Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Относно колко жалка попагандна машина е медията CNN. По всяка актуална тема и най-вече по отношение на пЛандемията:

235174236_10219587038362425_5642713611582522786_n.jpg
 
Това е от сайта за сатирични новини The Babylon Bee и е преправено с Photoshop.


Друга "гореща новина" от същия сайт:

 
Е, именно де. CNN отдавна е сатирична, а не глобална новинарска медия. Начинът, по който тенденциозно отразяваха целия мандат на Тръмп го доказва. Прави са от BabylonBee да им се подиграват.

Сега по повод ежеминутните гафове на сенилната кукла на конци, критика от страна на "обективната" медия няма.
 
Последно редактирано:
Да, ваксинирах се със Pfizer, следващата игла е след седмица. Абсолютно никакви странични ефекти нямаше при мен, единствено леко ме наболяваше мястото на ръката за около два дни. Нито умора, нито температура, нито нищо не усетих от ваксината - на 25 съм.
 
Да, ваксинирах се със Pfizer, следващата игла е след седмица. Абсолютно никакви странични ефекти нямаше при мен, единствено леко ме наболяваше мястото на ръката за около два дни. Нито умора, нито температура, нито нищо не усетих от ваксината - на 25 съм.
Сега очаквай умниците антиваксъри от форума да ти напишат, че след 10 години ще изпиташ ефекта й.
 
Сега очаквай умниците антиваксъри от форума да ти напишат, че след 10 години ще изпиташ ефекта й.
Абе алкаш, никой никого не спира да си бие каквото си поиска, въпроса е вие да не принуждавате нас, при положение, че не щем да си набиваме ГМО отвари.
 

 

Т.е. всички гледат колко ше си заминат от тоя свят заради ниската ваксинация у нас. Браво, българи, успех!
 
Значи вече всичко е Делта и се очертава последна възможност за боцнатите да се спасят от чумата на 21 век, защото на вратата чука Ламбдата, за която ваксинките май не действат. Който се боцне сега ще използва пълноценно експерименталната отвара само в рамките на месец-два... колкото продължи вълната дето сега започва. След това ще бъде завинаги безполезна, защото както грипа Алфа-та и Делта-та ще ни напуснат и няма да се върнат повече.

Да си бия експериментална отвара или да се заключа в мазето за месец и нещо? Ако бях такъв хипохондрик за да ме е страх от вирОса, щях да съм достатъчно хипохондрик за да ме е страх и от отварата... направо щях да се заключа в мазето докато чумата отмине.

Всички гледат Тедката колко е впечатлен от "Всички гледат", вярвайки че наистина всички гледат право в нас. Толкова наивност, чак ми става мило. Тедка, Тедка, при теб пораженията от ваксината са явни, но не са от тази "ваксина", а от някоя от миналото.
 
Между другото, зебележете един куриоз. Според горните две заглавия едновременно сме най-слабо ваксинираната държава и оригиналното Алфа Кови вече не се среща по нашите земи. Искахме Алфа изкоренено - Алфа е изкоренено и без помощта на ГМО отварите. Кой го изкорени? Делтата. Силата на ГМО отварите бледнее пред силата на новия вариант. Докато се мъчим да се отървем от едната Алфа ей така помежду другото се появява Делта и прави Алфа на пух и прах. Точно както преди това Алфа разказа играта на Грипчо, докато се опитвахме най-ефективно да съсипем световната икономика.

Хващам кристалната топка сега и виждам, че до половин година няма да има и следа от Делта, независимо от броя на боцнатите. Тогава новината ще бъде:

99% от клиничните проби за SARS-COV-2 вече са за Ламбда вариант (Графика)
 
До края на 2020г в Турция починаха над 230 медицински лица от COVID. След като ваксинираха всички през началото на 2021, до днешна дата броя на починалите от COVID е 0. Кой разбрал, разбрал...
 
Между другото, зебележете един куриоз. Според горните две заглавия едновременно сме най-слабо ваксинираната държава и оригиналното Алфа Кови вече не се среща по нашите земи. Искахме Алфа изкоренено - Алфа е изкоренено и без помощта на ГМО отварите. Кой го изкорени? Делтата. Силата на ГМО отварите бледнее пред силата на новия вариант. Докато се мъчим да се отървем от едната Алфа ей така помежду другото се появява Делта и прави Алфа на пух и прах. Точно както преди това Алфа разказа играта на Грипчо, докато се опитвахме най-ефективно да съсипем световната икономика.

Хващам кристалната топка сега и виждам, че до половин година няма да има и следа от Делта, независимо от броя на боцнатите. Тогава новината ще бъде:

99% от клиничните проби за SARS-COV-2 вече са за Ламбда вариант (Графика)
Моята кристална топка казва, че много скоро няма да има следа от делта. Все пак има още много до Ω

П.с. Кристалната ми топка не може да говори, не казва, само показва :) И не се ангажирам чак пък "много скоро" и без "следи" но все пак.
 
До края на 2020г в Турция починаха над 230 медицински лица от COVID. След като ваксинираха всички през началото на 2021, до днешна дата броя на починалите от COVID е 0. Кой разбрал, разбрал...
Значи ако в Турция населението е 82 милиона, от които малко повече от 1 милион са медицински работници, искаш да кажеш че от началото на 2021 досега (7 месеца и половина) нито един от тези над 1 милион не е умрял от нещо различно от спъване в апарат за кръвно например? То не било ваксина, нито ГМО отвара, то е еликсир на безсмъртието! Мечтата на първият китайски император е изпълнена... само да не беше изпил шишенцето с живак и да беше доживял до сега...
 
До края на 2020г в Турция починаха над 230 медицински лица от COVID. След като ваксинираха всички през началото на 2021, до днешна дата броя на починалите от COVID е 0. Кой разбрал, разбрал...
Това много хора може да обърка...
Аз го разбирам, че държавата е с едно странно такова управление и след като сложат ваксината после мъртвите ги крият, че са от Ковид и пишат, че уж ваксината действа. Аз така го разбирам. Тоест от това, което си написал не го намирам за буквално, а за някаква ирония.. не знам дали е така.
 
Моята кристална топка казва, че много скоро няма да има следа от делта. Все пак има още много до Ω
Да, ако трябва да сме още по-точни математически, Делта ще започне да намалява още по време на следващата вълна и към края на вълната ще понася много от шамарите на Ламбда. Тия дето си бият ГМО отварите сега се предпазват не от цяла вълна, а от 3/4 вълна или може би 1/2 вълна.
 
Имаше едно предсказание на Баба Ванга, че хората ще вървят по улиците и ще падат. Не знам какво точно е искала да каже с това - дали ваксина, дали вирус, дали някаква друга болест и нито едно от тези двете.
Беше предсказала, че Китай ще е следващата световна сила и то е на път да стане, ако още не е.
Беше предсказала, че ще има големи нашествия на бежанци.
И още много неща, които според мен излизат верни и сега се сещам за това "хората ще върват и ще падат по улиците"
 
До края на 2020г в Турция починаха над 230 медицински лица от COVID. След като ваксинираха всички през началото на 2021, до днешна дата броя на починалите от COVID е 0. Кой разбрал, разбрал...
Това трябва да е някаква шега нали ? Както в много други държави подобни на нея няма болни нали ?
 
И като стана въпрос за математика, току-що гледах ей това видео на този симпатичен мустакатко:
и ми направи впечатление едно нещо - членовете на една секта спазват правилата на сектата, дават материалните си неща на сектата, готови са да умрат за сектата и дори когато сектата се разтури се намират такива дето да се опитват да я възродят (ако трябва с векове). Или най-общо, основната цел на сектантите е да си поддържат сектата жива и функционираща.

Интересно ми е Кови сектантите до каква степен са навътре. Кови лидерите по света действат настъпателно (кой колкото може) и дори има цял контитент (Австралия) в който практически няма вирус, но вярата във всевишния Кови се пропагандира доста силно от тамошните лидери.

Време е сектантите да започнат да дават материалните си придобивки на сектата - пари, бизнеси, коли, апартаменти... все пак обещанието е да се чувстват щастливи. След което да започнат да нападат физически неверниците, а когато са притиснати до стената да дават живота си за сектата.
 
Култ не е секта. Това са съвсем различни неща. Във видеото се говори за култове, а най-характерното за един култ е, че има много малко последователи. От там нататък всичките ти разсъждения са пълна глупост, което е логично като се има предвид, че си от групата на невярващите в науката, което пък говори за ниска интелигентност, а това пък води към висока склонност за вяра в несъществуващи конспирации и т.н. Да не се повтарям, вече съм ги обяснявал тези неща много пъти из форума.
 

Горе