарявали пари на конвоя. Отнемат се разрешителните за превоз и работа на шофьорите и фирмите им.

По-новото е, че отблокират сметките:

Което се случва, защото в един момент хората са тръгнали да си теглят кеша от банкоматите, което води до така наречения bank run. Дори 5 банки са били офлайн за часове.
 
И американските шофьори са започнали същото но нямам време да си следя. Ако някой от тук следи обстановката да ни държи в течение :)
 
Бреййй, ти да видиш ...
Now scientists find virus contains tiny chunk of DNA that matches sequence patented by Moderna THREE YEARS before pandemic began

 
Тва разбрахте ли го: "Сега в Чили има закон за мутанти и генетично променени индивиди. Това е доста особен закон, в допълнение към Закон за правата на невроните , който също съществува в тази страна.

Каква може да е причината за влизането в сила на този нов закон?"

Ето го:
 

Кл. думи: study, group, деца мамка му.

Щели да изчакат с боцкането на 6м-4г деца, щото реалността не отговаряла на очакванията.. Аз мислех, че ваксината е разработвана от ерата на динозаврите, а тя била базирана на очаквания...

Смисъл, ще чакат да видят резултата от експеримента на боднати деца с трета доза..., не че са си отказали да ги бодат съвсем.
 

Кл. думи: study, group, деца мамка му.

Щели да изчакат с боцкането на 6м-4г деца, щото реалността не отговаряла на очакванията.. Аз мислех, че ваксината е разработвана от ерата на динозаврите, а тя била базирана на очаквания...

Смисъл, ще чакат да видят резултата от експеримента на боднати деца с трета доза..., не че са си отказали да ги бодат съвсем.
Няма какво да чакат. Тука от форума 10-15 човека дето се набодоха изперкаха тотално. Ефекта е видим и в световен мащаб. Предстои да разработят ваксина за менталното състояние на буустваните :)
 
Няма какво да чакат. Тука от форума 10-15 човека дето се набодоха изперкаха тотално. Ефекта е видим и в световен мащаб. Предстои да разработят ваксина за менталното състояние на буустваните :)
Майтапа настрана, ич не е случайно тва:
Тва разбрахте ли го: "Сега в Чили има закон за мутанти и генетично променени индивиди. Това е доста особен закон, в допълнение към Закон за правата на невроните , който също съществува в тази страна.

Каква може да е причината за влизането в сила на този нов закон?"

Ето го:
:)
 
Не мисля, аз още си го имам усещането, че магически и неочаквано тая простотия с вирОса ще секне, но само за да бъде заменена с друга простотия.
към поста

Работа - скоро може да има и други причини за финансови проблеми, не само зелените чипофикати. Има реална опасност от бурни инфлационни проблеми в скоро време. Който си мисли, че като се боцне ще се си спаси работата и финансовото положение... пожелавам му успех. Но аз бих си търсил начин за работа онлайн или на място дето не се налага боц. Малко е късно за това, но хората дето все не сколасват с финансите трябва все пак да научат как да работят с тях. Години наред беше що-годе кеф - теглиш кредитчета, живееш на ръба, очакваш че всичко ще е наред вовеки... но ето че илюзиите понякога пропадат. Отдавна хората са казали - бели пари за черни дни. Всеки трябва да е подготвен при невъзможност да работи, да може да оцелее минимум 6 месеца. На хората с кредитите не им завиждам.
към поста

Аз пак си държа на едно мое очакване, че тия неща с вирОсите и магическите отвари ще секнат рЕзко и неочаквано. Очаквах го по-рано през годината, но не се получи. Сега това с Австрия ми звучи като удобен момент да се каже "Еййй, как щEхме да ви задължим да се набодете всички, обаче вирОса се скри и засега нема нужда". Пък и като изкарат едни 80-90% в повечето държави, математиката вече започва съвсем да мирише. Все трябва да дойде края на пандемичната част от пладемията.
към поста
 
Има ли още коронавирус? Аз нещо не съм чувал скоро новини. Хубаво излезнахме от пандемията - с война.

И както очаквах, същото умници от тук са в темата за Украйна и Русия. :)
 

Горе