Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
 
Няма нужда да ни чипират с ваксините. Ние вече сме чипирани, със смартфоните и смартчасовниците.

Да. И най-притеснените за свободата и правата си нямат идея каква информация сами дават за себе си. Иначе социалната пландемия е по-лоша. Сега особено се вижда за какъв информационен буламач иде реч.
 
В Куба e доста интересна ситуацията след ваксината чудо..


cuba.png
 
Ваксините генерират антитела против Алфата и изчерпват ресурса на организма... щото то не мое антитела против всичко по едно и също време да го е*а! Колко антитела може да побере човек?

(малко псевдонаука)
 
Интересно как никой не е умирал преди да дойде Ковид...

Тва е то комунизъма! Нема убийства, нема стрес.
 
Интересно как никой не е умирал преди да дойде Ковид...

Тва е то комунизъма! Нема убийства, нема стрес.
Пафкат кубински пури с ром и не им пука. Той Марадона затова често ходеше там :D
 
Слушам по новините, че здравното министерство у нас е одобрило поставянето на трета (бустерна доза) за 4 групи хора. Една от тези групи включва хора с компрометирана имунна система (онкоболни на химиотерапия, трансплантирани, приемащи имуносупресори и т.н.). И понеже съм проста, та се чудя - как третата доза ще стимулира имунитет към вируса, след като системата, отговорна за тази дейност не функционира изобщо или не функционира правилно. Това е все едно аз да нямам обхват, а някой да ми звънне трети път - за всеки случай. ????

Някой по-умен да обясни. :)
 
Слушам по новините, че здравното министерство у нас е одобрило поставянето на трета (бустерна доза) за 4 групи хора. Една от тези групи включва хора с компрометирана имунна система (онкоболни на химиотерапия, трансплантирани, приемащи имуносупресори и т.н.). И понеже съм проста, та се чудя - как третата доза ще стимулира имунитет към вируса, след като системата, отговорна за тази дейност не функционира изобщо или не функционира правилно. Това е все едно аз да нямам обхват, а някой да ми звънне трети път - за всеки случай. ????

Някой по-умен да обясни. :)
Щом са оживели след първите 2 дози, имат добри шансове да оцелеят и след третата.

... освен ако наскоро не са ги сложили на супресори.

ПС: Ся, ако истинския Ковид ги прасне, вече не знам...
 
Щом са оживели след първите 2 дози, имат добри шансове да оцелеят и след третата.
То въпроса не е дали ще оцелеят, а дали ще се постигне желаният ефект от ваксинацията - имунен отговор. Щото как да ти отговори нещо, дето го нЕма? Е тва да ми обясни великия мозък, дето го е измислил.
 
Слушам по новините...
И продължавай да слушаш новините, вярвай в науката и не задавай въпроси.

То въпроса не е дали ще оцелеят, а дали ще се постигне желаният ефект от ваксинацията - имунен отговор. Щото как да ти отговори нещо, дето го нЕма? Е тва да ми обясни великия мозък, дето го е измислил.
Кой ти каза, че няма да се постигне желан ефект? Алоу, тия препарати парички струват. Файзер, Майзер и другите там доста ефективно си постигат ефекта.

А, ти имаш предвид боцнатите... бе на кой му пука за тях, да мрат в трета глуха. Важното е да се усвои парата и да се разраства контрола. След близо 2 години стъкмистика, промиване на мозъци, репресии и пълна промяна на възприятията на хората за ралността, мислиш че ако почнат да мрат вакснатите това ще накара хората да си задават въпроси? И какво, сега по-различно ли е :)
 
Препарата на партньорите на тези самаряни, на които допреди К19 не им пукаше, че десетки хиляди умират от глад няма да си го боцна, но вируса не го подценявайте. Според мен ще става все по-смъртоносен до постигане на целите им. А кои са им партньорите може да го видите в "здравеопазване" в "Our partners".

https://www.weforum.org/events/sustainable-development-impact-summit-2021
 
 
Препарата на партньорите на тези самаряни, на които допреди К19 не им пукаше, че десетки хиляди умират от глад няма да си го боцна, но вируса не го подценявайте. Според мен ще става все по-смъртоносен до постигане на целите им. А кои са им партньорите може да го видите в "здравеопазване" в "Our partners".

https://www.weforum.org/events/sustainable-development-impact-summit-2021
А целите какви са :)
 
Според мен ще става все по-смъртоносен до постигане на целите им.
Че има цел, има, но не мисля, че ще се постига с по-висока смъртност. Дори говорителите на директивата признават (с крайно нежеление), че делта е по-слаб щам, въпреки, че е по-вирулентен. По-скоро ще измислят друг вирус, който ще убива по-драматично. Нещо като ебола.
 
Че има цел, има, но не мисля, че ще се постига с по-висока смъртност. Дори говорителите на директивата признават (с крайно нежеление), че делта е по-слаб щам, въпреки, че е по-вирулентен. По-скоро ще измислят друг вирус, който ще убива по-драматично. Нещо като ебола.
По-скоро плана е с ваксините, защото е очевадно, че вируса не е толкова страшен, колкото се тръбеше. Иначе защо толкова ще искат да се ваксинират хората?

При испанския грип искаха ли, при свинския искаха ли, при африканската чума искаха ли? Все тънки въпросчета, върху които някои хора отказват да мислят.
 

Горе