Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
А като се разболееш от Ковид не влиза ли в теб спайк протеин и да обикаля тялото няколко седмици ?
Каква е разликата от спайк протеин като се разболееш от Ковид и от ваксината ?
Не е заяждане, а въпрос на който и аз не мога да отговоря
 
А като се разболееш от Ковид не влиза ли в теб спайк протеин и да обикаля тялото няколко седмици ?
Каква е разликата от спайк протеин като се разболееш от Ковид и от ваксината ?
Не е заяждане, а въпрос на който и аз не мога да отговоря
Десетки страници в собствената ти тема за ваксините, постоянно вълнение "ваксината обича ли ме, или не ме обича", а дори не знаеш как работи :oops:

И после аз съм се опитвал да те изкарам да изглеждаш по определен начин пред хората... :confused:

 
Има ново съобщение от един на производителите на ваксини - Верояно ще се появи нов щам на който ваксините не действат.
Изводите за вас колко е вероятността
 
Както и да е не ми пука за мнението на хора от форум

А в началото беше:
Реших да попитам и да видя какво мислят другите хора, дали да се ваксинирали, дали са имали някакви странични ефекти и тнт.

Не е заяждане, а въпрос на който и аз не мога да отговоря
И аз не мога. Питай Мънги. Ако си достатъчно любезен, може и да ти отговори. :)
 
Има ново съобщение от един на производителите на ваксини - Верояно ще се появи нов щам на който ваксините не действат.
Изводите за вас колко е вероятността

Просто та влече темата, затва спамиш нонстоп, разбирам.

Обаче тежка материя си избрал за хоби.
Това не е за парт-тайм занимания :rolleyes:
 
Предупреждавам про-ковидите и про-ваксърите да не гледат това видео. Ще ви се повиши кръвното налягане, което от своя страна ще ви намали имунитета и ще хванете по-лесно Ковид. Ако пък днес сте го хванали, ще се развие много тежко.

 
Потвърждава се това, което казах - на неваксинираните ще им е все по-трудно. Ще има все повече пречки. Някои казаха, че се правят и ще се правят на ваксинирани, което едва ли е толкова сложно да се уреди в България. Да, към момента са необходими статистики, без значение дали са верни. Но на малко по-късен това ще има обратен ефект спрямо тях. Така че пак се свежда до това - или боц или не боц.

На мен ми се струва, че приемането на прекомерно количество кашкавал има благоприятен ефект.
 
Потвърждава се това, което казах - на неваксинираните ще им е все по-трудно. Ще има все повече пречки. Някои казаха, че се правят и ще се правят на ваксинирани, което едва ли е толкова сложно да се уреди в България. Да, към момента са необходими статистики, без значение дали са верни. Но на малко по-късен това ще има обратен ефект спрямо тях. Така че пак се свежда до това - или боц или не боц.

На мен ми се струва, че приемането на прекомерно количество кашкавал има благоприятен ефект.

Защо постоянно се опитваш да се изпъкваш? Аз само ще кажа, че нищо не си предрекъл или познал :D
А кашкавалът от краве, овче или козе мляко да бъде?
 
Защо постоянно се опитваш да се изпъкваш? Аз само ще кажа, че нищо не си предрекъл или познал :D
А кашкавалът от краве, овче или козе мляко да бъде?
За кашкавала към момента не мога да ти кажа. Защо не приемеш, че вместо себеизтъкване пиша, защото ми се пише и защото ако може да помогна на някой (но пак повтарям, че съветите ми не са меродавни, пак е по ваша преценка).
Не знам какъв точно кашкавал, към момента нямам някакви конкретни наблюдения. Аз лично открай време предпочитам краве кашкавал и консумацията ми на кашкавал от може би месец и половина се е увеличила драстично. Особено пушен кашкавал. Кашкавалите и кашкавалените сирена, голяма част от тях имат специфики. Но така по-български казано ние си ги обобщаваме като кашкавал. Има кашкавал, който е по-годен за директна консумация, но не е много подходящ за термична обработка и обратното.
И на други въпроси бих отговорил, стига да мога.

Специално по темата предпочитам да не познавах, но очевидно познавам почти всичко. От три месеца очаквам локдаун през септември. Някой сеща ли се на прима виста кога беше последния локдаун?
 
Кашкавал значи? А какво правим с натрупаните от него телесни мазнини?

Пренебрегваме един споменат от много лекари превантивен метод - пушенето. Със сигурност е по-ефективен от ваксините и може би по-малко опасен за здравето. :)
 
Малко бекграунд за линкнатия по-горе сайт odysee.com
Предпочиташ здрава цензура пред възможността свободно да си кажеш мнението, така ли?

Кашкавал значи? А какво правим с натрупаните от него телесни мазнини?
Движение!

Пренебрегваме един споменат от много лекари превантивен метод - пушенето.
Не, не го пренебрегваме :)
 
Кашкавал значи? А какво правим с натрупаните от него телесни мазнини?

Пренебрегваме един споменат от много лекари превантивен метод - пушенето. Със сигурност е по-ефективен от ваксините и може би по-малко опасен за здравето. :)
Ако става въпрос за качване на килограми, които вече са в тежест изобщо не бих подкрепил. По еди каква си причина жените са по-поддатливи. Може да има връзка с по-сензитивните млечни жлези. Наистина го мисля това, което казах няколко пъти - всеки си преценя сам. Моят метаболизъм е такъв, че ако ям много напълнявам, ако не ям отслабвам.
За цигарите - е тук вярвам на изследванията, че цигарите са може би второто най-пристрастяващо вещество след хероина, изобщо не се съмнявам че изземват кислорода от кръвта, но при мен има завишено производство на червени кръвни телца.

П.с. Минчев твърди, че се замоизтъквам и сигурно така изглежда, но АЗ, казвам АЗ от моята гледна точка и усещания и опит за мен. Колкото и да си мисля че познавам един човек аз все пак едва ли мога гарантирано да го познавам. Много често приключвам спорове поради някои такива причини.
 
Последно редактирано:
Моят метаболизъм е такъв, че ако ям много напълнявам, ако не ям отслабвам.
Брех! Какво съвпадение - и моят е такъв. :)

Майтапа на страна, но това за тютюнопушенето наистина циркулира в пространството и то сред лекари. Именно лекар е казвал на сестра ми, че в интензивното, в което работи няма нито един пушач. Не агитирам никого. Просто разсъждавам. Авторът на темата може да пита по групите колко от тежко ков-натите са пушили? :)
 
Брех! Какво съвпадение - и моят е такъв. :)

Майтапа на страна, но това за тютюнопушенето наистина циркулира в пространството и то сред лекари. Именно лекар е казвал на сестра ми, че в интензивното, в което работи няма нито един пушач. Не агитирам никого. Просто разсъждавам. Авторът на темата може да пита по групите колко от тежко ков-натите са пушили? :)
Не е майтап. Предполагам че доста хора познават хора, чийто метаболизъм не е средностатистически и стандартен. аз познавам двама човека и то от години и то с които се срещаме редовно, които колкото и да ядат, а особено единия яде наистина много не качват килограми, ами не само това ами и са по-слаби от нормата.
 
Именно лекар е казвал на сестра ми, че в интензивното, в което работи няма нито един пушач. Не агитирам никого.

Гътат се преди да стигнат до интензивното.

И както знаеш, познавам сестра ти, а тя не ми е споменавала подобни неща.
 
От три месеца очаквам локдаун през септември.
Освен децата под 10г., абсолютно всички очакват локдаун през септември, както през миналата година. То даже по новините май само това се говори (не гледам новини).
 

Горе