Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Те дори са в пъти по-слаби от нормален грип, но нали теорията е, че на всеки в различна степен влиае. А и го дават Евентуално рязко влошаване седмица след началото на инкубационният период (обяснението за кашимерската каше атака)
Пито е вече, и утре ако съм ОК си продължавам с пангарщината и ич нема да чакам никва кулминация каде осмиот ден.

По скоро някои да помислят над днес-изложеният факт, как сумати двойно вакснати са в болница, не уеко заразени, а директно в болница. Страшни ваксини, нема що.
А нали преди ви писах, че два пъти се боцкам и двата пъти карам тежки грипове (в пъти по-тежки от това), а след това без боцкане и от 10г - сега ми е сефтето... е нема случайни - случайности. Не им вервам на ваксите, а на тези още по-малко.
 
Почва бавно, отначало доста по-леко от грип, обаче стига по-далече.

Подготви си всичко необходимо за комфорта да е на 1 ръка разстояние щото след 1 седмица няма да ти се мърда.
 
И бре.. само не разбрах - така си чел, така си чувал, така си виждал, така ти се иска.. или просто съвет, който всъщност аз сам съм си дал в поста над твоя ;) или просто трееше нещо да напишеме.. щото иначе излиза - чисто злорадсто :)

Не бери грижа за мен, немаш си и мънинка идея кво животно съм, ще го опоскам тоя куц вирус са се парцалите :D
 
Чета по вертикалата постове над 4 реда хеле пък ако предварително имам идея що за контент ше е.

Нищо подобно не си написал - още се правиш на мъж.

Свидетел съм. Или почти не го усещат, или го карат ей така средностатистически, или отиват в болницата. М/у първия и втория вариант изглежда няма много междинни. Ти засега си от втория.

Айде чччо доктор се изказа.
 
Да бе, а до като отида наеш колко нерви ше изхаба, а там гаранция ще вдигна некой скандал :D Па и знам ли, уж тестче-местче.., па взели ми вкарали некво жевотно - зъл шпионин ахахаха
Ич не искам да убеждавам който и да е, да се оправат :) За сега ми е добре - болят ме мускулите, лепне ми кожата, очите яко ме болят (ма то мое и от цветовете на форума да е..) уеко съм зашаматен (ма то пак мое да е от глупостите у форума..) - идилия :D Ше видим след 2-4 дена, че некви го дават тогава било кулминацията, щото имало кашимерийски набег на бързо-множащи се изчадия към дробовете.. Сми до тогава не ги усещаш. Само че тия лумпени не знаят там на каква катранена гня ще се натъркат и най-вероятно ще дадът фира в бързината :)
Ама ако дое некоя кака знойна да ми земе кУрона тест у дома, ще се прежалим.. и без тва никоя не ще да дойде и вече се чудим за една с хайдушко провикване, въпреки че можело да ми падне имунитета и за сега се въздържам :D:D:D
Вземи си един тест от аптеката. Не са скъпи като pcr. Ако не си правил тест не казвай, че си болен от Ковид. Имах доста познати наскоро болни не от ковид а от друг грип.
 
Т
И бре.. само не разбрах - така си чел, така си чувал, така си виждал, така ти се иска.. или просто съвет, който всъщност аз сам съм си дал в поста над твоя ;) или просто трееше нещо да напишеме.. щото иначе излиза - чисто злорадсто :)

Не бери грижа за мен, немаш си и мънинка идея кво животно съм, ще го опоскам тоя куц вирус са се парцалите :D
това какво животно си изобщо няма никакви значение. Много хора си създават такива илюзии. Това е като да кажеш както като ме тресне инфаркт, автоимунно заболяване или нещо и да кажеш знаеш ли какво животно съм. Вируса влиза и си върши работата и въобще не го в грижа какво животно си. Не казвам, ме ковид е толкова , но изказването е същото като да кажеш, ако се заразиш от ебола какво животно съм. Така че най-вече късмет. Късмет колко вирусен товар и как имунната система ще реагира.
Ако предположим че е Ковид въобще.
 
Свидетел съм. Или почти не го усещат, или го карат ей така средностатистически, или отиват в болницата. М/у първия и втория вариант изглежда няма много междинни. Ти засега си от втория.
И по какво реши, че съм част от статистиката от убитаците около тебе? Страшен плющач си на кбд..и толкоз

Ентера, Друго имах предвид.. :) Не че съм орангутан или горила, а че съм достатъчно Ентелегентен да се оправя с един вирус. Оправял съм се сам с доста по-сложни неща, оправял съм и бая бройка други хора...;) ама нема се разкривам, щото съм далеч от стандартното поьорство за форума - преобладаващо Големоустници :D

ОК ще видя тия тестчета днес да взема за твое успокоение :) Какъв да взема, дай линк, че си по-светнат по темата? Да не ме избръмчат с някви китайски глупости
 
И по какво реши, че съм част от статистиката от убитаците около тебе? Страшен плющач си на кбд..и толкоз

Ентера, Друго имах предвид.. :) Не че съм орангутан или горила, а че съм достатъчно Ентелегентен да се оправя с един вирус. Оправял съм се сам с доста по-сложни неща, оправял съм и бая бройка други хора...;) ама нема се разкривам, щото съм далеч от стандартното поьорство за форума - преобладаващо Големоустници :D

ОК ще видя тия тестчета днес да взема за твое успокоение :) Какъв да взема, дай линк, че си по-светнат по темата? Да не ме избръмчат с някви китайски глупости

нещо такова не знам. Като кажеш бърз антигенен тест за COVID 19 и ще ти дадат
 
Абе лекари за вас няма ли??? Сам щял да се оправи. Едно е да си смел пред хората, друго е пред болестите. Не се излагай, иди да те види някой и да ти даде адекватно лечение. Няма значение дали е Ковид или грип.
 
ОК ще видя тия тестчета днес да взема за твое успокоение :)
Само да не вземеш да пийнеш някоя Кола преди това, че тия тестчета реагират доста положително :)

Имах доста познати наскоро болни не от ковид а от друг грип.
Няма значение дали е Ковид или грип.
Ти да видиш, изведнъж грипа пак влезе в играта :)
 
Само да не вземеш да пийнеш някоя Кола преди това, че тия тестчета реагират доста положително :)



Ти да видиш, изведнъж грипа пак влезе в играта :)
Да бе, умнико, нали хората вече щъкат свободно, затова се появиха и другите болести. Аз лично изкарах два пъти ентеровируса. Добро утро!
 
Пит
И по какво реши, че съм част от статистиката от убитаците около тебе? Страшен плющач си на кбд..и толкоз

Ентера, Друго имах предвид.. :) Не че съм орангутан или горила, а че съм достатъчно Ентелегентен да се оправя с един вирус. Оправял съм се сам с доста по-сложни неща, оправял съм и бая бройка други хора...;) ама нема се разкривам, щото съм далеч от стандартното поьорство за форума - преобладаващо Големоустници :D

ОК ще видя тия тестчета днес да взема за твое успокоение :) Какъв да взема, дай линк, че си по-светнат по темата? Да не ме избръмчат с някви китайски глупости
питай в аптеката и на кой ден от синптомите е най-добре да се направи. Но го направи на който и да е. Аз още нямах симптоми като ми даде положителен. Ако са бледи чертичките пак е положителен. Ако не можеш да се свържеш с личния а имаш Ковид може да пишеш в групата “медицински съвети при COVID-19 у дома” там отговарят само лекари. Моя съвет като не съм лекар е, че ако имаш ковид може да вземеш цинк, витамин ц и витамин д3 на спрей за уста.
 
Да бе, умнико, нали хората вече щъкат свободно, затова се появиха и другите болести. Аз лично изкарах два пъти ентеровируса. Добро утро!
Що пък "вече", кога са спирали да щъкат свободно?

"Ако ние продължаваме да се държим като идиотите на Европа, ще си ударим страшно икономиката и туризма. Догодина никой няма да иска да дойде в България, ако държим 20-30% имунизации на фона на 70-80%, 90% в Дания. Просто хората ще избират безопасни места, каквото ние няма да бъдем. Така че когато някой говори за икономика, да отчита и този факт"
Аз пък по-идиотско изказване скоро не бях чувал. Опитва се да го изкара все едно всички сме се вторачили в процентите и чакаме да станат 100% за да излезем от вкъщи. Много, ама много се е объркал.

Ако една държава има над 70% боцнати, това не значи че всички 70% са хипохондрици. Поне 75% от тях са боцнати без всъщност да го искат - по финансова или социална принуда. Няма магически да се превърнат в хипохондрици, изискващи всичко живо наоколо да си е получило дозата.

Даже и сега още се вижда, че на чужденците им е през г.з. Обяснявам...
- Миналата година почти по същото време на морето виждах чат-пат групички от хора с маски, най-вероятно чужденци, уплашени да не хванат вирОса на чужда територия. Тогава даже все още ни хвалеха колко добре сме се справили с мерките, че имахме смешно малко случаи, бяхме шампионите на Европа по най-малко случаи!
- Тази година по морето йок маски. Нема българи, нема чужденци, където хората се разхождат покрай плажа или сергиите, направо всички са без маски. А сега сме шампионите по най-много случаи, кърваво червената зона на Европа.

Така че Кунчев Пунчев може да си хване предпложенията за туризма и да си ги завре там където си завира и маската. Отзад... в задния джоб.
 
И по какво реши, че съм част от статистиката от убитаците около тебе? Страшен плющач си на кбд..и толкоз

Ентера, Друго имах предвид.. :) Не че съм орангутан или горила, а че съм достатъчно Ентелегентен да се оправя с един вирус. Оправял съм се сам с доста по-сложни неща, оправял съм и бая бройка други хора...;) ама нема се разкривам, щото съм далеч от стандартното поьорство за форума - преобладаващо Големоустници :D

ОК ще видя тия тестчета днес да взема за твое успокоение :) Какъв да взема, дай линк, че си по-светнат по темата? Да не ме избръмчат с някви китайски глупости
Главен герой си в твой измислен сериал, не си от статистиката.
Сега не е момента да се пънеш по форумите ама прибави и тоалетна хартия за 3 седмици към списъка на ентрепреньора ако все пак държиш.

моя справка:
В Израел за последните 30 дни смъртността е 0.30%, а в България за последните 30 дни е 4%
Тия бг проценти не ги ли коментирахме вече много пъти?
 
питай в аптеката и на кой ден от синптомите е най-добре да се направи. Но го направи на който и да е. Аз още нямах симптоми като ми даде положителен. Ако са бледи чертичките пак е положителен. Ако не можеш да се свържеш с личния а имаш Ковид може да пишеш в групата “медицински съвети при COVID-19 у дома” там отговарят само лекари. Моя съвет като не съм лекар е, че ако имаш ковид може да вземеш цинк, витамин ц и витамин д3 на спрей за уста.
Няма отрицателен е :) С тия глупавите клечки дет си ровиш по сливиците и надоле.
Значи грипа победи короната, тва е положението, корона вече е фитка, не бойте се деца :D:D:D

Ноке, героят си ти, и то не само сега, а постоянно.. ти си вечният херо във форума, това ти харества и те крепи и ти дава смисъл за съществуване изобщо.. НО само във форума, не го забравяй и не се унасяй в екстазът си :)
 
Интересно ми е на мен това което чувам и това което виждам..
чувам че много малко са ваксинираните..
от друга страна.. няма човек който да познавам и да не е ваксинират.. говоря за над 40+ години.. аз съм от Хасково и тук в града и в селата които ходя над 90% хората над 40+ години са ваксинирани..

незнам къде не се ваксинират хората..
 
Интересно ми е на мен това което чувам и това което виждам..
чувам че много малко са ваксинираните..
от друга страна.. няма човек който да познавам и да не е ваксинират.. говоря за над 40+ години.. аз съм от Хасково и тук в града и в селата които ходя над 90% хората над 40+ години са ваксинирани..

незнам къде не се ваксинират хората..

Във Варна не се ваксинират :) Общо познавам 3-ма, които са се ваксинирали. Вероятно общия процент е под 10%. Тея дето си дойдоха за лятото от чужбина не ги броя.
 
Аз също наблюдавам, че болшинството ми познати са заголили гъз пред директивата. За някои ми е много мъчно. Силно се надявам да са наистина безопасни тия ваксини, освен че са напълно безполезни.
 

Горе