Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
(Редакция: сега чух по радиото, че румънското пристанище в Мангалия е затворено. Така че си стойте тука: Столипиново, Сливен...)
Мидия и Констанца също. Нормално, всяко едно пристанище го затварят като има силен вятър и времето е лошо. Ако това ще те успокои, времето го дават да се оправи, така че ще ги отворят. ;)
 
Баси как е оспамил темата!
Ходете се подписвайте за излизане от СЗО, щото следващата порция Циклон - Б ако откажете - ще се окажете със занулени сметки и тотална забрана за движение. И да просите няма да можете!
 
Ходете се подписвайте за излизане от СЗО
Ама разбира се, че като се подпишем, и работата ще стане. Па ние за що референдуми се подписахме... За всичко ни питат, с всичко се съобразяват. Викат ''вашето желание е заповед за нас''. Аз лично ще се включа, но нямам надежда, че ще променим нещо, Ванка.
 
Ама разбира се, че като се подпишем, и работата ще стане. Па ние за що референдуми се подписахме... За всичко ни питат, с всичко се съобразяват. Викат ''вашето желание е заповед за нас''. Аз лично ще се включа, но нямам надежда, че ще променим нещо, Ванка.
Еми натискай си гъ за, то от нас нищо не зависи! Гледай на другата страна, докато ти заблъскат по вратата. Тогава ще си самА, и няма да има кой да се притече на помощ.
Понеже се разчу що за ваксини правят, следващия път ще ни ваксат с дуло във врата. Тая сутрин гледам Мангъров, вика вече никой не ще да си слага "ваксина" за Ковид.
Как мислиш ще ни подкарат в кланицата?
 
Еми натискай си гъ за, то от нас нищо не зависи! Гледай на другата страна, докато ти заблъскат по вратата. Тогава ще си самА, и няма да има кой да се притече на помощ.
Понеже се разчу що за ваксини правят, следващия път ще ни ваксат с дуло във врата. Тая сутрин гледам Мангъров, вика вече никой не ще да си слага "ваксина" за Ковид.
Как мислиш ще ни подкарат в кланицата?

Казах, че ще се включа, бе. Какво ми се пенявиш? :)
 
Принципно Моше се свързва с Мойсей. :)
Mного народ си се кръщават Юда.
Отива им. Бурла, може да се окаже, че изби повече народ от атомните бомбардировки. Това само официално регистрираните.
Гръцки евреин. Родителите му за малко се откачили от Холокоста. Ся да си ни върне на европейците! Беше подкупил Урсула да ни води у пандиза, ако му откажем продукта.
 
Хората инвестирали, направили модерен завод, развиват някакъв бизнес, икономика, старата селска чанта си мисли, че ще я хранят с насекоми. пхахаха ебати тъпото животно.

Славчев и крума , новата и трола затова ли пищяха преди няколко месеца, че европейците ни готвели да ядем насекоми. Тея негодници затова ли мрънкаха, че ще ядем насекоми.... Оле мале ... това са ни руските кадри.




Ларвите се преработват в протеини, които могат да бъдат широко употребявани в селското стопанство. Освен, че са естествен източник на протеин за риби, птици и животни, след преработването на органичните отпадъци, ларвите оставят след себе си и много богат и концентриран тор

Протеиново брашно от ларви на черна муха войник за фуражи за риби и домашни любимци. Това произвежда младата компания “Насекомо”, която е пример за новаторство, устойчив бизнес и кръгова икономика.


На европейския пазар търсенето на продукта им е голямо, тъй като той е добър заместител на традиционните протеини, които се внасят в Европа и чието производсто изчерпва природните ресурси.
 
Последно редактирано:
Нали се оплаквахте, че в България нищо не се произвежда? Сега искат да произвеждат, но вие пак сте против. В момента протеините от насекоми са разрешени само за риби и домашни животни. Дори и да ги разрешат за хора, няма да е нужно да ги ядете. Това ще го пише на етикетите, просто не ги купувайте. ЕС има най-добрите закони за защита на потребителите в света. Повече ще ме е страх да ям храна в държава извън ЕС, вкл САЩ. Да питат Епъл за правата на ЕУ, американците още се сърдят, че ще сме с по-хубави телефони от тях.
 
Последно редактирано:
Тоя ще изяде и майка си ако му кажат от ес или сащ. Пхаа, бати тъпото животно.
 
Не е истина колко е тъп Ретарда. То вече ги ядеш бе малоумник, просто не знаеш, защото ги пишат като Е-та и добавки... Мъкаааа
 
Трябва да повярвам на тебе, че има - ти сигурно ходи и изследва и видя , че в Е416 има протеин от муха. И знам, че не си учил, ама да знаеш, че повечето Е-та , са или киселини или абсорбанти/ за да запазват нещата по-дълго. Тея Е-та пак ги изписват навсякъде. Може да идеш на в русийка или сърбия и да прочетеш един етикет , какво пише, един нахуй.


И тая простата му лайква поста - пуснал доказателства, покзал в Е-тата, че има в храните черни мухи - славчев - я ходи пусни една статийка у фейса " ШОК И УЖАС, ЕВРОПЕЙЦИТЕ НА ТРОВЯТ С ЧЕРНИ МУХИ В Е-ТАТА - ПРОСТО НЕ ЗНАЕМ ОЩЕ" - ама напиши си името отдолу, да знаят кой е автора на партенката.

И за какво му е на такъв голям консерн, дето се и вижда, кой и купува нещата - Уизказ за котките храната, и канино храна за кучета, ще седнат да ти бутат в Е-тата и то незаконно - ще взема да повярвам на руската утрепка, с аргумента "вервайте ми ".
 

Горе