Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Дава ти фейсбуук глупости за Италия, питаш го - той ти праща съвсем друго за САЩ, и почва да мънка по четвърто нещо. Priceless
 
Чакай де, още нищо не си видяла

Следващата пандемия ще е кибер-пандемия, която ще е много по-страшна от ковид. Подготвя се с цел отмяна на изборите в сащ, а и голяма част от изборите, планирани за настъпващата утре 2024г. Атаката ще бъде приписана на Китай, Русия, Иран - според зависи..

Вярвам 100% на Уитни - много знае тя. Почти колкото наш Ети, ама не чак толкова. ;)

Цък и чувате конкретно въпросния пасаж:

 
Следващата пандемия ще е кибер-пандемия, която ще е много по-страшна от ковид. Подготвя се с цел отмяна на изборите в сащ, а и голяма част от изборите, планирани за настъпващата утре 2024г. Атаката ще бъде приписана на Китай, Русия, Иран - според зависи..

Вярвам 100% на Уитни - много знае тя. Почти колкото наш Ети, ама не чак толкова. ;)

Цък и чувате конкретно въпросния пасаж:



Пак се вкопчваш само в едно парченце от пъзела и не гледаш цялата картина.

Между другото Уитни-то е по отслабнала.

От видеото ми припомни за филма "Leave the World Behind" гледа ли го ?
 
Подготвя се с цел отмяна на изборите в сащ, а и голяма част от изборите, планирани за настъпващата утре 2024г. Атаката ще бъде приписана на Китай, Русия, Иран - според зависи..
Звездите ми го говорят
 
Звездите ми го говорят

Чак па звезди! Най-обикновени боклуци


Пак се вкопчваш само в едно парченце от пъзела и не гледаш цялата картина.

Радвам се, че поне един човек може да гледа през очите ми и да знае какво виждам. :)

От видеото ми припомни за филма "Leave the World Behind" гледа ли го ?

Не. Може да го видя..
 
Да беше отворила видеото, щеше да знаеш поне за какво се говори, ама нормално.

- За другите, ако му е интересно на някой - тоя подкаст е номер едно. Има епизоди с хора, които вмомента имат 50-60 години затвор.




И не е нужно да разбираш много от киберсигурност и да следиш нещата, за да знае човек откъде идват подобни атаки, и защо всичката паплач с ransomware 5-6 групи които останаха, се преместиха в Рашка.
 


E тоя епизод беше много добър. Ако някой го интересува, мога да намеря други отличаващи се епизоди, като WannaCry, NotPetya , дето руснаците удариха украйна 2017 с него, за българина дето хостваше на една ransomware руска група сайтовете в deepweb, затвориха му офшорния хостинг де, и замина. На Мосад също имаше няколко епизода за Шин Бет и тяхни операции.

Тоя също си го биваше за Сауди Арамко хака.
 


E тоя епизод беше много добър. Ако някой го интересува, мога да намеря други отличаващи се епизоди, като WannaCry, NotPetya , дето руснаците удариха украйна 2017 с него, за българина дето хостваше на една ransomware руска група сайтовете в deepweb, затвориха му офшорния хостинг де, и замина. На Мосад също имаше няколко епизода за Шин Бет и тяхни операции.

Тоя също си го биваше за Сауди Арамко хака.

Папкай, папкай наратива на WEF - тия буламачи се приготвят точно за такива всеядни като тебе, без грам критично, самостоятелно мислене.
 
Да беше отворила видеото, щеше да знаеш поне за какво се говори, ама нормално.
Разликата между теб и всеки мислещ човек е, че ти обичаш да се пльоснеш в лайната и да се възхищаваш на заобикалящата те среда. Ние виждаме отдалече какво съдържа помийната яма и спазваме дистанция, за да избегнем смрадта.

 
Въобще не съм глупав и неинформиран, айде тези квалификации на чистачката да ги даваш. Повтаряш се вече с Урсулата, едно и също. Ама толкова си можеш, явно.
Квото и да ви напиша се хилите като дебили. Просто няма смисъл. Плашещо е какво ви е причинило вярата в науката на 80+ пола.
1704014759270.png

1704016460745.png
 
Последно редактирано:
Иване, дай нещо от ония идиот от възраждане да се посмеем, меметата на чичките и лелките от фейса изветряват
 
После да не квичите, че повдигам кокалите на отдавна умрели неща. Днес маските, утре зелените сертификати. Тоя на СЗО вика - тъй тъй сме направили зеления сертификат, айде да го обвържем с пътуването, работата им, глоби и затвор.
Клонингите атакуват. И тоя път са прегрупирани и опитни. Стария фашизъм ще ни се види играчка. Ваксините са по фризерите, само чакат стадото да тръгне към кланицата.
Здравните власти признават, че са притеснени и от ниския процент ваксиниращи се.
 
После да не квичите, че повдигам кокалите на отдавна умрели неща. Днес маските, утре зелените сертификати. Тоя на СЗО вика - тъй тъй сме направили зеления сертификат, айде да го обвържем с пътуването, работата им, глоби и затвор.
Клонингите атакуват. И тоя път са прегрупирани и опитни. Стария фашизъм ще ни се види играчка. Ваксините са по фризерите, само чакат стадото да тръгне към кланицата.

Чакам и аз да отлежат хубаво, че пак да се набождам, после ме държи 2 години. Кеффффф!
 
предаде Нова тв
Влизаш в сайта на нова и бум 4 статии относно ковид, само за днес !
Ще се мре :p


Screenshot_20240104-120518.pngScreenshot_20240104-121012.png



Айде поне един локдаун до март де, що ни успокояващ така

Screenshot_20240104-121939.png
Screenshot_20240104-122102.png

Е, може ли така да успокоявате хората, нали сте Нова тв. Нищо не се споменава за черни чували и трупове... Направо разочарование.

Бахти тъпото е този сезон на Ковид :cry:
 

Горе