Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Великобритания -
26 476 нови случая, 48 починали.
България - 2090 нови случая, 109 починали.
Великобритания 63.92% ваксинирани
България 16.58 % ваксинирани
Некой нещо? Мангърката, Тошко, Чорбанката???

Един пост от Фейсбук и точно затова говорих за Мангъров, че не мога да схвана логиката му и той също знае, че греши според мен, защото много хора му го казват, но той пак едно и също говори колко заразени имало, като не гледа смъртните случаи..
Така да не кажете, че съм хейтър пак ще спомена, че май той позна или ще познае за клетъчния имунитет от преболедуване и това го говореше много отдавна
 
  • Like
Реакции: Test
Великобритания -
26 476 нови случая, 48 починали.
България - 2090 нови случая, 109 починали.
Великобритания 63.92% ваксинирани
България 16.58 % ваксинирани
Некой нещо?
Да се пробвам... Защо имам чувството, че правиш внушението, че ваксините имат принос за по-малкото смъртни случаи в ЮК? Това е елементарното предположение, в което очакват да се впуснем. Ами ако има друго??? Например, в юк са преминали към нов, по-ефективен протокол за лечение за заразените, докато у нас още ги бухат с двата дежурни антибиотика + кортикостероиди.

Факт е, че здравеопазването ни е пълен шит. От десетилетия! Поради тази причина винаги сме били на челните места по смъртност от напълно лечими болести. Защо очаквате ковид да е изключение??? На какво основание? Понеже се наливат луди пари за ковид пътеки? Това няма нищо общо с лечението. Парите стимулират болниците да отчитат повече бройки. Катастрофалните събития пък са хлябът на медиите и те се опияняват от възможността да отразяват с равен, погребален тон завишените от болниците бройки.

Теории на конспирациите...
 
Тя не е точна. Помисли защо.

Зенеката е около 30% ефективна с/у Делта.

Търси Файзер или Модерна на черно, щото си 13 * 1.7 пъти по-застрашен от милионите в страната дето изкараха Ковида.

Пак се оказа на дъното на естествения подбор, как успяваш всеки път така мащабно да фейлнеш?
 
Ето го и ултимативния МАНГЪРОВИСТ (Харвардски професор по медицина):

https://www.theepochtimes.com/harvard-epidemiologist-martin-kulldorff

TLDW: Възрастните да се ваксинират, останалите нема особена нужда. Ковид ше мине през всички, многократно. Локдауните само вредят.
 
Последно редактирано:
Зенеката е около 30% ефективна с/у Делта.

Търси Файзер или Модерна на черно, щото си 13 * 1.7 пъти по-застрашен от милионите в страната дето изкараха Ковида.

Пак се оказа на дъното на естествения подбор, как успяваш всеки път така мащабно да фейлнеш?
Ти мен не ми мисли, пак съм с едно ниво над теб като защита.
 
Ти мен не ми мисли, пак съм с едно ниво над теб като защита.

Ахаха, ще ти са.

Аз съм от здрав селско-работническо-комунистически род :D , живея на село и катеря баира средно 5 пъти у седмицата (без да се задъхвам особено).

Пък ти дишаш и гълташ мръсотия и психясваш у София вече незнамколко десетилетия.
 
Ахаха, ще ти са.

Аз съм от здрав селско-работническо-комунистически род :D , живея на село и катеря баира средно 5 пъти у седмицата (без да се задъхвам особено).

Пък ти дишаш и гълташ мръсотия у София вече незнамколко десетилетия.
Важното е гена, не кой какво диша.
 
Важното е гена, не кой какво диша.

Да де, генът съм го листнал на първо място.

Може да сърчнеш и "environmental dna damage".
 
Двама души вече ти го написаха. Зависи кога е ударила вълната.
Не виждам никой да ми е писал, както и да е разбрах, че ти говориш за умиранията като цяло, а това е което съм дал е за умирания на ваксинирани срещу не ваксинирани в Англия. В случая ваксинираните са повече и грешка няма.
 

Куба къде ви се вижда в конспирациите? И те ли помагат на фарма гигантите и на Бил Гейтс да намалят населението.
 
Истинските мъжье не дават да ги боцкат и не се крият вкъщи, ами посрещат Ковида ето така:

 
Аз не мога да си обясня тоя галфон защо продължава да дава мнения относно казус, който е изцяло извън неговата компетенция? И по-важно, нали щеше да има санкции за умишлено всяване на паника. Тоя гламар прави единствено и само това.

 
Истинските мъжье не дават да ги боцкат и не се крият вкъщи, ами посрещат Ковида ето така:
Ти днес от кои си? ;)
 
Върни сега няколко страници назад и прочети внимателно изказването на проф. Чорбанов. После пак се чуди дали да се бодеш с неизвестни субстанции ;)
 

Горе