Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Абе, шемет, то не съм само аз, дето "нищо ми няма". Израелците се наваксаха като луди, ама не са намалели като брой население оттогава. Излезте малко от това село, светът е голям.
Лъжа! Мрат като мухи! 3 г. след инокулация, умират в съня си.
Ми лабаво минахме, що тогава се коркаш толкова?!? Не си се боцнал, екстра, стига си вил на умряло тогава.
Това е от най-големите теми в Нета. Седи за бакъп. Другия път като пак ни емнат, да се бодем насила, да ви я показвам.
Радвай се, че си още неумрял. Това не е доказателство за тезата ти. По-скоро дето се хилиш като дебил, прави едни асоциации.
 
Лъжа! Мрат като мухи! 3 г. след инокулация, умират в съня си.

Това е от най-големите теми в Нета. Седи за бакъп. Другия път като пак ни емнат, да се бодем насила, да ви я показвам.
Радвай се, че си още неумрял. Това не е доказателство за тезата ти. По-скоро дето се хилиш като дебил, прави едни асоциации.
Аз се боцнах по мое желание. А и преди Ковида много народ умираше в съня си. Да ти напомня, че хората сме смъртни, поне засега.
 
Аз се боцнах по мое желание. А и преди Ковида много народ умираше в съня си. Да ти напомня, че хората сме смъртни, поне засега.
Много народ изпукаха, до 2 месеца след глупостта да се доверят на сем. Фон Дер Лайен.
Стотици хиляди са, 20 пъти съм ви пускал EMA и VAERS.
A хили се сега, да докажеш на тебе какво ти причини отровата!
 
Много народ изпукаха, до 2 месеца след глупостта да се доверят на сем. Фон Дер Лайен.
Стотици хиляди са, 20 пъти съм ви пускал EMA и VAERS.
A хили се сега, да докажеш на тебе какво ти причини отровата!
Причини ми, че карах Ковид за един ден и двата пъти.
 
Причини ми, че карах Ковид за един ден и двата пъти.
Вярвай си.
Двама доктора, в София, ми казаха. Ковид вече се карал като настинка. Не се знае кой Ковид си карал, ако не е било хрема. Стоп, тя и настинката, хремата е корона вирус.
Отровата на Урсула е за оня стария щам, китайския. За нашите не действа.
 
Абе, шемет
С квалификации ли започваме да си говорим вече ?

не съм само аз, дето "нищо ми няма"
Ти си от процента на които за сега нищо им няма


Излезте малко от това село, светът е голям.
..го казва човека, който следва инструкциите от телевизора :D :D:D
 
Никой не е виновен за решението и избора на хората.
Моляяя??? Никой не е виновен, че е подвел хората с неверна информация, бълвана агресивно по медиите 24/7??? Забравихме баба Радка и другите вещици, дето казваха, че всичко е ток и жица - юруш на доматите. Че трябва и бременните да се подложат на експеримента - най-вече те. А и децата, които изобщо не бяха засегнати.

Никой не е виновен, че хората бяха изправени пред дилемата тромби или безработица??? Никой??? Да, тук минахме тънко, но не се знае ще можем ли следващия път да се проврем с фалшиви сертификати.

Кратка памет има пустия му българин. Ей, затва сме където сме...
 
Никой не е виновен, че е подвел хората с неверна информация, бълвана агресивно по медиите 24/7???
И кой трябва да е виновен за това, че хората вярват 100% на медиите и ги гледат 24/7 ???

То не само това, но агитацията се разпространява и от тях самите към близки, познати.

Може ли такова нещо, срамота за българския критичен ум!

хората бяха изправени пред дилемата тромби или безработица???
Би ли ми припомнила за колко време бяха избрани пред тази дилема, дали беше повече от 1-2 месеца докато излязоха заобиколкитте а разни антигени тестове и фалшиви сертификати и накрая разхлабиха нещата след 6тия месец ?

Заведенията си работеха както винаги и вечер нямаше сертификати маски и тнт. Хвърчат салфетки и хората си пушеха, пиеха и живота кипеше.

Айде не така с лошото в петък :D
 
Би ли ми припомнила за колко време бяха избрани пред тази дилема, дали беше повече от 1-2 месеца

Тва сериозно ли, man??? :confused:

Имаш ли представа за 2 месеца колко живота могат да бъдат унищожени било чрез лъжа, било чрез принуда??? И двата варианта бяха в ход, така че не разбирам амнезията ти по казуса.

Заведенията си работеха както винаги и вечер нямаше сертификати маски и тнт. Хвърчат салфетки и хората си пушеха, пиеха и живота кипеше.

Тва па от къде го измисли??? Наистина недоумявам... Заведенията бяха затворени, а на собствениците се даваха някакви компенсации-помощи. Можеха да работят само ресторанти, предлагащи храна до адрес.

Абе, я върни темата в началните страници да си припомниш, че гледам ти се губят години, а не моменти. ;)

Интересен диспут относно глупавия наратив ''вярваме в науката"

1703919083377.png
 
Имаш ли представа за 2 месеца колко живота могат да бъдат унищожени било чрез лъжа, било чрез принуда??? И двата варианта бяха в ход, така че не разбирам амнезията ти по казуса.
Процентната група на (да вземем Тедката ), към кои спада, излъгани или принудени, а може би склонени ? :oops:

Ние не сме се събрали тука да даваме осъдителни присъди, или да оправдаваме действията на групи хора.

колко живота могат да бъдат унищожени било чрез лъжа, било чрез принуда?
Понеже си нямам на представа, но пък съм любопитен, разбира се, ако позволиш да се докосна до информационната ти зона. Колко живота могат да бъдат унищожени и по какъв начин за период от време и с каква цел ?
 
Ние не сме се събрали тука да даваме осъдителни присъди

Я, покажи групово решение, с което сме се съгласили, че няма да съдим (поне вербално) садистите, които изложиха на риск живота на милиони хора по света? Аз съм тук, за да давам мнението си, както всички останали. Моето мнение е, че има длъжностни лица, които чрез лъжи и принуда причиниха трайно увреждане и смърт на голяма група хора.

Понеже си нямам на представа, но пък съм любопитен, разбира се, ако позволиш да се докосна до информационната ти зона. Колко живота могат да бъдат унищожени и по какъв начин за период от време и с каква цел ?

Приемам, че това не е въпрос, а провокация, целяща да внуши на аудиторията, че си говоря, колкото да не заспя. И аз те обичам... Go fuck yourself! :)
 
Аз съм тук, за да давам мнението си, както всички останали.
Не, ти си майка Тереза на форума, която винаги търси справедливост и честност, но все теб плюят.

смърт на голяма група хора.
винаги има упадъчен материал, загуби или "фира" при изпълнение на даден план.

садистите, които изложиха на риск живота на милиони хора по света?
Чакай де, още нищо не си видяла :)
 
Ебати фейка, умирам от смях.

Я прочети нещата на глас още веднъж, ама бавно, от тъпотията дето си намерил във фейсбуука.
 
Последно редактирано:
Не, ти си майка Тереза на форума

Не съм сигурна, че искам да ме сравняват с тая спорна личност. :)

която винаги търси справедливост и честност
Така съм от малка, така и ще си умра - съдба.

но все теб плюят.

Дреме ми на шмайзера.
tooth.gif
 
Ебати фейка, умирам от смях.

Я прочети нещата на глас още веднъж, ама бавно, от тъпотията дето си намерил във фейсбуука.
Ей ти фейк, от американското здравеопазване. Това е само частичка, щото е само за ФАЩ, само за Файзер. ЕМА за Европа не дават смъртност, ама от близо двата милиона оплаквания, 40 % са постоянни осакатявания. Пускал съм линковете, омръзна ми да поствам на зомбита.
6 цифрена сума са умрелите, и се увеличава постоянно. Умират 3 г. след инокулация. Внезапна смърт, термин, изобретен от сем. Урсула. Това е новата медицина, в която ако не вярваш получаваш куршум или газене с кон.

22 000 умрели. Официално.
1703940257585.png
 
Ебати фейка, умирам от смях.

Я прочети нещата на глас още веднъж, ама бавно, от тъпотията дето си намерил във фейсбуука.
Били сме "склонени", "принудени". 100 пъти му обясних, че си ги сложих доброволно.
 
Били сме "склонени", "принудени". 100 пъти му обясних, че си ги сложих доброволно.
Е не си само ти. Навил си се, щото си бил глупав, неинформиран, или комбинация от горните.
Повечето ги принудиха. В Австрия баш си беше влязъл закона. 7000 евро глоба, и 6 месеца ефективен затвор. Бяха го гласували.
Пенсионерите в Гърция ги глобяваха всеки месец по 200 евро. В Италия пак имаше нещо подобно.
Един латино америкаски Мъдуро беше стигнал по-далеч. "Ще ви затворим, и пак ще ви набием ваксината в задника", или нещо от сорта.
Принудителното умъртвяване е убийство, изтребление. Фашизъм. Урсулата опита да направи нов Холокост, ако беше успяла щеше да избие доста повече народ, от Хитлер.
 
Е не си само ти. Навил си се, щото си бил глупав, неинформиран, или комбинация от горните.
Повечето ги принудиха. В Австрия баш си беше влязъл закона. 7000 евро глоба, и 6 месеца ефективен затвор. Бяха го гласували.
Пенсионерите в Гърция ги глобяваха всеки месец по 200 евро. В Италия пак имаше нещо подобно.
Един латино америкаски Мъдуро беше стигнал по-далеч. "Ще ви затворим, и пак ще ви набием ваксината в задника", или нещо от сорта.
Принудителното умъртвяване е убийство, изтребление. Фашизъм. Урсулата опита да направи нов Холокост, ако беше успяла щеше да избие доста повече народ, от Хитлер.
Въобще не съм глупав и неинформиран, айде тези квалификации на чистачката да ги даваш. Повтаряш се вече с Урсулата, едно и също. Ама толкова си можеш, явно.
 
Последно редактирано:

Горе