Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ако имахте и грам мозък в кухите си тикви щяхте да се замислите кога в България през лятото е имало десетки смъртни случаи от грип всеки ден, и така да си изясните съмненията ковид грип ли е, или доста по-опасна болест.

Това го пуснах преди няколко дни на английски. Ето го и на български за тези, които само се правят, че разбират английски:
 
Последно редактирано:
Жив с последици от Ковид..
И аз живеех и не виждах Ковид, но след като ми се случи като се поинтересувах и стана чудо мале колко много като мен имало дето страдат след Ковид...
И от какво страдаш ти след Ковид, освен от страхова невроза?

щяхте да се замислите кога в България през лятото е имало десетки смъртни случаи от грип всеки ден, и така да си изясните съмненията ковид грип ли е, или доста по-опасна болест.
Кое не разбра, че не броим умрели ОТ грип или умрели ОТ корона. Броим умрели от диабет, сърдечно-съдови заболявания, рак, наднормено тегло и всякакви други тежки проблеми, които само защото имат и положителен PCR "тест" се записват в оная общата статистика, страшната. Която статистика и последвалите неадекватни мерки водят до всички други проблеми дето изписах в предишния ми пост.

Иначе казано - ако не беше станало и на въпрос за Ковид, 2020 и 2021 щяха да са си най-обикновени години и никой нищо по-различно от преди нямаше да усети. 2020 и 2021 щяха да са както 2018 и 2019 например - нищо необичайно.

Това го пуснах преди няколко дни на английски. Ето го и на български за тези, които само се правят, че разбират английски:
Искаш ли да направим експеримент? Упояваме те, слагаме те на ICU за най-малко 3 дни, а после като се събудиш пробягваш 5 километра (абе и 1 може) за да докажеш, че белите ти дробове са непокътнати.

Аз не съм имал съмнения, че този човек ще умре, след като е поставен на машина за убиване.
 
Ако имахте и грам мозък в кухите си тикви щяхте да се замислите кога в България през лятото е имало десетки смъртни случаи от грип всеки ден, и така да си изясните съмненията ковид грип ли е, или доста по-опасна болест.
Ако Ти имаше грам мозък в кухата си кратуна, щеше да обориш с факти казаното от лекаря "на първа линия", което пуснах сутринта. Той казва, че данните за смъртните случаи се манипулират ежедневно. И това го знае всяко дете със синдром на Даун, ама ти не можеш да го схванеш, щото си въздух под налягане.

Стига си пробутвал тоя един случай. У нас такъв бъркоч от туристи по черноморието не е имало от десетина години. Ако глупостите ти бяха истина, досега трябваше да имаме десетки хиляди умрели за два месеца, ама нямаме.

И да си знаеш, че с тоя високомерен тон само олекваш повече. Пробвай с валидни и доказани от НАУКАТА аргументи. На пропагандата спряхме да обръщаме внимание още миналата година. Късно се включваш и си доста назад с материала... ;)
 
Следното би трябвало да помогне на автора на темата да вземе правилното решение. :)

На останалите върли фенове на ваксините нищо не може да им помогне.

@Noke , Don't do it!

 
Ако Ти имаше грам мозък в кухата си кратуна, щеше да обориш с факти казаното от лекаря "на първа линия", което пуснах сутринта. Той казва, че данните за смъртните случаи се манипулират ежедневно. И това го знае всяко дете със синдром на Даун, ама ти не можеш да го схванеш, щото си въздух под налягане.

Стига си пробутвал тоя един случай. У нас такъв бъркоч от туристи по черноморието не е имало от десетина години. Ако глупостите ти бяха истина, досега трябваше да имаме десетки хиляди умрели за два месеца, ама нямаме.

И да си знаеш, че с тоя високомерен тон само олекваш повече. Пробвай с валидни и доказани от НАУКАТА аргументи. На пропагандата спряхме да обръщаме внимание още миналата година. Късно се включваш и си доста назад с материала... ;)

Ако беше така, тука жив човек не трябваше да е останало, труповете щяхме да ги събираме с фадромата и да ги изнасяме със самосвали. От юли месец до сега, по алеята и морска гара е неописуема лудница. Имам чувството, че цялата софийска сган се е изсипала тук. Задръствания с километри, навалица навсякъде, такова струпване на хора не съм виждал във Варна от много години. Сигурно сме повече от София в момента :) На празника на Варна имаше десетки хиляди човеци на изключително малко разстояния. Всичкото пияно, крещящо и обменящо телесни течности в безразборен порядък. Допускам, че заради тези безотговорници-масови убийци, всички ще Омрем до няколко седмици :eek:
 

Тоя има много видеа по темата.

Гледах го преди ама по едно време май реших че е повече инфлуенсър и про ютубър отколкото доктор, т.е. и той чете от Гугъла и поднася същото инфо през добре редактирани видеа. Вади заключения които всеки може сам да направи. Демек основно уменията за видеоредактиране го отличават от такива като Тест.

Според него да си изкарал Ковид + да си боцнат е ултимативната протекция.
 
Това, което се съобщава като статистика, е за починали с ковид. Тоест, като почине някой в болница и е бил с положителен тест за ковид се докладва за статистиката. Пряката причина за смъртта няма как да е ковид, а са неща като мултиорганна недостатъчност (спиране на жизненоважни органи), септичен шок, дихателна недостатъчност и др.
И това не те ли тревожи или поне малко да ти пусне камбанките в главата?

Човек го приемат в болница за операция от апендицит има си и хроничен да речем хепатит. По време на операцияте или след развива сепсис, но в смъртния акт пишат отказ на жизненоважни органи в следствие на остър хроничен хепатит и бам + 1
 
Ако беше така, тука жив човек не трябваше да е останало, труповете щяхме да ги събираме с фадромата и да ги изнасяме със самосвали. От юли месец до сега, по алеята и морска гара е неописуема лудница. Имам чувството, че цялата софийска сган се е изсипала тук. Задръствания с километри, навалица навсякъде, такова струпване на хора не съм виждал във Варна от много години. Сигурно сме повече от София в момента :) На празника на Варна имаше десетки хиляди човеци на изключително малко разстояния. Всичкото пияно, крещящо и обменящо телесни течности в безразборен порядък. Допускам, че заради тези безотговорници-масови убийци, всички ще Омрем до няколко седмици :eek:
Това е факт, но и е факт, че после наистина хората боледуват от Ковид.
За мен това (макар да мразя да влизам в такива теории) е пускане. Просто не го пускат тогава, а сега и после отслабва с времето и изчезва и после нов
 
Според него да си изкарал Ковид + да си боцнат е ултимативната протекция.
Ама не е! Не си гледал изказването на мургавата докторка. Ще ти го пусна пак...
 
...щеше да обориш с факти казаното от лекаря "на първа линия", което пуснах сутринта.;)
Че те кога въобще са оборвали нещо? Освен 3-4 много лесни за оборване случая, когато не сме догледали линковете дето пускаме. Аз каквото и да напиша с очакване да видя как ще го оборят, те просто подминават. Повечето пъти го оставям така, но понякога припомням след няколко поста - и пак подминават. И вече когато накрая накарам някой конкретно да отговори по въпроса, той ги измисля едни странни обяснения, които се свеждат до класическото "Всички ще Омрем, защото така казаха по новините".
 
Жив с последици от Ковид..

Сподели подробности че да почерпим от първа ръка.
Тука никой друг не го е минавал.
 
Тука никой друг не го е минавал.
Че как? Типин се оплака още в началото на годината, Leverage го изкара, авторът на темата и той го е карал, може да пропускам някой, но всеки от изброените се е лекувал в домашни условия. Това какво ти говори? А дано с новата профилна снимка ги схванеш по-добре нещата. ;)
 
Че как? Типин се оплака още в началото на годината, Leverage го изкара, авторът на темата и той го е карал, може да пропускам някой, но всеки от изброените се е лекувал в домашни условия. Това какво ти говори? А дано с новата профилна снимка ги схванеш по-добре нещата. ;)
Че и аз може да съм го минавал и да не знам. Няма и как да знам, писоар не съм си правил и нямам намерение, нито пък някакви антигени. Иначе всеки път като се разкихам или нещо подобно, казвам "Айдеее, пипнах Короната". С цялата палитра от безсимнтомни до всичко-симптомни случаи, никой не знае кога и какво е хванал, камо ли как би му излязъл изключително "точния" PCR, златен стандарт на всички стандарти.

Един приятел разправяше, че още края на миналата година имал симптомите, и отишли с негов приятел да се тестват, като резултатите били изненадващи - на този със симптомите отрицателен, на другия без симптомите положителен. А сега де...
 
Че и аз може да съм го минавал и да не знам. Няма и как да знам, писоар не съм си правил и нямам намерение, нито пък някакви антигени. Иначе всеки път като се разкихам или нещо подобно, казвам "Айдеее, пипнах Короната". С цялата палитра от безсимнтомни до всичко-симптомни случаи, никой не знае кога и какво е хванал, камо ли как би му излязъл изключително "точния" PCR, златен стандарт на всички стандарти.

Един приятел разправяше, че още края на миналата година имал симптомите, и отишли с негов приятел да се тестват, като резултатите били изненадващи - на този със симптомите отрицателен, на другия без симптомите положителен. А сега де...
Какъв тест - PCR ли ? На кой ден от симтпомите? Другия после проявил ли е симптоми ?
Има си определен период в който хваща единия и другия тест и е възможно съм чувал - фалшиво отрицателен, но фалшиво положителен не. Тоест може да си нарпавиш тест и да е отрицателен и ако го повториш след 2-3 дена да излезе положителен, но да имаш положителен и след 2-3 дни да повториш и да имаш отрицателен PCR не знам.
Възможно и двамата да са били с Ковид, а на единия да е бил фалшиво отрицателен. Трябвало е да се тества след 3-4 дена пак.
Или след това да бяха направили за антитела да видят дали имат.
Може един да е без симптоми или лека температура, а друг да е много зле. Казах че има значения някакви неща, които не са ясни още.
Например от къде е влязъл - носа или устата, какво количество, дали ако е през устата например после си ял нещо веднага и си го погълнал. Къде се е репликирал и коя част на тялото е атакувал и защо ? Защо при някой атакува бял дроб, а при други не ? Отговори на този въпрос и ще разбереш защо единия го кара леко, а друг не
 
И това не те ли тревожи или поне малко да ти пусне камбанките в главата?

Човек го приемат в болница за операция от апендицит има си и хроничен да речем хепатит. По време на операцияте или след развива сепсис, но в смъртния акт пишат отказ на жизненоважни органи в следствие на остър хроничен хепати
Методиката не е измислена сега, а се прилага откак има пандемии и епидемии. Според мен върши работа.

и той чете от Гугъла и поднася същото инфо
Гугъл е търсачка, която е индексирала около 99.9999999999% от цялата информация, която я има в интернет. Каква точно ти е тая натрапчива фиксация, относно информацията намерена чрез Гугъл, че постоянно го повтаряш? Ти от Бинг, Байду или от някъде другаде намираш по-точна информация? Навсякъде е пълно с колкото искаш невярна и подвеждаща информация. Защо си мислиш, че всеки може да различи фалшивата от точната информация, и ако случайно разпознае точната, да я разтълкува правилно за собствените си приложни цели? Аз съм с точно обратното впечатление. Хората като цяло стават все по-тъпи и мързеливи. Не могат съберат 2 и 2, а и нямат желание, съсредоточени в болни амбиции да са част от някаква социална група, дори тя да е съставена от смъртоносно прости индивиди, каквито са антиваксърите, антимаскърите и другата подобна паплач.
 
Тоя има много видеа по темата.

Гледах го преди ама по едно време май реших че е повече инфлуенсър и про ютубър отколкото доктор, т.е. и той чете от Гугъла и поднася същото инфо през добре редактирани видеа. Вади заключения които всеки може сам да направи. Демек основно уменията за видеоредактиране го отличават от такива като Тест.

Според него да си изкарал Ковид + да си боцнат е ултимативната протекция.
На мен ми изглеждат верни нещата. А онези корейци например ми се струваха, че не са прави за всичко. Например ,че е създаден от природата без намеса
 
и е възможно съм чувал - фалшиво отрицателен, но фалшиво положителен не.
Това не е варно! Никак, ама никак не е вярно!

Още миналата година коментирахме сигнали, подадени до медиите от неправилно карантинирани хора, заради фалшиво положителни писоари. Няколко човека имаха по 3-4 теста, от които само един положителен (фалшиво положителен), но РЗИ признаваше само положителните, без значение колко отрицателни са излезли след това. Това беше сериозен проблем и го коментирахме още в първата тема - март-април 2020г. някъде.

Абе, вие къде сте спали досега??? Няколко капацитета по вируса се оказвате крайно некомпетентни, при цялото ми уважение към част от вас. :)
 
На мен ми изглеждат верни нещата. А онези корейци например ми се струваха, че не са прави за всичко. Например ,че е създаден от природата без намеса

Добре, ама кажи как беше по време на болестта - out of body експириънс имаше ли, видя ли бялата светлина?
(за нанди питам)
 
Какъв тест - PCR ли ? На кой ден от симтпомите? Другия после проявил ли е симптоми ?
Оо не знам кой кога е проявил симптоми и цялото развитие на нещата, ние за това си говорихме месеци по-късно, и то тръгна на въпрос след като ми обясняваше как още преди пландемията една докторка му е създала хроничен проблем с гърлото като му е бръкнала дълбоко в носа с подобна проба, с каквато сега бъркат за писоарите.
Но в края на миналата година определено имаше такъв интересен феномен, че хора със симптоми излизаха отрицателни. По принцип "антиваксърите" обичаме да казваме как положителните случаи нарочно се изкарват много повече отколкото трябва да бъдат, но тогава ми беше направило впечатление обратното.

Аз съм с точно обратното впечатление. Хората като цяло стават все по-тъпи и мързеливи. Не могат съберат 2 и 2, а и нямат желание, съсредоточени в болни амбиции да са част от някаква социална група, дори тя да е съставена от смъртоносно прости индивиди, каквито са антиваксърите, антимаскърите и другата подобна паплач.
Винаги е имало групи от хора, обединени от една идея. Да кажем вярващите, че Земята е плоска, или дори феновете на конспирации. Само че това са хора с определен вид интереси и начин на мислене, доста по-различни от повечето хора. Един вид уникати. Най-важното - такива хора са мноооого малка част от цялото население. Докато при короната какво забелязваме - пак има такава групичка от хардкор уникати (като нас във форума), но освен това повече от половината население е на същото мнение.

Разбираш ли разликата? Едно е когато 1 на 100 вярва в нещо, но съвсем друго когато 80 на 100 вярват в нещо, и на всичкото отгоре са против това нещо.
 

Горе