Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Интересно ми е на мен това което чувам и това което виждам..
чувам че много малко са ваксинираните..
от друга страна.. няма човек който да познавам и да не е ваксинират.. говоря за над 40+ години.. аз съм от Хасково и тук в града и в селата които ходя над 90% хората над 40+ години са ваксинирани..

незнам къде не се ваксинират хората..
Значи попадаш все на разумни хора, браво, има надежда
 
разумни хора
Нека оставим времето да покаже кои са били разумните хора. Не повече от 2-3 години са нужни, за да видим коя от двете фракции е взела по-разумното решение. Потърпи. Не казвай "хоп" преди да си скочил. ;)
 
Ноке, героят си ти, и то не само сега, а постоянно.. ти си вечният херо във форума, това ти харества и те крепи и ти дава смисъл за съществуване изобщо.. НО само във форума, не го забравяй и не се унасяй в екстазът си :)
Тия оправдания ги слушам цял живот:
  • ама то само у форума
  • не бех готов
  • влезе ми отзаде
  • имах Ковид
  • дойде ми изневиделица
  • ....
А животът щеше да е много по-лесен и ако всички просто признаеха безусловното ми превъзходство.

ПП: Сега ми пожелайте гууд лък че отивам на опасна мисия до Кауфланд и Лидл и ако фана ковид и се затрия кой ше крепи държавата и форума...
 
Последно редактирано:
Noke-то крепи държавата и форума :)

hodor-game-of-thrones.gif
 
Оставам това тук :eek:

Виж файлът 21887

Не се чете добре дребния шрифт. Тая врата към какво води? Освен, че зад нея стоят пълни дебили. Е, заради такива чакам с нетърпение да оберат всички "ползи", които ваксините ще им донесат неизбежно.

Иначе много добър текст на Илиян Василев, споделен от Мънги. Дългичък е, но си заслужава всяка буква. Жалко, че ваксърите нямат умствения капацитет да го разберат.

 
Не разбирам тоя фанатизъм на ваксинираните/маркираните - решили са си проблема, получили са въображаемо бесмъртие, всичко е наред.

Какво аджеба ги заплашват неваксинираните?
 
Не разбирам тоя фанатизъм на ваксинираните/маркираните - решили са си проблема, получили са въображаемо бесмъртие, всичко е наред.

Какво аджеба ги заплашват неваксинираните?
Лъжат ги, че като се убодем всички и вирОсА мигновено ще изчезне. Демек насъскват ги срещу нас, щото не го пущаме да си ходи. Елементарно, ама при точните хора работи. ;)
 
Проблема е там че заради неваксинираните се затарят и ограничават някои работи.. трябва да се позволи ако си ваксиниран да ходиш където искаш, да правиш каквоти искаш , да не носиш маски и т.н. тогава няма да има проблем..
 
Преди малко у въпросните 2 маркета за моя изненада простолюдието се държеше доста разпуснато и нее*ателно - на всеки 2-ри маската смъкната под носа, а имаше и няколко лелки без маски... А едната определено беше в рисковата група щото изглеждаше все едно е изяла Банди.

Такава разпуснатост не бех виждал от началото на пандемията.
Немат телевизор у тех ли какво?
Не разбраха ли че сега сме в периода на най-големото умиране??
 
Оставам това тук :eek:

Виж файлът 21887
Така безобидно са слагали едно време нацитата обяви да не се пазарува в еврейските магазини. Историята винаги се повтаря. Хубавото обаче е всичко приключва за 4-6 години, обществото се събужда и изрива торта. В нашия случай ковидите. Та само гледайте как тедката, каменчо и компания ще пеят друга песен. Правете шотове на постовете им, че да има доказателство после какви отрепки са
 
Последно редактирано:
Проблема е там че заради неваксинираните се затарят и ограничават някои работи.. трябва да се позволи ако си ваксиниран да ходиш където искаш, да правиш каквоти искаш , да не носиш маски и т.н. тогава няма да има проблем..
Не говори така, че ще объркаш някое наивниче като Тедката, и ще остане с впечатление, че неваксинираните са виновни за всичко. Затварянията и ограниченията ги правят глобалистите, а не неваксинираните. Неваксинираните сме ПРОТИВ затварянията и ограниченията. Затварянията и ограниченията започнаха ПРЕДИ дори да се заговори за ваксини.
 
Как пък веднъж нямахме прецедент. Всеки фен на буци е фен и на ковид мерките, ваксините и обезглавяването, ако се стигне до там. Визирам потребителя, дето лесно оцелява. Едва ли има връзка с умствения капацитет. Може да е от моментното разположение на планетите и на Юпитер в трети дом.
 
Как пък веднъж нямахме прецедент. Всеки фен на буци е фен и на ковид мерките, ваксините и обезглавяването, ако се стигне до там. Визирам потребителя, дето лесно оцелява. Едва ли има връзка с умствения капацитет. Може да е от моментното разположение на планетите и на Юпитер в трети дом.
Познавам ваксинирани комунисти и гербаджии антиваксъри. Ама ти си вЕрвай, не ни пречиш. Познавам и заклети антиваксъри, дето 1 година не пуснаха децата си навън от страх. Хора всякакви.
 
Познавам ваксинирани комунисти и гербаджии антиваксъри. Ама ти си вЕрвай, не ни пречиш. Познавам и заклети антиваксъри, дето 1 година не пуснаха децата си навън от страх. Хора всякакви.
Ти има ли въобще някой, който да не познаваш? Сигурно още познаваш минимум 10 негъра, 10 китаеца, 10 индианеца, 10 арабина, 10 талибана... абе от всичко по много.
 

Горе