Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Едно филмче за ваксините:

може и да са го пускали назад в темата, но аз днес го пуснах за гледане.
 
Джо Роугън и той не е голям фен на Клаус...
 
 
Сънят за по-малко от шест часа на нощ намалява имунния отговор към ваксинацията, особено при по-млади мъже, сочат данните. :eek: (контрата е обречен, оня спи по 2 часа)


„Добрият сън не само усилва, но може също така да удължи продължителността на защитата на ваксината“, каза старши автор Eve Van Cauter,
почетен професор в катедрата по медицина на Чикагския университет, в изявление.

Да си знаете за следващия път !


И преди някой кавал да изреве "Източници", на ви !


 
Ваксината действа и е безопасна - просто не сте спали достатъчно.
 
Закон за забрана на ваксинирани срещу Ковид да даряват кръв обсъждат в щата Монтана, САЩ

 
Закон за забрана на ваксинирани срещу Ковид да даряват кръв обсъждат в щата Монтана, САЩ

Това го видях още вчера и веднага се сетих за италианското семейство, на което отнеха болното дете, понеже бяха помолили да се отзовават само не-ваксани с ковид-химията кръводарители. Какво ли се случи с тия хора? Дали детенцето е оздравяло и е вече при истинските си родители? Силно се надявам, че да.
 
Я, кораба майка с каква статия изкочи..

 
Интервю с шефа на Biontech:
- Защо не сте ваксиниран?
- Защото по закон е забранено на хора от компанията да участват в клинични изпитания.
В Канада пребиваха който не иска да се вакса. В Холандия убиха няколко. Кога ще отговарят за тоя фашизъм?

 
Последно редактирано:
Това го видях още вчера и веднага се сетих за италианското семейство, на което отнеха болното дете, понеже бяха помолили да се отзовават само не-ваксани с ковид-химията кръводарители. Какво ли се случи с тия хора? Дали детенцето е оздравяло и е вече при истинските си родители? Силно се надявам, че да.
От Нова Зеландия са. Против волята им съда разреши на докторите да направят операция на детето и последно, което знам е че детето било добре и са го върнали на родителите.

Най тъпото, е че те имаха не ваксинирани донори да дадат кръв но им беше забранено за да не се пропагандира анти ваксърството.



 
От Нова Зеландия са. Против волята им съда разреши на докторите да направят операция на детето и последно, което знам е че детето било добре и са го върнали на родителите.

Най тъпото, е че те имаха не ваксинирани донори да дадат кръв но им беше забранено за да не се пропагандира анти ваксърството.



Не, имаше и случай в Италия. Спомням си го много добре. Дори имаше протести в подкрепа на родителите..


И в Канада неваксиниран баща губи правото да вижда детето си

 
Събуждайте се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

334794972_115472061490445_8403248314079025709_n.jpg
 
По зомбивизора сега казаха, че нискообразованите не искали еврото. Същото говориха и за тези, които не искаха експерименталките.
 
"Куролацията" между процента ваксинирани в отделните държави и общото повишение на смъртността :rolleyes:
Или защо смъртността по време на пика на епидемията (оригиналния щам + липса на ваксини) е по-ниска отколкото след ваксинационните кампании... :eek:


Може сме всякакви, ама поне не сме тъпа нация - само 27.7% ваксинирани при нас => най-слабо увеличение на смъртните случаи.
 
Може сме всякакви, ама поне не сме тъпа нация - само 27.7% ваксинирани при нас => най-слабо увеличение на смъртните случаи.
Ако може само да направя нещо като вметка. Процента щеше да е поне с още 50 на долу, ако не започнаха да заплашват хората и биват принуждавани да го направят от страх да не си загубят работно място при не ваксиниран статус. Много от тях си казаха "ако ще се мре от ваксината да се мре, но и сметки трябва да се плащат".

И да не забравяме процента на тъпите от нацията, обикновено млади, които бяха за " аз ще се ваксинирам понеже ми се ходи на дискотека и кръчма, пък ми се ходи на почивки и пътува "
 

Горе