Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Я, появил са е местен.

Дали може да потвърди че тука, у швабско доброволното ваксане се случи след..

Ако не си се вакснал:

Забрана за посещаване на определи места, които си бяха масово посещавани.

Забарана за пътуване с обществен транспорт, т.е. много хора нямаше как да стигнат до работните си места.

Всекидневен тест на работното място.. който си плащаш за скромните 5 юро. Или безплатно в тест център.. ако имаш удобен такъв.

Ако се разболееш и имаш позитивен тест, не ти се полага болничен, като дори и да си добре те поставят в 14 дневна карантина, която не ти се плаща.

Откровенни лъжи от доктор (личен пример)
Като разбра, че не съм ваксиниран, ми рече.. "не знам колко далече е България, но тук в Европа и ЕС ваксината е задължителна" Обясних му, че географията и историята му куцат.. не че е проблем, ма да не лъже.

Задължителна вакса за медицински работници и такива в старческите домове, ако искаш да бачкаш де..

Сигурно има и други неща, които пропускам..та.. те така доброволно повечето хора направиха своя избор.. - кой да може да ходи на работа, кой по разни места, кой да не дава кинти за тестове, кой залъган от чичЕ доктор.. е сигурно има и такива, които да се спасят от нещо.

Аз съм дал околЕ 500 евра да си бъркам в носа тая зима, да може да ходя.. някъде си.

А иначе много яко извъртяхте темата.. че на вакснатите нищо им нямало... Ми то чувалите бяха за неВакснатите.. гледам и те се държат.

Абе както казах в началото.. двете агитки се оплюха и попсуваха.. а 22мата от терена дружно метаха сълфетки у джумбара.
 
Последно редактирано:
Хвани единия удари другия, Бойко е за директна военна намеса на България в Украйна. По-краен е дори от харвардския келеш!
Е ти нямаш угодия, кой трябва да ни управлява? Корни, Янев или Копейкин, я признай!
 
Е ти нямаш угодия, кой трябва да ни управлява? Корни, Янев или Копейкин, я признай!
Всички са боклуци, няма угодия! Копейкин ще е следващия, който ще ви оноди и изостави.
 
Аз няма да те убеждавам в моята гледна точка, защото само подхранвам дилюзията ти, както и ти няма да убедиш мен. Само ще оставя няколко линка и ще ходя да се препичам на слънце. Успех и всичко добро.


Понеже си нов, ще те осведомя, че линковете ти не добавят нищо ново в темата (преди нея имаше и още една). Това са стотици страници, в които са били показвани всякакви линкове и мнения.

В крайна сметка обаче, на всеки вече трябва да му е ясно, че светът не искаше Ковид. И нямам предвид вируса, говоря за политическото и медийно вмешателство в живота на хората. Паниката, локдауните, маските, тестовете, ваксините, сертификатите - всичко това беше нежелано и излишно на хората. С изключение разбира се на спечелилите, защото за някои всичко това беше златна мина. Планетата не се обезлюди, каквито бяха първоначалните заплахи. Обаче доста хора си заминаха при доста съмнителни обстоятелства, породени от прилагането на доста ненужни експериментални мерки. Но от всичко най-много пострада свободата на хората. В почти всички държави отношението към хората беше като към животни, нехуманно. Никой никъде не искаше да чуе гласа на народа, вместо това хората бяха наричани с всевъзможни определения и цензурирани. Медиите станаха единогласни.

Пък вие си се боцкайте с жена ти, ваше право. Тази информация обаче въобще не е важна за не-боцнатите. Който смята, че се е защитил, не би трябвало вече въобще да мисли за вируси, камо ли да дискутира тия свършени за него проблеми.
 
Понеже си нов, ще те осведомя, че линковете ти не добавят нищо ново в темата (преди нея имаше и още една). Това са стотици страници, в които са били показвани всякакви линкове и мнения.

В крайна сметка обаче, на всеки вече трябва да му е ясно, че светът не искаше Ковид. И нямам предвид вируса, говоря за политическото и медийно вмешателство в живота на хората. Паниката, локдауните, маските, тестовете, ваксините, сертификатите - всичко това беше нежелано и излишно на хората. С изключение разбира се на спечелилите, защото за някои всичко това беше златна мина.
Бре да ти се неначуди човек, понякога имаш силни постове, понякога лапаш мухите по БигБрадър и Биткойн. Не ти отива на професията!

Днешното е по-зле, Хитлеровите изверги са правили всичко законно. Тия днешните избиват стотици хиляди народ, осакатяват милиони, и в пълен разрез с Конституции, закони и харти на човека.
Едно от основните човешки права ми отрязаха боклуците, правото на свободно придвижване, и правото да отказвам медицински експерименти.
Поне да им работеше "ваксината". Много близък кръвен роднина има автоимунни проблеми, след като се вакса. И забележи - отдават го на пост-Ковид. Хем "ваксиниран", хем с Ковид. Тия сраха на всякаква наука, по-зле от Северна Корея стана. Там не съм чувал да има пандемия и ковид затвори. Щото в Австралия и Н. Зеландия има, и хем те прибират насила, хем после ти удържат няколко хиляди евро за престоя.
 
Понеже си нов, ще те осведомя, че линковете ти не добавят нищо ново в темата (преди нея имаше и още една). Това са стотици страници, в които са били показвани всякакви линкове и мнения.

В крайна сметка обаче, на всеки вече трябва да му е ясно, че светът не искаше Ковид. И нямам предвид вируса, говоря за политическото и медийно вмешателство в живота на хората. Паниката, локдауните, маските, тестовете, ваксините, сертификатите - всичко това беше нежелано и излишно на хората. С изключение разбира се на спечелилите, защото за някои всичко това беше златна мина. Планетата не се обезлюди, каквито бяха първоначалните заплахи. Обаче доста хора си заминаха при доста съмнителни обстоятелства, породени от прилагането на доста ненужни експериментални мерки. Но от всичко най-много пострада свободата на хората. В почти всички държави отношението към хората беше като към животни, нехуманно. Никой никъде не искаше да чуе гласа на народа, вместо това хората бяха наричани с всевъзможни определения и цензурирани. Медиите станаха единогласни.

Пък вие си се боцкайте с жена ти, ваше право. Тази информация обаче въобще не е важна за не-боцнатите. Който смята, че се е защитил, не би трябвало вече въобще да мисли за вируси, камо ли да дискутира тия свършени за него проблеми.
Много си зле, светът не бил искал Ковид. А война иска ли светът? То болестите така питат хората: абе искате ли ни или да си ходим? Тия починали 36 000 българи плюс още поне толкова недоказани къде ще ги денеш? Или то от паника ще кажеш, че са умрели? Баси, над 2 години не ти дойде акъла...
 
Много си зле, светът не бил искал Ковид. А война иска ли светът? То болестите така питат хората: абе искате ли ни или да си ходим? Тия починали 36 000 българи плюс още поне толкова недоказани къде ще ги денеш? Или то от паника ще кажеш, че са умрели? Баси, над 2 години не ти дойде акъла...
Зле сте ваксаните зомбита, човекът изрично ти написа, че светът не иска ковид затвора.
И за НЛО-то ме разочаровахте сутринта, хем мацката си продължи ясно мисълта какво иронизира и има предвид.
Имаше някаква болест, да не може да си задържите вниманието повече от минута. Американските изродчета масово страдат от такова, и ги тъпчат с Прозак че да седят мирни в училище.
 
Зле сте ваксаните зомбита, човекът изрично ти написа, че светът не иска ковид затвора.
И за НЛО-то ме разочаровахте сутринта, хем мацката си продължи ясно мисълта какво иронизира и има предвид.
Имаше някаква болест, да не може да си задържите вниманието повече от минута. Американските изродчета масово страдат от такова, и ги тъпчат с Прозак че да седят мирни в училищ
Зле сте ваксаните зомбита, човекът изрично ти написа, че светът не иска ковид затвора.
И за НЛО-то ме разочаровахте сутринта, хем мацката си продължи ясно мисълта какво иронизира и има предвид.
Имаше някаква болест, да не може да си задържите вниманието повече от минута. Американските изродчета масово страдат от такова, и ги тъпчат с Прозак че да седят мирни в училище.
Нямаш аргументи, брато, никакви. Пишеш колкото да си намираш приказка. Прочети някоя книга, ама не фейкове, дето ти пълнят главундрата. Екстра са си всички боцнати, ни един няма бъгнат. Гледай себе си по-добре, че ставаш смешен.
 

Помните ли как преди една година едни хора ни убеждаваха, че който се ваксинира, ще умре до 12 месеца? Или най-малкото ще се превърне в зомби? Е, ето, че една година по-късно ваксинираните са си живи и здрави, а неваксинираните зомбясаха.
Четох оня ден в медиите, че русофилка ухапала жена. Викам си, бе не трябваше ли да е обратното – не н или убеждаваха, че нормалните хора, дето не вярват на путинската пропаганда и се ваксинират, да зомбясат и да тръгнат да хапят неваксинираните? Сигурно някъде по света е така, ама то България като по света ли е? Какво ни е наред на нас, че да има ред и в зомбирането.

Та същите хора, дето четяха на путинските хибридчици глупостите за ваксините и вярваха, че с тях ни вкарват чипове, управляват ни от космоса и ще ни карат да хапем невинните, сега вярват и че украинците са фашисти, те са нападнали Русия, Путин е миролюбив красавец, а руската армия в Украйна е отишла просто да носи хуманитарна помощ, а не да краде тоалетни чинии и гащи.
А ако ги погледнеш с недоверие, хапят.

Дано ухапаната от русофилка жена не се превърне сега и тя в някоя русофилка, да почне да хапе другите хора и също да ги zараzява, да почнат да им капят месата, очите, да крещят нечленоразделни лозунги като „Россия наша мать“, да изскачат от мазетата, килерите и интернета, и да хапят наред. Че ако стане така, накрая всички ще заприличаме я на Велислава Дърева, я на Явор Дачков. Дето дъжд ги вали, а те викат слънце грее.
На всичкото отгоре тази нова zараza се обостря около празници. А май месец празници бол.


Гледам оня ден президента – държи реч по случай Гергьовден. Уж ден на храбростта, уж генерал, а той като се завайкал, милият... Пак едни прокоби вещае, пак всичко е много страшно, пак апокалипсисът иде, Европа, вика, се самоунищожава...
Тоя човек около празниците голяма депресия го друса. И на Нова година все такива ги говори – той на това му вика президентска реч, а аз смятам, че си е най-обикновена паническа атака. Ма вие пускали ли сте си поне едно негово новогодишнто обръщение? Е така, както сте мушнали две пържоли с пържени картофи, кило руска салата, баницата на мама, кофа шопска салата и едва събирате сили за баклавата, ма я оставяте за след Дунавското хоро, че да не стане беля, като се разскачате на пълен стомах? И изведнъж гоподин президентът от телевизора ви казва:
„Отмина една много страшна година и идва една още по-страшна!“
Значи, аз го съветвам господин президента, да мине на антидепресанти. А преди президентска реч, да люсва и една ракия – така хем на него ще му е спокойно, хем на нас ще ни е весело. Пък и не е редно генерал от НАТО, руски възпитаник, два метра мъж, така да хленчи от телевизора. Аз по телевизията само Блага от „Ергена“ съм виждала да страда повече от господин президента. Тя, милата, в продължение на цялото телевизионно реалити ревеше, че ергенът не я кани на срещи и после ревеше като я покани.

Съвсем друг случай е бившият ни премиер. Той особено около празници пък един приповдигнат става, един самоуверен, даже малко халюцинира понякога. Ето сега, на Гергьовден, отиде на манастир и вика:
Свети Георги първо нажежени обувки му сложИли, после на колело го разтегнАли, а ние от един арест ли ще се плашиме?“
В смисъл той и Свети Георги са си биз-бизе, от една партия са. Каквото за Светията, това и за наш Бойко. На него пък ще му кажа – господин лидер на опозицията, хубаво е човек да има самочувствие, но в разумни граници. Ако ги превишава, има едни успокоителни... Хем виденията ще спрат, хем на нас ще ни е по-спокойно.
Има и един трети случай – Костя от Варна. Това момче съвсем изплисква легена по време на празници. Оня ден Христо Иванов държи политически речи, пише политически постинги, а Костя Копейкин отговаря по следния начин:
Без майтап. Мисля, че при него нещата вече са излезли извън възможностите на антидепрасантите и успокоителните. В такива случаи е добре да говорим бавно и с разбиране, да приемаме думите на човека, уж им вярваме, и да не го шокираме с обвинения, че нещо е мръднал. Един вид, да му играем играта – той – бау, а ние му хвърляме кокалче. Или копейки, според зависи. Който му даде най-много, на него ще маха с опашка.

https://www.clubz.bg/127142-kolko_e_vazhno_da_imash_priyateli
То и без това така си е в традиционната българска политика, само дето избирателите обикновено са от страната на нахапаните. А е време да вземат нещата в свои ръце и да помогнат на избранниците – на кой с кокалче, на кой с хапченце, важно е всички да са спокойни и да им е хубаво.
 
Последно редактирано:
Нямаш аргументи, брато, никакви. Пишеш колкото да си намираш приказка. Прочети някоя книга, ама не фейкове, дето ти пълнят главундрата. Екстра са си всички боцнати, ни един няма бъгнат. Гледай себе си по-добре, че ставаш смешен.
Тия официалните статистики с 6 цифрени суми пострадали...
Кьорав ли си, или туй дето ви го набодоха ви филтрира инфото?
Уточняващ въпрос - всички ваксини ли водят до страшна гибел или конкретно и само тази?
"Тази" не е ваксина. По медицинските документи изрично си я пишат експериментален препарат у фаза 3.
дето не вярват на путинската пропаганда
Оф аман, поне тая тема не засирайте с Путин! Само ергенът дето още не сте ми донесли!
 
Тия официалните статистики с 6 цифрени суми пострадали...
Кьорав ли си, или туй дето ви го набодоха ви филтрира инфото?

"Тази" не е ваксина. По медицинските документи изрично си я пишат експериментален препарат у фаза 3.

Оф аман, поне тая тема не засирайте с Путин! Само ергенът дето още не сте ми донесли!
Абе умния, трима души на по 37-39 години едвам оцеляха, в болница на кислород бяха. И тримата мислеха като теб. Знаеш ли като ги видях и чух какво ми казаха? Че съжаляват, че са подценили опасността и не са се боднали. Сега и тримата си сложиха бустери. Преди Омикрона щамовете бяха много шибани и при някои хора им отключиха редица проблеми. При НИТО един ваксиниран няма страничен ефект. Продължавай да си пишеш тъпотиите.
 
При НИТО един ваксиниран няма страничен ефект. Продължавай да си пишеш тъпотиите.
Вие сте вчерашни пишлемета, ама аз помня малко от социализма, та знам. Такива тъпотии бяха и тогава, пълна пропаганда и дезинформация, тоталитаризъм, цензура, заплаха от затвор. Нобелови лауреати избиха, Люк Монтание си замина без време, откривателят на PCR навсякъде баннат, още едно светило утрепаха наскоро, уж се самоубил от висок етаж. Оня африканеца дето ги изложи с машинното масло, папая и каква още коза дето изкараха ковидни... И тoй си замина без време.
Че нямало пострадали от тия препарати е плоска, елементарна, документално оборима лъжа. И 5 годишно дете няма да се хване.
Що не си гледате темите за инвестициите с 1000 лева, ако ги имахте, и попълването на електронни магазини.
Ти лично в кво вярваш не ме интересува, искам само да спрете да ми се мотате в личното пространство. По сегашното законодателство сте углавни престъпници, и то по много членове наведнъж.
Правата с които се раждам по дефолт ми разрешават дори да НЕ съм прав. Що се отнася до моето здраве. Значи да пуша и пия мога, да си сменя пола мога, да емигрирам мога...
Да реша дали да се подложа на експериментална генна терапия - не мога.
Айде приемайте, че греша, и си гледайте у мизерните панички! Не в моята.
Що бе, що ви караха да се подписвате, че няма да им търсите отговорност, ако се събудите без долнище, и адски болки до края на живота! Нали нямало пострадали, що ви карат?
Като си купя цигари, хем е доказано че са вредни - не ми искат писмено съгласие!
Сума народ изпука около мене от цигари. Що не криминализирате цигарите, ами криминализирате ако не ви ползвам изродските експерименти? Ако искам от цигари мога да мра, ама от Ковид не е позволено? Що за двойни стандарти?

Видеата дето ти пуснах днес, на пострадали парализирани българи. Поне погледна ли ги, или "ваксината" не ги пуска до съзнанието? Направо като някаква пелена ви слагат, аз съм изумен кво ми се случва пред очите!
 
Последно редактирано:
За пореден път не ми беше отговорено на конкретен въпрос. Както и вчера, но в другата тема. Изненадан съм какви малоумници има тук.
Че какъв въпрос си задавал, ако изключим воплите за Путин и Биг Брадър?

Хихи, ама баш за инокулация говорят, като за добитък!

Те трябва да започнат ваксинацията до 16 август, каза той. Всеки, който не завърши пълния курс на ваксинация или откаже да бъде инокулиран срещу новия коронавирус, е изправен пред спиране или уволнение, предупреди Кикилиас.
 
Последно редактирано:
За пореден път не ми беше отговорено на конкретен въпрос. Както и вчера, но в другата тема. Изненадан съм какви малоумници има тук.
Къв пореден път бе? Написал си некви 5-6 поста и вече изискваш всеки да ти отговаря веднага щом ти напишеш нещо. Това да не ти е чат случайно? Хубаво е да знаеш къде се намираш. Намираш се във форум и тук времето тече по съвсем различен (бавен) начин.

Така наречените "ваксини" сме ги обсъждали вече. Като си такъв зорлия, ако наистина искаш да разбереш нечие мнение, в което се съмнявам, върви назад в страниците и му търси мненията. С това отношение свеж отговор въобще не заслужаваш. Аз лично те блоквам, както правя с ненужните за мен потребители във форума.
 
Можем да спорим дали ковид ваксините са безопасни - това тепърва ще се установява. Но сме единодушни, че са безполезни в защитата срещу грипа. Защо са тогава толкова важни? Защото ваксинационните паспорти са първият електронен документ, с който се идентифицираш някъде. Скоро ще имаме изцяло цифров ID. Номерът беше да се пречупи мисленето на максимален брой хора. След това ще бъде по-лесно да въведат и другите ''прелести''.

А пък щатското CDC следи фикснатите дори при активности, нямащи нищо общо с ковид - случаенос???

 
Номерът беше да се пречупи мисленето на максимален брой хора. След това ще бъде по-лесно да въведат и другите ''прелести''.
Еми гледай Китай, от тях се учат. Откажеш ли ПОРЕДНАТА доза, рискувайки да живееш в мъки до края на живота си, прикован на легло и с памперси...
Спират тока и водата на целия блок, наказват и правоверните добичета, че да ти стъжнят живота съвсем.
Тоя доктор дето лекува предния президент на САЩ. Който измисли протокол за лечение на ковид. Негови думи са, че тоя препарат който искат да ни тормозят на 3 месеца с него - е 2 пъти по-опасен от самия вирус.
Това е планетарен геноцид, мащабите на който човечеството не познава. Буквално застрелваха хора, отказващи да се набодат с отдавна компрометирани медикаменти.
Скоро ще имаме изцяло цифров ID.
Още по татово време кравите имаха уникален ушен номер. Домашните любимци имат. Що ние да нямаме, те корпорациите мислят за нас. Оказа се, че тенхнологията е имплементирана от наследници на хитлеров СС-овец.
И ако не знаете - IBM е бил информационното обслужване на холокоста. Ся IBM напират за цифрови сертификати.
 
Последно редактирано:

Горе