Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
 
пише в. “Джерузалем пост”....
 
Тоя номер го пробутват за 12 ти път вече. Едно и също на всеки няколко месеца. Всички ще Омрееем :eek:
 
Новия PCR е бомба, открива грип(А,Б) и корона.

Иначе тия дето смятат короната за грип са зле.
 
Новия PCR е бомба, открива грип(А,Б) и корона.

Иначе тия дето смятат короната за грип са зле.
В първите епизоди на сагата "Коронавирус": Алфа вариантът убива сезонният грип.
В предишни епизоди: Делта вариантът убива Алфа, задава ли се Ламбда?
Очаквайте в следващите епизоди: Сезонният грип никога не е умирал, завръща се да отмъсти. Кой ще победи накрая?
 
Иначе тия дето смятат короната за грип са зле.
Е грипът си е и де-факто и де-юре - вирус, същото като короната. Просто има много видове, както има и много видове бактерии, и паразити, животни и най-вече бая видове хора :)
 
Най-големия парадокс у проковидите е, че дават да викаме на испанския грип - грип, всъщност и те така му викат. А на ковито трябва да викаме смъртоносна болест, като кажеш, че е грип, сърдят се . Що тъй!? :rolleyes:
 
Е грипът си е и де-факто и де-юре - вирус, същото като короната. Просто има много видове, както има и много видове бактерии, и паразити, животни и най-вече бая видове хора :)
σαρκασμός
 
Тва явно е от годините..ахаха Някак вече ми минават текива по търлъци.., а едно време ги хващах веднагически :D:D:D
 
И някои пишат коронавирус, а наистина правилното е Ковид, защото Ковид не е точно коронавирус, той наподобява най-много коронавирус, но и се различава според мен.

За ваксините накратко. Всеки дето бяга от ваксина и прави протести и подобни антиваксъри



Дали не могат просто да сложат ваксината променяща ДНК-то, тровеща и намялаща населението, тази която прави така, че да нямате деца и т.н дали не могат просто да я сложат в храната и готово, че ще се мъчат тука да ви бодат с игли ?
 
Това не е варно! Никак, ама никак не е вярно!

Още миналата година коментирахме сигнали, подадени до медиите от неправилно карантинирани хора, заради фалшиво положителни писоари. Няколко човека имаха по 3-4 теста, от които само един положителен (фалшиво положителен), но РЗИ признаваше само положителните, без значение колко отрицателни са излезли след това. Това беше сериозен проблем и го коментирахме още в първата тема - март-април 2020г. някъде.

Абе, вие къде сте спали досега??? Няколко капацитета по вируса се оказвате крайно некомпетентни, при цялото ми уважение към част от вас. :)
казвам чувал съм и никъде не твърдя, че е точно така.
Ако не съм сигурен казвам, че съм чул, че така са ми казали и т.н
Ако съм сигурен в нещо например, че от Ковид се умира, че има много усложнения мога да ти го кажа, защото го виждам от първа ръка и съм сигурен в това. За PCR сигурно е така щом казвате, че се е случило, но например когато заговорим за ваксини и подобни неща не знам как може някой да е компетентен по тази тема и да каже какво ще стане предположение, че все още учени на световно ниво спорят по въпроса. За останалите неща видях колко са компетентни половината.
Вирус няма, той е като грип, хората не умират от Ковид, ваксините няма как да имат странични ефекти и подобни глупости се наслушах.
Аз за разлика от половината форум мога да погледна и от двете страни за сметка на ограничения поглед само да поддържам едната крайност за вярна и да отричам напълно другата. Защото както знам за много починали от Ковид, както знам за много с усложнения и последици, така и знам за хора с проблеми от ваксината. Както виждам истина и смисъл в думите на учени казващи, че ваксината може да причини странични ефекти, така и в другите. Не знам как тука хора от форума разбраха кой учен казва истината, че чак са убедени в това на 100%.
 
И някои пишат коронавирус, а наистина правилното е Ковид, защото Ковид не е точно коронавирус, той наподобява най-много коронавирус, но и се различава според мен.
Съгласен съм, не бива да обиждаме коронавирусите. След като никой никога не го е изолирал и виждал, а PCR "тестовете" са пълен булшит, значи Ковид може да е всичко... и разбира се както многократно съм казвал, според мен е. И пак както съм казвал, за мен Covid-19 не е вирус или каквото и да е от физическия свят, така се нарича целия този фарс.

За ваксините накратко. Всеки дето бяга от ваксина и прави протести и подобни антиваксъри

Ето я същата новина, но по-подробно. Обаче знаеш ли колко пъти съм виждал такива новини, дето учени уж били намерили как да лекуват рака, как да спрат стареенето и всякакви такива. Това са новини за категорията "Научна фантастика". Освен това...
It was noted that scientists cloned the crown part of the coronavirus detected in the country and placed it in the plant cell, and as a result, these plant cells acted as a vaccine.
Как по дяволите откъснаха само короната от вирус, за който аз тук твърдя, че още не е бил изолиран? Ууу усещам как някой го сърбят ръцете сега да напише "Ето, този домат е доказателство, че е изолиран! Факт чек!". Ами не, според мен узбекистанците си правят ташаци с невинните домати, нещо което ние отдааааавна сме направили.
 
но например когато заговорим за ваксини и подобни неща не знам как може някой да е компетентен по тази тема и да каже какво ще стане предположение, че все още учени на световно ниво спорят по въпроса.
Когато излезеш от основния наратив дето се излива от медиите, се намират едни любопитни сведения за главните замесени лица - Антъни Фаучи, Бил Гейтс и т.н. Може би вместо да седим зяпнали пред телевизора с отворени усти и да приемаме всичко за чиста монета, сме си направили проучване какъв тип хора са тия дето са тръгнали да ни спасяват, и някак не ни изглеждат толкова достоверно като спасители.

Аз за разлика от половината форум мога да погледна и от двете страни за сметка на ограничения поглед само да поддържам едната крайност за вярна и да отричам напълно другата.
Ами то и аз го имам това изкривяване все да гледам от няколко страни, обаче нередностите и "случаеностите" дето се случват от 2020 насам са толкова много, че все ме влечат към крайност. Останаха ми само надеждите, че всичко дето се случва е зле оркестриран опит да се продадат няколко милиарда ваксинки, и скоро ще ни оставят. Защото другата алтернатива е прекалено мрачна и не ми се живее във времената на най-големия геноцид някога.

Защото както знам за много починали от Ковид, както знам за много с усложнения и последици, така и знам за хора с проблеми от ваксината.
Ти уж лично имаше последици, поне двама те питахме директно какви са, но ти и дума не обели... та не знам.

Не знам как тука хора от форума разбраха кой учен казва истината, че чак са убедени в това на 100%.
Не знам, аз лично от ваксини не се интересувам. Достатъчно ми е да знам, че не отговарят на представата ми за ваксина, която е просто умъртвен вирус. Гледам много хора са впечатлени от тези "учени" дето преоткриват "науката" и които ще спасят всички с прекрасните си "ваксини", направени по технология която никой не разбира. Ту мъч фор ми. Щях да се радвам повече на олд фешън технологията на умъртвените вирусчета.
 
казвам чувал съм и никъде не твърдя, че е точно така.
Ако не съм сигурен казвам, че съм чул, че така са ми казали и т.н
Ако съм сигурен в нещо например, че от Ковид се умира, че има много усложнения мога да ти го кажа, защото го виждам от първа ръка и съм сигурен в това. За PCR сигурно е така щом казвате, че се е случило, но например когато заговорим за ваксини и подобни неща не знам как може някой да е компетентен по тази тема и да каже какво ще стане предположение, че все още учени на световно ниво спорят по въпроса. За останалите неща видях колко са компетентни половината.
Вирус няма, той е като грип, хората не умират от Ковид, ваксините няма как да имат странични ефекти и подобни глупости се наслушах.
Аз за разлика от половината форум мога да погледна и от двете страни за сметка на ограничения поглед само да поддържам едната крайност за вярна и да отричам напълно другата. Защото както знам за много починали от Ковид, както знам за много с усложнения и последици, така и знам за хора с проблеми от ваксината. Както виждам истина и смисъл в думите на учени казващи, че ваксината може да причини странични ефекти, така и в другите. Не знам как тука хора от форума разбраха кой учен казва истината, че чак са убедени в това на 100%.
Ако си беше направил труда да погледнеш поста от фейсбук профила на доктора, който споделих вчера сутрин, щеше да видиш неговото компетентно мнение, че пи-си-ар-ите дават 30% фалшиви отрицателни и 30% фалшиви положителни резултати. И тогава нямаше да твърдиш "чувал съм/ не съм чувал", а щеше да си наясно и нямаше да влизаш в обяснителен режим.

Дали вирусът е смъртоносен? Да, но в голяма степен заради неправилното лечение, липсата на такова, ненавременната реакция от страна на лекарите и на самите болни и т.н. Мисля (лично мнение), че много смъртни случаи, особено на млади хора, можеха да се избегнат, ако реакцията на медиците беше като при грип, какъвто ковид наистина Е.

За пореден път призовавам: Не подценявайте грипа!!! Той е точно толкова опасен и смъртоносен, ако не бъде лекуван правилно и навреме. Карам го всяка година и знам. Аз лично почти винаги правя пневмония, която е животозастрашаващо състояние и преди, и след короната. Благодарна съм на учените за антибиотиците. Нямам доверие на производителите на ваксини днес, защото те са повече търгаши и чак след това учени. Точно и ясно. А и зад тях стоят "филантропи" с мизантропско поведение, което съвсем убива доверието.

Дали ковид е "корона вирус" - това е факт. Вирусът е от същото семейство. Затова се казва SARS-COV-2 - модифициран вариант на SARS-COV-1 - a.k.a. свински грип. Тоест, имаме пълното основание да наричаме ковид "грип".
 
Ако си беше направил труда да погледнеш поста от фейсбук профила на доктора, който споделих вчера сутрин, щеше да видиш неговото компетентно мнение, че пи-си-ар-ите дават 30% фалшиви отрицателни и 30% фалшиви положителни резултати. И тогава нямаше да твърдиш "чувал съм/ не съм чувал", а щеше да си наясно и нямаше да влизаш в обяснителен режим.

Дали вирусът е смъртоносен? Да, но в голяма степен заради неправилното лечение, липсата на такова, ненавременната реакция от страна на лекарите и на самите болни и т.н. Мисля (лично мнение), че много смъртни случаи, особено на млади хора, можеха да се избегнат, ако реакцията на медиците беше като при грип, какъвто ковид наистина Е.

За пореден път призовавам: Не подценявайте грипа!!! Той е точно толкова опасен и смъртоносен, ако не бъде лекуван правилно и навреме. Карам го всяка година и знам. Аз лично почти винаги правя пневмония, която е животозастрашаващо състояние и преди, и след короната. Благодарна съм на учените за антибиотиците. Нямам доверие на производителите на ваксини днес, защото те са повече търгаши и чак след това учени. Точно и ясно. А и зад тях стоят "филантропи" с мизантропско поведение, което съвсем убива доверието.

Дали ковид е "корона вирус" - това е факт. Вирусът е от същото семейство. Затова се казва SARS-COV-2 - модифициран вариант на SARS-COV-1 - a.k.a. свински грип. Тоест, имаме пълното основание да наричаме ковид "грип".
Не ми се пишат романи.
Накратко:
реакцията е като при грип и не виждам нищо различно преди да се влезе в болница, а там вече лечението е много сложно поради усложененията от Ковид и не може да се лекува вече като грип, защото рядко от грипа има такива последици.
Пневмонията има разлика дали е от настинка, бактериална или вирусна. Разликата е огромна, при бактериална се лекува с антибиотик при вирусна няма с какво. При много други вируси има противовирусни лекарства и затова лечението е ефективно, а тук при Ковид няма.
Занимавам се с такива тайнствени теории дето тука ги развивате от години и съм изчел толкова книги, видеа и какво ли не и къде ли не.
Не съм тъп да не разбирам, че има нещо, което не е наред или че е нагласено. Само че вие не разбрахте, че това, че нещо е нагласено и не е наред далеч не означава, че правилното решение ще е да не се ваксинираш. Вече го повторих много пъти и дадох примери защо.
Например както си казал, ако са "търгаши" е по-добре да си биеш ваксината.
Относно модификацията си забравил още една важна компонента, която даже според мен е най-важната.
 
Когато излезеш от основния наратив дето се излива от медиите, се намират едни любопитни сведения за главните замесени лица - Антъни Фаучи, Бил Гейтс и т.н. Може би вместо да седим зяпнали пред телевизора с отворени усти и да приемаме всичко за чиста монета, сме си направили проучване какъв тип хора са тия дето са тръгнали да ни спасяват, и някак не ни изглеждат толкова достоверно като спасители.


Ами то и аз го имам това изкривяване все да гледам от няколко страни, обаче нередностите и "случаеностите" дето се случват от 2020 насам са толкова много, че все ме влечат към крайност. Останаха ми само надеждите, че всичко дето се случва е зле оркестриран опит да се продадат няколко милиарда ваксинки, и скоро ще ни оставят. Защото другата алтернатива е прекалено мрачна и не ми се живее във времената на най-големия геноцид някога.


Ти уж лично имаше последици, поне двама те питахме директно какви са, но ти и дума не обели... та не знам.


Не знам, аз лично от ваксини не се интересувам. Достатъчно ми е да знам, че не отговарят на представата ми за ваксина, която е просто умъртвен вирус. Гледам много хора са впечатлени от тези "учени" дето преоткриват "науката" и които ще спасят всички с прекрасните си "ваксини", направени по технология която никой не разбира. Ту мъч фор ми. Щях да се радвам повече на олд фешън технологията на умъртвените вирусчета.
Съгласен съм, че има нещо гнило, но това не означава, че е по-добре да не се ваксинираш. И аз се интересувам от такива теории от години.
РНК не е нова технология попринцип.
Например може да искат дигитални паспорти, пропуски и... тука ся няма да развивам теории всеки би трябвало да се сети. А не да искат да ти навредят с ваксината. Аз ако исках да прокарам дигитални паспорти и подобни бих пуснал истински вирус, които убива и имаш два варианта - или ставаш таблет или умираш. Другия вариант е за пари. Или кишах пари за лек или умираш. Просто е. И в двата случая ще е по-добре да си сложиш ваксина. Никой не отрича съмнителните неща, но без да знаеш целта няма как да знаеш какво е решението и да казваш не трябва да се ваксинирам, защото има нещо съмнително тук
 
Съгласен съм, че има нещо гнило, но това не означава, че е по-добре да не се ваксинираш.
Просто е. И в двата случая ще е по-добре да си сложиш ваксина.
Още един път за последно ще ми препоръчаш ли да се ваксинирам?

Забелязвам, че прилагаш някои техники в начина си на писане във форума. Изразяваш се политически коректно, т.е. казваш неща за да постигнеш цел, а не истинските неща в които вярваш. Според мен постовете ти тук са платени или защитаваш собствени интереси - и в двата случая си финансово облагодетелстван от ситуацията. Нещо не е наред при теб, не изглеждаш като някой на който може да се вярва.
 
Още един път за последно ще ми препоръчаш ли да се ваксинирам?

Забелязвам, че прилагаш някои техники в начина си на писане във форума. Изразяваш се политически коректно, т.е. казваш неща за да постигнеш цел, а не истинските неща в които вярваш. Според мен постовете ти тук са платени или защитаваш собствени интереси - и в двата случая си финансово облагодетелстван от ситуацията. Нещо не е наред при теб, не изглеждаш като някой на който може да се вярва.
Като не ти изнася нещо и веднага някой пост става платен. Осъзнай, че светът не се върти около теб. Понякога и другите имат собствено мнение, не е нужно постоянно да изтъкваш, че само ти си умния и правия.
 
Слушайте човека и ще разберете истината! 100% логични неща, дето и дебилите проковиди ще разберат, не изсмукани от пръстите измислени фантастики.

 
Малоумен тъпоглавец окачествява хората, които вярват в науката като дебили и дава за доказателство най-големия идиот в българската медицина. Класика в жанра.

Мухльо, ти сериозно ли мислиш, че на някой от нас му се иска да има пандемия, да трябва да се ваксинираме с няколко дози ваксина и да умират по сто и кусур човека на ден заради един вирус? Като се правим, че коронавирусът не е опасен той няма да стане по-малко опасен и няма да спрат да умират хората от него. Такива тактики не влияят на психиката на вирусите, защото те нямат такава.
 

Горе