Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Колко сФирки би направил на Путлер?
Свирките си ги връткайте с камен мозъчето, че и се боцкайте даже :)
 
Aleksandar Kostadinov е в компанията на Патриция Кирилова.
6 ч. ·
Живея на улица с къщи. 8 съседа починаха внезапно за година и половина. Дори американците които прокламират новата ваксо религия, имат ужасяваща публична статистика, само нашите журналисти хем не знаят къде да проверяват инфото, не говорят с хората, но са капацитети по поддържане на здравето с най-измамните препарати в историята на човечеството.
В моят град личните доктори вече не искат да инжектират?!
Призовавам родните на загиналите да намерят начин да накажат белите престилки и то най-сурово..., не трябва да им се разминава.
Много инжектирани приятели които са живи си мислят, на мен нищо ми няма. Ами може да сте били на косъм, но да не сте го знаели.
1703634450444.png
 
Едно признавам на отровите на Урсулата. "Тихо, в съня", както пише над снимката. Чак ми се прииска да се набода, докато има. Щото перспективата да не умреш тихо в съня хич не ме кефи.
1703634632607.png
 
Последно редактирано:
Фондация „Херитидж“ съди ЦРУ заради скрита информация за произхода на Ковид


 
През изминалия ден има 5 души починали от коронавирус, информира Единният информационен портал. 100.00% от починалите за деня не са ваксинирани. Общият брой на жертвите става 38 673.
С половин уста почнаха старата песен.
Ама не са ваксинирани.
Преди умираха "ваксинирани". Праведни един вид, ще влязат в Небесния Ерусалим. Урсулата чукна 100 милиарда печалба.
 
Гарванът грачи грозно, зловещо,
псета и вълци вият в полето...

Може да погледнете старите мнения, в тази тема. Казвах ви, че ще се превърне в жалейка. Че "ваксинацията" е дарвинов тест за интелигентност. Професор ви го каза дословно, цитирах ви видео.

1703846241879.png
1703846422614.png

123
Dесеmbеr 26, 2023 15:49
Дpyгият миниcтъp, oбвинeн в yбийcтвo зapaди вaĸcинитe e Швeйцapcĸият здpaвeн миниcтъp Aлeн Бepceт. Oбвинявa гo Πacĸaл Haджaди. Ceгa cигнaлът e пpи глaвния пpoĸypop нa Швeйцapия.

Илиян
December 26, 2023 15:40
В България ИМА подаден сигнал до Прокуратурата, че ваксините са смъртоносни. Сигналът е от 2021 г.
 
Последно редактирано:
Трябва да видим позитивното в черната хроника, обаче. Повечето умират кротко в съня си, което си е 100 пъти по-добре от останалите, които ще изпитат ужасните болки на рак в терминален стадий.

Или както се казваше в оня виц:

Искам да умра като дядо, кротко в съня си, а не крещейки от ужас, като пътниците в колата му.
 
Повечето умират кротко в съня си, което си е 100 пъти по-добре от останалите, които ще изпитат ужасните болки на рак в терминален стадий.
Спор няма. Особено тия де мряха на тенис корта, в пряко предаване, на пистата на стадиона...
1703854165035.png
 
п.с. Не всички умряха кротко в съня си. Роднина с години влачи едни обриви, появиха се веднага след "ваксина". "Ваксина" докара бърз рак на познат. Дядото прикован на легло от отровата на Урсула, разправя, че изпитва нетърпими болки.
Пък и като гледам Тедката, как се хили като невменяем. Много са страничните ефекти, не е само смърт в съня.
Тия дето вкараха закони за задължителна инокулация, бесилка им е малко.
 
от отровата на Урсула
Никой не е виновен за решението и избора на хората.
Все едно да обвиняваш дилъра или химика, че някой е пострадал от приема на наркотици, които сам е преценил да вземе.
Ние сме решили да не взимаме, Тедката е взел но нищо му няма, а има хора на които не им понесъл тоя бълвоч.

Всеки ден умират хора от наркотици. Всеки ден се говори, че наркотиците са вредни, но и всеки ден ще намериш човек, който ги защитава.

Това е накратко обобщението
 
Никой не е виновен за решението и избора на хората.
Все едно да обвиняваш дилъра или химика, че някой е пострадал от приема на наркотици, които сам е преценил да вземе.
Ние сме решили да не взимаме, Тедката е взел но нищо му няма, а има хора на които не им понесъл тоя бълвоч.

Всеки ден умират хора от наркотици. Всеки ден се говори, че наркотиците са вредни, но и всеки ден ще намериш човек, който ги защитава.

Това е накратко обобщението
Напълно споделям мнението, всеки само носи отговорност за действията си.
 
Никой не е виновен за решението и избора на хората.
Все едно да обвиняваш дилъра или химика, че някой е пострадал от приема на наркотици, които сам е преценил да вземе.
Ние сме решили да не взимаме, Тедката е взел но нищо му няма, а има хора на които не им понесъл тоя бълвоч.

Всеки ден умират хора от наркотици. Всеки ден се говори, че наркотиците са вредни, но и всеки ден ще намериш човек, който ги защитава.

Това е накратко обобщението
Мне.
Не беше лично решение. Заплахи имаше, че ще ги уволнят ако не се набодат. По обществени заведения не пускаха без отровата на Урсула. Кирчо се беше заканил, че като стане премиер, ЛИЧНО ще се заеме да ни набоде до един. Помните ли?
В БГ лабаво минахме, някои държави вкараха ежемесечни глоби за не - инокулирани, в Канада им забраниха да карат камионите си, сметки им опразваха. В Австрия - направо пандела, законът беше приет. Просто лъсна истината, преди да почнат реално да пандизят.
 
Никой не е виновен за решението и избора на хората.
Все едно да обвиняваш дилъра или химика, че някой е пострадал от приема на наркотици, които сам е преценил да вземе.
Ние сме решили да не взимаме, Тедката е взел но нищо му няма, а има хора на които не им понесъл тоя бълвоч.

Всеки ден умират хора от наркотици. Всеки ден се говори, че наркотиците са вредни, но и всеки ден ще намериш човек, който ги защитава.

Това е накратко обобщението
Абе, шемет, то не съм само аз, дето "нищо ми няма". Израелците се наваксаха като луди, ама не са намалели като брой население оттогава. Излезте малко от това село, светът е голям.
 
Мне.
Не беше лично решение. Заплахи имаше, че ще ги уволнят ако не се набодат. По обществени заведения не пускаха без отровата на Урсула. Кирчо се беше заканил, че като стане премиер, ЛИЧНО ще се заеме да ни набоде до един. Помните ли?
В БГ лабаво минахме, някои държави вкараха ежемесечни глоби за не - инокулирани, в Канада им забраниха да карат камионите си, сметки им опразваха. В Австрия - направо пандела, законът беше приет. Просто лъсна истината, преди да почнат реално да пандизят.
Ми лабаво минахме, що тогава се коркаш толкова?!? Не си се боцнал, екстра, стига си вил на умряло тогава.
 

Горе