Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Това е комедия, какво има да ти резюмират.
@partytime тоя е страшен комик, следя му канала от 2-3 години, има един персонаж - WankSta - много добър.
https://www.youtube.com/@cassadycampbellofficial/videos


И тоя му персонаж е много добър, голям пранк и направи на тез хлапета

Доста сериозно им влиза, не го ли бият ?
 
Не

LMAO!!! Голям смях е тоя character. Екипа - 10 размера по-голям - полицейска гривна на крака , акцента / говора , попийва от бутилка с lean наркотици, и портфейл разгъващ се с 10-тина снимки на негърчета - като сваля мацки, им обяснява, че са му децата - всяко от различни майки 🤣 . Много добре го е измислил образа, пък има и някакви меме екипи - на cheetos ( чипса ) , и става още по-голям смях.
 
Последно редактирано:
Една служителка в Cloudflare записала как я уволняват...


Стандартната процедура общо взето, ама хубаво ги поизпоти :)
 
421284911_369724085762443_3821890445589876903_n.jpg
 
Пускайте подписани документи, само ЕГН и 3 имена. Нищо друго, ни дата ни номер на страница. До гр. Русе, ул. Църковна независимост 1, за д-р Георги Тодоров.

Линк за бланката, съдържа полета за подписани трима души. За четвъртия - нова.


 
Пускайте подписани документи, само ЕГН и 3 имена. Нищо друго, ни дата ни номер на страница. До гр. Русе, ул. Църковна независимост 1, за д-р Георги Тодоров.

Линк за бланката, съдържа полета за подписани трима души. За четвъртия - нова.


Абе ти да не си племенник на Пасков?
 
Абе ти да не си племенник на Пасков?
Кво общо има Пасков? Подписката я прави доктор собственик на лаборатория, председател на аптекарско дружество или каквото там.
Овцете да се бодат, не ви пречим! Аз съм против да ме вкарват в пандиза, ако не им потребявам смъртоносните препарати.
 
Independent Fact-checkers, на които им плаща The Big Pharma.
Те не го и крият, официално си седи долу на страницата на факт-чекърите.
Именно разни соросоидни боклуци, Америка за България и подобни.
Лошото е, че с новите промени ще криминализират не-вярата в науката. Като в средновековието. Ако не си от тяхната вяра те горят на клада.
 
Тази седмица семейството на Майк Диксън съобщи в X/Twitter, че журналистът е колабирал и е „починал внезапно“ на 59-годишна възраст, докато е отразявал Australian Open. Причината за смъртта е запазена в тайна.

И те така те

 
И те така те

Рядко се радвам за такова, някоя гад като пукне като улично псе!
 
Митинг за убити от "ваксини" деца, в Италия:

Пострадал особено жестоко:

Пострадал особено жестоко българин:

Едвам се отървала от задгробното, мацка:

Тия клипове ги трият и преследват, цели канали унищожават за такова. Затова ги бакъпваме в партизански сървъри.
 
Митинг за убити от "ваксини" деца, в Италия:
Мусолини се гордее с днешната политика на страната си. Да ги питам защо посегнаха на децата, при положение, че вирусТа не ги засягаше по никакъв начин?
 
Мусолини се гордее с днешната политика на страната си. Да ги питам защо посегнаха на децата, при положение, че вирусТа не ги засягаше по никакъв начин?
Скоро ще криминализират отказа от редовно инокулиране. Само ни пробваха тоя път. Демо версия беше.
Милиарди трябва да умрат!
 
Федералният съд отсъжда, че действията на педала Трюдо срещу Freedom Convoy през 22-ра са неправомерни. Всичко в тоя цирк беше абсолютно незаконно - от маските до затварянето на хора и бизнеси до насилственото инжектиране с опасни медикаменти.

 

Горе