Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Все още се продава... Предлагайте своите оферти на ЛС (въртят се ориентировъчно между 9- 14 евро)
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Сдобих се с още 3 такива. Цената за брой е 9.99euro! Плащането се извършва чрез Пей-пал.

Промо кодът се въвежда на последната стъпка от онлайн поръчка през "суперхостинг.бг"

След въвеждането му, крайната цена в поръчката се намалява със 70%.

Условия за ползване:
- промо кодът е валиден до 31.12.2013г.
- той е валиден при поръчка на хостинг план СуперСтарт, СуперПро или СуперХостинг, както и за един нов или трансфериран домейн, добавен в поръчката за хостинг.
- промо кодът е валиден при поръчки за период от 12 или 24 месеца.
- 40% (за това)!!! промо кодът е валиден за Виртуални сървъри (ВПС) и Реселър хостинг планове без ограничение в периода, като за тези услуги отстъпката е 40%.
- промо кодът е валиден само при поръчки, включващи нови услуги. Важи за нови и съществууващи клиенти.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

въртят се и безплатно през определено време в раздел Хостинг - суперхостинг.
цената варира от 5-10 лв максимум. другото е безумие да се плаща повече.
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Колега, извинявай, ама за едни 10лв се правиш на маймуна. Щом си се "сдобил" с тези кодове и очевидно не са ти нужни, то подари ги на някого, на когото ще са му полезни. Това им е идеята в крайна сметка и затова са ги пуснали от СуперХостинг, а не за алъш - вериш.
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Ето пак почвате с хейтването. За без пари някой да ти даде нещо в днешни дни... да, може и да се намери - не знам. Но аз съм свикнал да си плащам, за да се ползвам с привилегии. А и тук още повече, че при закупуването на най-големия хост пакет се спестяват не лоши пари.

Отново благодаря за хейтването. Само така! Супер сте! :)
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

И все пак... НОВА ЦЕНА - 9.99 евро :)
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Не мисля, че някой "хейтва". Аз ти написах това, което ми дойде първо на ум, след като видях обявата ти. Погледни го, ако щеш, от чисто човешката му страна. Някой ти подарява нещо, а ти гледаш да се възползваш максимално от жеста и търсиш веднага двойна изгода. На такива действия хората им викат кокошкарска работа. По-добре ги подари на някого, вдигни си репутацията във форума, па си вдигни след това с 10 - 20 стотинки цената на статиите и хората ще знаят и разбират защо. :)

Аз също имах такъв ваучер (СуперХостинг ги раздаваха на килограм на едно събитие) и можех да помоля приятелите ми, които нямаше да ползват техните, да ми ги дадат и да ги пусна за продажба по 20 - 30лв тук. Ама не виждам нещата по този начин. Подарих го на един колега от форума, на който, надявам се, му е свършил работа.

Не "хейтвам", защото ти завиждам, че имаш ваучери или защото нямам пари да си купя. Просто си изразих мнението, а твое право, разбира се, е да си ги продаваш на цена, каквато пожелаеш. :)

Edit...

За без пари някой да ти даде нещо в днешни дни... да, може и да се намери - не знам. Но аз съм свикнал да си плащам, за да се ползвам с привилегии.

Тоест да разбирам, че тези ваучери не са ти подарени, а си ги купил?
 
Последно редактирано:
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Благодаря за изчерпателния отговор. Има резон в това, което сте написали, но все пак не е от значение аз откъде съм ги "намерил", а това - на кого ще спестят 100 - 150лв :) (за големите пакети става въпрос) :)
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Айде малко математика. Да речен че си купувам ниския план - 57 лв.
Без 70% остават 17 лв.
Плюс твоите 10 евро - 19 лв. стават 36 лв.

Кодове за по -30% колкото искаш. Значи мога да си взема за 37 лв.

Айде сега ми кажи за кво да ти давам пари?

И да довърша хейта: Никой няма да ти купи!
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Едва ли ще си купят ваучер хората, които са с намерението да купуват най-малкия пакет. По-скоро за парите на малкия, ще си купят средния (посредством отстъпката) ;)
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

ок аз съм склонен да купя ваучер ..трябва ми хостинг..но за 10 лв.
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Пускам ги всички, които имам за по 5 евро и толкова. Наско, имаш ЛС. :)
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Хайде народе... Ваучери по 5 евро...! Никой ли не купува хостинг в този форум? :D
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Тези който купуват сериозен хостинг план не ги вълнуват ваучери, а тези който ги вънуват ваучерите купуват евтини хостинг планове тоест загубена кауза
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

Е, все пак има някакво движение... Явно има прозорливи хора. Дори и да спестят 15лв, пак е нещо, въпреки, че спестяват повече от 15. А това им отнема само едно ЛС и на свой ред аз пускам веднага кода..... Едва след като подейства, тогава ми го плащат :)
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

и аз имам такъв ваучер .. колко вървят тея ваучери ?
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

В икономиката има едно правило, а именно, една стока струва толкова, колкото някой е способен да даде за нея. Тъй че, за колкото можеш - за толкова ги продавай ;) :)
 
От: Ваучер за 70% отстъпка от суперхостинг.бг

В икономиката има едно правило, а именно, една стока струва толкова, колкото някой е способен да даде за нея. Тъй че, за колкото можеш - за толкова ги продавай ;) :)

ами аз като си нямам никаква идея колко струва 1 такъв ваучер как мога да го продам смисъл някой тарикат може да ми каже че върви за 5 лева а ваучера да върви за 20 лева .. затова питам
 

Горе