Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Като отворя някой страници в фейса и видя коментари подобни на тези, че хващали блутут и някви лелки отдолу пишат - “ами да то се знаеше”, “искат да ни управляват и да гласуваме на изборите, за който ни кажат”
Коментарите на някакви глупави лелки не правят твърдението невярно, Мите. Само да ти кажа. ;)

Решението е просто: ваксай се най-после и пробвай.
 
Коментарите на някакви глупави лелки не правят твърдението невярно, Мите. Само да ти кажа. ;)

Решението е просто: ваксай се най-после и пробвай.
Що да не вакснем тебе и да пробвам ?
 
МАКнат е ВАКснат с блуту МАКадрес, нали тва рисърчваме в момента.
Експериментът няма да има по-висока достоверност по твоя начин. Гледала съм клип, в който при осъществяване на Блутуут връзка, на дисплея на телефона се изписва марката на ваксината и серийния ѝ номер.
 
Що да не вакснем тебе и да пробвам ?
Щото ти се колебаеше. Аз винаги съм била категорична по въпроса.
 
Експериментът няма да има по-висока достоверност по твоя начин. Гледала съм клип, в който при осъществяване на Блутуут връзка, на дисплея на телефона се изписва марката на ваксината и серийния ѝ номер.
Е как да няма?
Я дай клипа :D
 
МАКнат е ВАКснат с блуту МАКадрес, нали тва рисърчваме в момента.
Че кво рисърчваме, като ти направо го дебънкна.

Даже се вдъхнових и смятам да изнамеря и копипайстна фактчеци за макчета, за магнитите, а и за всякакви други фейкове поствани в темата. Смятам с тва да се занимавам отсега нататък.
 
Че кво рисърчваме, като ти направо го дебънкна.

Даже се вдъхнових и смятам да изнамеря и копипайстна фактчеци за макчета, за магнитите, а и за всякакви други фейкове поствани в темата. Смятамн с тва да се занимавам отсега нататък.

Никога не се доверявай на анонимници, може да съм взел пари да ва заблуждавам, виж обаче потребител с никнейм "lulijing" е бил заобграден от МАКнати още през 2017 година..

 
Никога не се доверявай на анонимници, може да съм взел пари да ва заблуждавам, виж обаче потребител с никнейм "lulijing" е бил заобграден от МАКнати още през 2017 година..

Ето приложената снимка от потребителя:
1089236701832282121.jpg

През 2017-та!!! Това очевидно обяснява всичко, надявам се разубеждава съмняващите се и не е необходимо нито да се правят някакви лични опити, нито да се търси нещо по темата (освен ако не е още някой дебънк).

Изобщо, ако мога да си позволя по-общо заключение, всъщност това е и кулминацията на увеличената възможност за достъп до информация+възхода на кутурата на дебънка, и смисълът на днешните дни: не да не се хванеш на измамите на медиите и властта, а да останеш незакачен от фейковете на конспиративните теоретици. Дано на повече хора им се отворят очите.
 
Питах нещо ама никой не отговори..
Кое, това ли:
Някой чувал ли е за IoB ?
Никога не съм го чувал. Имаше един Екундайо ДжаЙЕОБА, футболист от Локото (пд). да не е нещо афиканско това ИоБ?
 
Я дай клипа
Виждала съм го във фейсбук, което прави намирането - абсурд. И да е качван в тубата, сега го няма, или поне аз не го намирам, но и нямам време да търся.

Нещо много странно забелязвам обаче: хора, които с лекота се подлагат на ваксиниране с медикаменти в експериментален стадий, се страхуват да тестват нещо, което е напълно безопасно. Що така???
 
Нито веднъж, изобщо.
Няма смисъл да чета нещо, за което знам че е глупост.
Това дори за конспирстивна теория не става.
Като отворя някой страници в фейса и видя коментари подобни на тези, че хващали блутут и някви лелки отдолу пишат - “ами да то се знаеше”, “искат да ни управляват и да гласуваме на изборите, за който ни кажат”
Ненапразно си автор и домакин на темата (ние сме само гости). Чудесно го каза и няма какво да добавя.
 
  • Like
Реакции: OSH
Кое, това ли:

Никога не съм го чувал. Имаше един Екундайо ДжаЙЕОБА, футболист от Локото (пд). да не е нещо афиканско това ИоБ?
Това е internet of …
Всеки да си потърси хем ще прочете нещо.
Нещо естествено и неизбежно от човешкия прогрес смятам аз. След години няма да им прави впечатление. Може би ние сме хората, които преди години щяха да кажат, че човек не трябва да лети ?
Просто не се качваме на първия проектиран самолет
 
Дoцент Атанас Maнгъpoв
"Правителството на Обединеното кралство признава, че вaкcинитe са yвpeдили ecтecтвeнaтa имyннa cиcтeмa на тези, които са били двойно вaкcиниpaни:
Правителството на Обединеното кралство призна, че след като сте били вaкcиниpaни двoйнo, никога повече няма да можете да придобиете пълен ecтecтвeн имyнитeт срещу варианти на Koвид – или евентуално към друг виpyc. Така че нека гледаме как "истинската" пaндeмия започва сега! В своя Седмица 42 „Доклад за наблюдение на вaкcинитe срещу Koвид“, Министерството на здpaвeoпaзвaнeтo на Обединеното кралство признава на cтpaница 23, че „Нивата на N aнтитeлa изглежда са по-ниски при хора, които се зapaзявaт след две дoзи вaкcинaция“. По-нататък се казва, че този спад в aнтитeлaтa е по същество постоянен.
Какво означава това? Знаем, че вaкcинитe не предотвратяват инфeкциятa или предаването на виpyca (всъщност докладът показва, че вaкcиниpaнитe възрастни вече са много по-склонни да бъдат зapaзeни, отколкото нeвaкcиниpaнитe).
Сега британците установяват, че вaкcинaтa пречи на способността на организма да произвежда aнтитeлa след инфeкция не само срещу шипoвия пpoтeин, но и срещу други части на виpyca. По-специално, изглежда, че вaкcиниpaнитe хора не образуват aнтитeлa срещу нyклeoкaпcидния пpoтeин, обвивката на виpyca, която е решаваща част от отговора при нeвaкcиниpaни хора.
В дългосрочен план вaкcиниpaнитe са много по-податливи на всякакви мyтaции в шипoвия пpoтeин, дори ако вече са били зapaзeни и излeкyвaни веднъж или повече. Нeвaкcиниpaнитe, от друга страна, ще придобият траен, ако не и постоянен имyнитeт към всички щaмoвe на предполагаемия виpyc, след като са били зapaзeни по естествен път с него дори веднъж.
Първите застрахователни компании се отдръпват, защото пред тях идва огромна вълна от искове. Aнтъни Фayчи потвърждава, че РСR тecтът не може да открие живи виpycи. Aнтъни Фayчи потвърждава, че нито тecтът за aнтигeн, нито РСR тecтът могат да ни кажат дали някой е зapaзeн или не!!! Това обезсилва всичко
 
Това е internet of …
Всеки да си потърси хем ще прочете нещо.
Еее, кажи де, къде да го търся аз?! Много силно се заинтригувах от тая непозната за мен абривиатура.
 

Горе