Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ми много близък приятел го хвана миналия петък, даде го на жена си, във вторник вече бяха с някакви остатъчни кахър и двамата. Последно се чух с него в събота, вика пушка съм, нищо ми няма Вика не е нещо особено, изкарах го на на чайчета в къщи. Не е ходил на на лекар, само се е чул с личната по телефона. Вакс не е помирисвал, за протокола да кажа. Не е и първа младост, 50 и кусур....
Да, той е от 90-те процента. Нищо изненадващо.
 
Нищо не се говори за РЕваксиниране, което е меко казано странно на фона на всичките тонове глупости, които се пишат навсякъде. Мина бая време от първата ваксина. Официално НЯМА срок за защита, неофициално от официални лица - няколко месеца, до година... Е що нема и ред за РЕваксинация :) Дали идеята не е да има боцкане, макар и едно, колкото да се вкара, каквото се вкара... ;)
 
Нищо не се говори за РЕваксиниране, което е меко казано странно на фона на всичките тонове глупости, които се пишат навсякъде. Мина бая време от първата ваксина. Официално НЯМА срок за защита, неофициално от официални лица - няколко месеца, до година... Е що нема и ред за РЕваксинация :) Дали идеята не е да има боцкане, макар и едно, колкото да се вкара, каквото се вкара... ;)
Ако има, аз ще съм първи, за радост на Нандито, Биарката, Крумов, Славчев и останалите невярващи.
 
То хубаво за предаността ти, АМА НЯМА, това не те ли притеснява? :)

Да не би да чакаш да го прочетеш в дир-а, кога трябва :D
 
Тука могат да пишат само предприемачи!
Аааа! Айде не така! Това е социална тема в раздел оф-топик и в нея може да пише дори леля Гинка, дето ви чисти входа.
Освен това, човекът е от малкото, които излагат своята теория/аргументи без да обиждат опонента безпричинно. Няма значение къде и какво пише. Ако искаме да се зачитат нашите права, ще зачитаме и тези на опонента си, независимо от темата на спора.

Направих ти мъмрене, ако не си разбрал. :)
 
Ако има, аз ще съм първи, за радост на Нандито
Тцъ, не ме радва, а леко ме натъжава. Виж за Ташунко Сапа няма да ми е мъчно, ама хич. Светът е пренаселен с гъзове и един по-малко няма да се отрази зле на атмосферата. :)
 
Аааа не така, Камен изрично каза, че ТОВА Е ФОРУМ ЗА ПРЕДПРИЕМАЧИ :) без лигавщини молявити се :D

Яко простотия с тия ваксини. Броят процента ваксинирани все едно на живот и смърт. По цел ден цифри се говорят по всички медии..там били 70% там отличници 90%, там мн зле с 30% и въожще тема N1 постоянно и от много време. Така май първият вакснат вече би трябвало да се води "неваксиниран", защото теотитическият му имунитет срещи ковида вече е в минимума, ако изобщо има. Значи би трябвало вече да намаляват процентитре ахаха НО уви! - Те не броят %-та на защитени, ТЕ БРОЯТ колко изобщо са минати с "разработката" ;) Ще мирясат когато стигнат 100% и толкоз, по натам - кучета ви яли :D:D:D Даже короната ИЗВЕДНЪЖ ще изчезне магически ;)
 
Аааа не така, Камен изрично каза, че ТОВА Е ФОРУМ ЗА ПРЕДПРИЕМАЧИ :) без лигавщини молявити се :D

Яко простотия с тия ваксини. Броят процента ваксинирани все едно на живот и смърт. По цел ден цифри се говорят по всички медии..там били 70% там отличници 90%, там мн зле с 30% и въожще тема N1 постоянно и от много време. Така май първият вакснат вече би трябвало да се води "неваксиниран", защото теотитическият му имунитет срещи ковида вече е в минимума, ако изобщо има. Значи би трябвало вече да намаляват процентитре ахаха НО уви! - Те не броят %-та на защитени, ТЕ БРОЯТ колко изобщо са минати с "разработката" ;) Ще мирясат когато стигнат 100% и толкоз, по натам - кучета ви яли :D:D:D Даже короната ИЗВЕДНЪЖ ще изчезне магически ;)

242347259_2648949465413855_5636005019906314339_n.png
 
Аааа не така, Камен изрично каза, че ТОВА Е ФОРУМ ЗА ПРЕДПРИЕМАЧИ :) без лигавщини молявити се :D

Яко простотия с тия ваксини. Броят процента ваксинирани все едно на живот и смърт. По цел ден цифри се говорят по всички медии..там били 70% там отличници 90%, там мн зле с 30% и въожще тема N1 постоянно и от много време. Така май първият вакснат вече би трябвало да се води "неваксиниран", защото теотитическият му имунитет срещи ковида вече е в минимума, ако изобщо има. Значи би трябвало вече да намаляват процентитре ахаха НО уви! - Те не броят %-та на защитени, ТЕ БРОЯТ колко изобщо са минати с "разработката" ;) Ще мирясат когато стигнат 100% и толкоз, по натам - кучета ви яли :D:D:D Даже короната ИЗВЕДНЪЖ ще изчезне магически ;)
Браточка, като имаше ваксина за грип, хората пак си караха грипа, ама по-леко. Е, това е на същият принцип - някои не ги хваща, но някои ги хваща без да правят усложнения. Какво му е сложното не виждам. Яко сте се наплашили от една течност, направо сте ми много сладки.
 

Както казах и по-назад в темата, досега не сме имали по-точен и масов тест за интелигентността на хората. Просто можеш да видиш отношението на някого към ваксините и това е достатъчно да разбереш що за стока е. Темата също го доказва. Има рязко разграничение и боклукът плува отгоре. Доста ясно забележим е.
 
Има рязко разграничение и боклукът плува отгоре. Доста ясно забележим е.
Така е. Явно ваксината не ви позволява да потънете, или пък главите ви са кухи като шамандури и затова.

Айде пак да си говорим след 2-3 години с тези от вас, които ще бъдат в състояние.... Демек няма да ползваме услугите на медиум. ;)
 
Браточка, като имаше ваксина за грип, хората пак си караха грипа, ама по-леко. Е, това е на същият принцип - някои не ги хваща, но някои ги хваща без да правят усложнения. Какво му е сложното не виждам. Яко сте се наплашили от една течност, направо сте ми много сладки.
Разликата е, че го обърнаха на световна тирания заради едните течности. Аз дори не знаех за ваксини против грип, а сега тези течности ги насилват на хората по света. Ако има държави с повече боднати от нас, то не е защото там имат повече желаещи да се бодват, а защото повече хора са склонили след всичките заплахи към тях.

Света е хванат в един "ваксинационен" локдаун, в който хората и бизнесите са на спирачка и не могат да работят пълноценно. Цените на всичко растат заради инфлацията, която създадоха с печатането на над 30% нови валутни знаци, а приходите на хората са под въпрос докато не се боднат. Ситуацията е Игла или Фалит.

Вървим назад в развитието си. Приемаме волята на едни господари, които никой никога не е избирал, които се опитват да се изкарат най-големите алтруисти живяли някога, но всъщност са най-обикновени психопати и тирани. Историята помни прекалено много такива, а съществуването им винаги е било свързано с проливането на много кръв. Не е медицински проблем това, а война със спринцовки.
 
@Test ето примери, как се политизират нещата. Обикновеено хулиганство работа на МВР и най-много на някой старшина (не знам ранговете), се изказва министър.
 
Браточка, като имаше ваксина за грип, хората пак си караха грипа, ама по-леко. Е, това е на същият принцип - някои не ги хваща, но някои ги хваща без да правят усложнения. Какво му е сложното не виждам. Яко сте се наплашили от една течност, направо сте ми много сладки.
Тва кво общо има с РЕвакцианцията и лудото броене на %ти.. ?
При теб колко време мина от второто боци-боц? Сещаш ли се, че в един момент (който може и да не е далече) ще трябва да се РЕваксинираш, за да продължиш мисията си ;)
 
Както казах и по-назад в темата, досега не сме имали по-точен и масов тест за интелигентността на хората. Просто можеш да видиш отношението на някого към ваксините и това е достатъчно да разбереш що за стока е. Темата също го доказва. Има рязко разграничение и боклукът плува отгоре. Доста ясно забележим е.
На теб проблема ти е, че не можеш да видиш отношението на някого към нормалните хора, които не искат да бъдат медицински експеримент. Разтурили си една палатка твоите хора, и то най-вероятно умишлено, и сега го пишат все едно революция станала. Хайде намери видео записи от случката за да преценим все пак дали е революция или фалшиви новини.
 
У наше село един си замина от ковид преди седмица.
Жена му го последва 2 дни по-късно.

Истерията не трябва да затихва.
 
У наше село един си замина от ковид преди седмица.
Жена му го последва 2 дни по-късно.

Истерията не трябва да затихва.
А лани, случайно да забеляза колко омреха от грип?

Истерията е майка на пропорционалното падане на имОнитета ;)
 
Обикновеено хулиганство...
Аз дори и хулиганство не виждам. Тая новина сега я пускат наново, днес със съдържанието на изказването на Каруцаров, но вчера звучеше по друг начин. Ето примери:




Скандал затвори изнесения ваксинационен пункт на входа на Морската градина във Варна.

Група граждани, които заявили, че са от „Комитет за спасение“ изискаха от ваксиниращия екип документ, с който да удостоверят разрешително за ползване на лекарствените препарати (ваксини) на територията на България.

Протестиращите твърдят, че доставчикът на ваксините, т.е. Министерството на здравеопазването, няма законово разрешително за прилагане на ваксините.

Те заявиха, че ще подадат и жалба в полицията за извършено закононарушение. След намеса на полицаи, които бяха извикани на място пункта беше закрит.

От снимките виждам една жена да яде сладолед в купичка, един мъж да си пуши цигарата (този не е ли същия дето миналата година го снимаха в метрото че не иска да сложи маска?), един да се почесва по гърба, един приличащ на самонаемен фотограф (с брадата) и още 1-2 придружители. Бахти хулиганите.

Значи под нападение се разбира това, че някой е искал да види разрешително за разпространение на нарко... вакси. Че то утре може някой да изкара фургон и да започне да инжектира хората с отрова, представящ я за ваксина - и тогава ли няма да трябва разрешително?

Аз не виждам нищо хулиганско. Каруцата просто е решил да използва ситуацията да си помрънка още малко и междувременно да скрие проблема с разрешителните.
 
Последно редактирано:
Аз дори и хулиганство не виждам. Тая новина сега я пускат наново, днес със съдържанието на изказването на Каруцаров, но вчера звучеше по друг начин. Ето примери:






Значи под нападение се разбира това, че някой е искал да види разрешително за разпространение на нарко... вакси. Че то утре може някой да изкара фургон и да започне да инжектира хората с отрова, представящ я за ваксина - и тогава ли няма да трябва разрешително?

Аз не виждам нищо хулиганско. Каруцата просто е решил да използва ситуацията да си помрънка още малко и междувременно да скрие проблема с разрешителните.
Как да е, искам да кажа, че си има стандартна процедура. Без да намесваме Министъра, БФС, БАН, Президента и Бок, обаче се раздува от медии и политици за още повече разединение на масите.
 
Моментът е чуден за регистрацията на нова сектичка.

Нещо от рода на сциентологията - като опнеш краченцата и автоматично биваш придърпан на планетата (или кораба беше, забравих) на извънземните прародители.

Некой с достатъчно аудитория (Мангъров) или харизма (нандибанди) може да се замислят...
 

Горе