Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
че мнението на обществото към криптото е преобладаващо негативно, и то заслужено
Kриптото първо не е пари, и дето се самокръщават монетки, са толкова монети колкото Копейкин е патриот.
Биткойн е нещо като курсова работа, разработка на trainee intern, дори за junior няма.
Само да спомена, че банките си правят хартиени копия на всичките сметки на клиентите, та какъвто и бацил да ги удари, пак си имат архив.
С криптото - авоарите ти седят или на някаква флашчица, дето ако сгъне и ти отиват спестяванията за старини, накъмто рая на балъците. Другият вариант е да си съхраняваш секретния и публичния ключ сам, успех ако си бабичка дето не се оправя със съвременен смартфон!
Те затова криптото е играчка за непросветени. Като чуя комбинацията "бъдеще" и "биткойн", занапред си правя сметка да прекратявам разговора по-бързо, щото после или за мачове ще ми задрънка, или за "Ергенът".
 
Ъъъъ... предния ти чаршаф не го прочетох. Затуй не ти отговарям.
До колкото си спомням, си пишман погромист, а у хардуера хич никакъв те няма. Кво си тръгнал да се обясняваш? За Дънинг - крюгер, чувал ли си?
Да, Ванчо, да, моето момче. Недей чети, па коментирвай.
И две фенки са те оценили (те и те бетер теб всезнайковци с меродавно мнение за всичко, без да четат чаршафи).

А да ви е честит и на тримцата Осми Март на патерици.
 
IvanKirov, показваш тотално неразбиране както за криптото, така и за парите. Не знаеш фундаментални неща, не разбираш къде е криптото и по какъв начин се съхранява. Не знаеш какво е "пари", защото мога да ти кажа, че еврото, доларите, левовете не са пари, а валути - има голяма разлика. Не е лошо, когато човек изказва мнение, да е подготвен по темата.
 
И две фенки са те оценили (те и те бетер теб всезнайковци с меродавно мнение за всичко, без да четат чаршафи).
Сложили сме смеещи се емоджита, защото постът му е супер смешен. Ако ще се заяждаш за това - ок. Ти си знаеш..
 
Да, Ванчо, да, моето момче. Недей чети, па коментирвай.
Няма кой да ми плаща, па и не съм компетентен, да ти правя психоанализа.
IvanKirov, показваш тотално неразбиране както за криптото, така и за парите. Не знаеш фундаментални неща, не разбираш къде е криптото и по какъв начин се съхранява. Не знаеш какво е "пари", защото мога да ти кажа, че еврото, доларите, левовете не са пари, а валути - има голяма разлика. Не е лошо, когато човек изказва мнение, да е подготвен по темата.
Криптото е размяна на токенчета в разпределена счетоводна книга, и нищо повече.
Виж, като го покажеш на някой чобанин, дето вчера се е научил да влиза у СуратТефтера - почват да му се привиждат междузвездни кораби. Точно с такова го сравняваше, един с никнейм на Че Гевара у форума на Инвестора. Може и милион да стигне бай хойнчето, което не ще го направи по-малка простотия, и примамка за балъци. Киро Брейка, с присъщия му животински инстинкт, му тегли диагнозата, и е най-близко до истината. Пирамида, само дето е по-сложна, и на всеки 4 години отглежда нови шарани, след като извадят мрежата на вече охранените.
 
От къде е дошъл, няма значение. Това са истории за разсейване на вниманието, докато те си подписват закони, както байден подписа споразумението на СЗО и нови закони за оръжията, когато Китайският балон летеше над америка и "извънземни" ги атакуваха през ден. Отделно това е за подпалване на омразата на двете партии в Америка, което ще доведе до гражданска война. Гледайте само какви истории ще почнат да изкачат докато наближаваме 2024 и американските избори. Ние трябва да се обединяваме вместо разделяме, както правят в момента. От Китай ли дошъл, от космоса ли, няма значение. Важното е, че те го пуснаха или излъгаха и трябва да се борим срещу тях, не помежду си. Разделяй и владей, чували ли сте?
 
Последно редактирано:
Германия: 20 000 процента увеличение на болничните/отпуските по болест след ваксинация...
От 5 834 случая през 2020 г., броят на жертвите на ваксини нараства до над милион през 2021 г. Увеличение от 213 пъти, или повече от 20 000 процента!
Живо се интересувам, кога ще видим някой на въжето, задето ми отнеха елементарни граждански и човешки права, зарад пустите им далавери! Изтребиха в пъти повече народ, от атомните бомбардировки. По-големи ли са от гестаповците?
 
задето ми отнеха елементарни граждански и човешки права,

Ванка, тука си беше направо анархия в сравнение с други държави. Да, опитаха се да следват директивата, ама по нашенски. Да се молим все така да действат и да не затягат редиците.

Не отричам, че избиха маса народ с ковид-"протокола", включително млади здрави хора. Не отричам, че излъгаха и принудиха много хора да се подложат на експеримента. И все пак, при нас беше много по-леко. В някои държави лудницата продължава с пълна сила и не визирам Китай. ;)
 
Ванка, тука си беше направо анархия в сравнение с други държави. Да, опитаха се да следват директивата, ама по нашенски. Да се молим все така да действат и да не затягат редиците.

Не отричам, че избиха маса народ с ковид-"протокола", включително млади здрави хора. Не отричам, че излъгаха и принудиха много хора да се подложат на експеримента. И все пак, при нас беше много по-леко. В някои държави лудницата продължава с пълна сила и не визирам Китай. ;)
Без значение - нарушиха ли половианта закони - нарушиха. И в БГ има умрели от "ваксина". Това си е убийство, и за убийство се влиза в затвора. Негово нищожество президента вместо да е гарант на Конституцията, той си обърса ГЗ с нея.
 
президента вместо да е гарант на Конституцията
Президента е пионка като всички останали. Ще му се да изразява по-достойна позиция, която е лично негова, ама ще му спретнат майдан. Ти да не мислиш, че много му се даваха ордени на украинския посланик и на Херо? Светът не се управлява от избираеми политици, Ванка. Има си глобална сила, която определя къде, какво, как. Конституции и харти за права на човека имат значение само ако на дълбоката държава ѝ отърва.
 
Eми или спазваме законите или не ги. Принудиха сума и народ да се набоде, някои от тях умряха. Почти всички имаха пост ваксинални последици, сестра ми се мъкна 1 година после по доктори. Някаква упорита и рядка алергия, точно след набождането се появи.
Познавам и умрели хора от това.
Или един може да убива безнаказано, друг не. Поне да не ни караха да се бодем, мене лично не ме пускаха в обществени заведения, освен магазини. Пък в Конституцията пише изрично, че имаш право на свободно придвиждане, ако не си осъден.
Незаконното задържане на лице е углавно престъпление. Ако хванеш крадец у вас и го затвориш - после тебе ще съдят. Нямаш право да го задържаш.
Искам пандела, за престъпниците. Тия дето ни принуждаваха да се бодем са убийци, в особено големи размери.
 
Искам пандела, за престъпниците. Тия дето ни принуждаваха да се бодем са убийци, в особено големи размери.
И аз искам, Ванка, ама няма да стане. В Австралия ги изолиха в лагери само за положителен ''тест''.
 
И аз искам, Ванка, ама няма да стане. В Австралия ги изолиха в лагери само за положителен ''тест''.
Aха, една манекенка я бяха пандизили дори с отрицателен тест. Имала контакт със заразен, 2 седмици лишаване от свобода, изгубила си работата, и за капак я одрънкали няколко хил. долара за всичко това.
В Канада и с коне ги газиха, щот не се "ваксинирали".
Фашимерия си е това, Нюрнбергски процес си трябва. Тука верно лабаво го карахме, някои нации бяха наврени в кучи ГЗ. Дисциплината и законопослушанието реално ги уби. Млади хора основно...
Въже, въже трябва, доживотна е малко. Който иска да се боде, ама що принуждаваха хората...
Шефът ми наваксан, и то в Германия, не е да речеш нашите въхсини да са менте. 2 пъти кара ковида, че и пост ковид мъкнал месеци наред.
Поне файда да имаше, от боклуците на Урсулата. Че и нови ще ни носят.
 
Последно редактирано:
ама що принуждаваха хората..
Щото са в количество, което не им е нужно, бре Ванка. Не го ли разбра?
 

Горе