Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
срам не срам плющене си е тва, нещо полезно поне да има в тая тема
То не беше в тая тема. :D
 
Тази тема стана епична. За тенис, футбол, от детската градина кой дублирал профили до плющене се писа. Та и аз да запитам как се прави кисело зеле в бидон?
 
 
Последно редактирано:
Тази тема стана епична. За тенис, футбол, от детската градина кой дублирал профили до плющене се писа. Та и аз да запитам как се прави кисело зеле в бидон?
Не е ли рано още? Майор Костов казваше, че летните гуми се сменят със зимни, когато сложим зелето в бидоня. :)
 
Тебе не може ли да зема, че поне готвиш??
Ако идеята ми беше заяждане щях да кажа някои други думи и да ги подредя другояче. Усещам ги аз тия неща, има някакво електричество тука, има, има.
 
Контровертност на всички нива наблюдавам аз, по какви ли не теми. Vortex.
 
А по въпроса за преражданията какво ти е мнението?
 
А по въпроса за преражданията какво ти е мнението?
Не знам. Просто пак усещам завихряне. Аз така си го наричам, но за повече разбираемост го нарекох Vortex.
 
Не знам. Просто пак усещам завихряне. Аз така си го наричам, но за повече разбираемост го нарекох Vortex.
Сигурен ли си, че не се намираш в пералнята? Излез веднага от там!
 
Малко ъпдейт от морския Ковид, за който аз смятам, че беше просто някакъв морски вирус, но джипито продължава да твърди че е било делта. От 3 дни насам, което е общо около 5 дни от както изчезнаха последните симптоми, всичко което ям има абсолютно еднакъв вкус. По време на боледуването не съм губил вкус и обоняние изобщо. Първо реших, че си въобразявам, обаче какво ли не ядох вече - от неща които аз си приготваям през неща, които си поръчвам от край време и много добре им познавам вкуса (вкл. джънк като КФЦ и МкДоналдс, които ако не друго, поне имат много различен вкус едно от друго). Всичко има еднакъв вкус на пресолено ядене, от което след няколко хапки почва да ми горчи/киселее в устата. В резултат може да се вкарам във форма, понеже спирам да ям доста преди да съм се наял.
 
Абе що ми се струва, че някой прикрива истинската бройка на заразените? Няма логика при 6-7-8 процента заразени на ден да се увеличават толкова бързо хоспитализираните, то така се увеличаваха в най-голямата вълна. Има нещо неясно този път.
 
В САЩ за държавните служители вече става задължително да са ваксинирани.
 
Абе що ми се струва, че някой прикрива истинската бройка на заразените? Няма логика при 6-7-8 процента заразени на ден да се увеличават толкова бързо хоспитализираните, то така се увеличаваха в най-голямата вълна. Има нещо неясно този път.
Браво бе Тедка, веднъж и ти да започнеш да използваш логика и да свързваш числата. Ваксинката започна да ти действа добре.

Ай да видим сега и тези като мрънкат колко нормални хора (без маски) имало на този концерт, дали ще се включат след седмица-две да обяснят как и защо за тяхна изненада НЯМА повишение на случаите в града. Това е поредната възможност да се докаже, че короната въобще е вирус и се разпространява като такъв с невероятната скорост, за която все предупреждават. Ако това е вярно, до няколко дни половината град трябва да е пламнал... а дали ще стане така? Нека предположа - НЯМА да стане така и от Нова удобно ще забравят, че някога в Берковица е имало концерт.
 

Как ще ги стигнем... Никак, защото сме заклети антиваксърчета.
Ако нещо е по-различно в Дания, то не е отношението на хората към пландемията. Ето разходка в Копенхаген на 20 Март 2021:


За справка, ето им случаите:
1631261590048.png
1631261762814.png

Както виждаш, хората си се разхождат точно както и ние сме се разхождали тогава - почти всички БЕЗ маска и тук-там някой хипохондрик като теб. Даже в първите секунди има концерт с доста посетители. Дали са генетично по-защитени от вирОса? Сигурно, Короната е доказан расист... ама не ми се вярва.

Има и други видеа, трябва само да напишеш "copenhagen walking", "denmark walking" и въобще ключовата дума е "walking". Оставям на теб да намериш някое, което по отношение на мерки да изглежда мнооооого по-различно от България.

И когато видимо там всичко е същото като тук, а случаите им са в пъти по-малко, каква може да е причината? Дали не е PCR?
 

При поставяне на упойката 30-годишната жена изпитала затруднения в дишането и починала по време на интубация.
...
Не е бил направен тест дали е алергична към упойващото вещество преди поставянето му.
 

Как ще ги стигнем... Никак, защото сме заклети антиваксърчета.
Е кво се смееш, Славчев, да не съм го измислил аз това в Дания??? Заради такива като теб ще се влачим още 3 години отвори-затвори.
 
Абе що ми се струва, че някой прикрива истинската бройка на заразените? Няма логика при 6-7-8 процента заразени на ден да се увеличават толкова бързо хоспитализираните, то така се увеличаваха в най-голямата вълна. Има нещо неясно този път.
Комунистите винаги са лъгали с данните и са срили информацията. Аз на правителството на Радев не вярвам. Пълно е с болни и карантинирани навсякъде, като при другите вълни, пък 2000 случая на ден. Нещата иришат от далеч, ама все тая…
 
Комунистите винаги са лъгали с данните и са срили информацията. Аз на правителството на Радев не вярвам. Пълно е с болни и карантинирани навсякъде, като при другите вълни, пък 2000 случая на ден. Нещата иришат от далеч, ама все тая…
Сигурно имаш вътрешна информация...
 

Горе