Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не съм против ваксините, ама само не и модерна, като гледах днес изявленито на Баце... далеч o_O
Аз също го гледах, говори само истината, лошото е, че го сготвиха много добре. Ама сега ще страдаме ние. Преди поне пътища правеха, сега и това спряха. Само лапкане ще има.
 
1630914022865.png
Нещата обаче отиват към затихване, за жалост на про-ваксърите. Най-много едни 2200 случая утре като за последен трети връх, и после само надолу.
 

Триседмично бебе е починало след усложнения, причинени от COVID-19,
...
Тя съобщи, че бебето е в било в тежко здравословно състояние от деня на хоспитализацията и е поставено на апаратна вентилация.
...
Според Исмаили бебето не е родено с коронавирус, но въз основа на анамнезата е установено, че цялото семейство е било заразено с COVID-19.
 
Ей, никаква дисциплина няма това българско племе. Ти му казваш да ковидясва и яко да мре то неще...
 
Аз знам защо - защото тайно го изкара, без да каже и сега вече няма смисъл да се пази. Нали и синът му беше ковидясал, не помниш ли? Той и Р.Р. го изкара тайно, нали Деската също беше закъсала.
Не мога да разбера от какво толкова се крият тия хора, все едно да си болен е нещо срамно...
Няма никакво значение дали си го изкарал като можеш да го повториш пак. Понеже съм в достаг групи за ковид, днес случайно видях 3-ма човека, които пишат, че го карат втори път. А за назад във времето съм изчел за много хора.
Другото, което е според твоите лекари "проваксъри" така да ги нарека според тях дори след боледуване трябва задължително да се ваксинираш. Аз го изкарах преди 5-6 месеца и дори ми казаха, че съм закъснял с ваксината.
 
Не съм против ваксините, ама само не и модерна, като гледах днес изявленито на Баце... далеч o_O
Защо не Модерна какво е станало днес, че съм изпуснал ? Какво изявление е давал Баце ?
 
Аз знам защо - защото тайно го изкара, без да каже и сега вече няма смисъл да се пази. Нали и синът му беше ковидясал, не помниш ли? Той и Р.Р. го изкара тайно, нали Деската също беше закъсала.
Не мога да разбера от какво толкова се крият тия хора, все едно да си болен е нещо срамно...
Не е тайно, той си го каза в интервю. Ама и баце го изкара, па се боцна 2 пъти за ПР-а. Толкова ли не осъзнавате цирка, толкова ли сте наивни. Вече наистина се отказвам, само ще чета сеира...
 
Не е тайно, той си го каза в интервю. Ама и баце го изкара, па се боцна 2 пъти за ПР-а. Толкова ли не осъзнавате цирка, толкова ли сте наивни. Вече наистина се отказвам, само ще чета сеира...
Ми да, браво на Баце. Поне 5 души също се имунизираха след като го изкараха. Хората искат да живеят сигурно, а не да вярват на фейка. Ама ти си подвластен на него и няма спасение...
 
Защо не Модерна какво е станало днес, че съм изпуснал ? Какво изявление е давал Баце ?
Ми каза нещата каквито са. То в ГЕРБ половината от СДС, а Ристо се прави на ощипана мома. Явно е минал към червенушките.
 
Ми да, браво на Баце. Поне 5 души също се имунизираха след като го изкараха. Хората искат да живеят сигурно, а не да вярват на фейка. Ама ти си подвластен на него и няма спасение...
Удари си главата в стената и да се приключи :D
 
Хората искат да живеят сигурно
Според чичо ти Бен Франклин, ако търгуваш свобода за сигурност, не заслужаваш и двете. Мъдър човек е бил.

Понеже съм в достаг групи за ковид, днес случайно видях 3-ма човека, които пишат, че го карат втори път.
Еми като няма вече грип, от какво друго да се разболеят хората като захладнее :)
 
Според чичо ти Бен Франклин, ако търгуваш свобода за сигурност, не заслужаваш и двете. Мъдър човек е бил.


Еми като няма вече грип, от какво друго да се разболеят хората като захладнее :)
Това не е вярно аз след ковид бях болен два пъти с лека температура и болки в гърлото и правих и двата пъти PCR и беше отрицателен. Това, че всичко изкарва Ковид не е вярно. Ако нямаш Ковид не го изкарва положителен (като махнем там 30% ли колко бяха грешките)
Аз правя антигенен и PCR и вероятността да се обърка е малка.
 
Може да гледате интервюто с Ronn Moss в шоуто на Николаос Цитиридис имаше част говориха за Ковид :D
 
Това не е вярно аз след ковид бях болен два пъти с лека температура и болки в гърлото и правих и двата пъти PCR и беше отрицателен. Това, че всичко изкарва Ковид не е вярно. Ако нямаш Ковид не го изкарва положителен (като махнем там 30% ли колко бяха грешките)
Аз правя антигенен и PCR и вероятността да се обърка е малка.
Да, то и 99.9999% грешен да беше даден тест, когато махнем тези 99.9999% грешки и теста магически става 100% точен :D Как да не се кефиш на такъв вид статистика.
 
Само да ва светна че на село нема ни Ковид, ни грип, ни обикновена настинка.

Това са градски болести.
Много човешка паплач = много бацили.
 
Имам един въпрос към всички.
Защо лятото от цяла България хората отиват по морето, както и чужденци от различни държави идват по морето, а няма заразени и смъртни случаи ?
Моля без конспиративни теории, а само научни обяснения и ако нямате такива да не се пише нищо.
Искахте да се базираме на наука и вярваме на нея. Очаквам такъв отговор
 
Втори въпрос.
Защо в Дубай имат по 10-20 смъртни случая на ден в най-пиковите моменти от пандемията. А на ден са имали по 2-3 хил нови случая ?
В момента средната за 7 дни е 1000 случая на ден и 2 смъртни случая на ден.
Ваксинираните са 80% от цялото население.
Най-вероятно отговора е заради ваксината ...
 
Последно редактирано:
Втори въпрос.
Защо в Дубай имат по 10-20 смъртни случая на ден в най-пиковите моменти от пандемията. А на ден са имали по 2-3 хил нови случая ?
В момента средната за 7 дни е 1000 случая на ден и 2 смъртни случая на ден.
Ваксинираните са 80% от цялото население.
Най-вероятно отговора е заради ваксината ...
Сравни % съотношение положителни/починали тогава и сега... и ще си отговориш.
 

Горе